999 rezultate për

turjan

Jo 1 por 2 emisione, çfarë do të drejtojë Turjan Hysko në Klan Largimi i bujshëm i Turit, pas 14-vitesh bashkëpunim me Vizion Plus, është komentuar gjatë këto ditë në media. Madje
A do të paguhet tek Klan sa Blendi Fevziu? Flet Turjan Hyska Pas 14 vitesh qëndrim në Vizion Plus, moderatori Turjan Hyska vendosi që të zhvendosej në një tjetër televizion, për të
Turjan Hyska flet pa dorashka: Ja pse u largova nga Vizion Plus Pas thashethemeve të shumta për largimin e tij nga “Vizion Plus” për të nisur një aventurë të re në një tjetër televizio
La “Vizion Plus”-in pas 14 vitesh, Turjan Hyska reagon më në fund Muajin e kaluar u përhap me shpejtësi lajmi se Turjan Hyska do e mbyllë emisionin e tij “Oktapod”.Vendimin e dha vetë mo
Turjan Hyska reagon për herë të parë për largimin e tij nga Vizion Plus (FOTO LAJM) Edhe pse u rrit në Vizion plus, Turjan Hyska vendosi që të largohej nga atje. Pas shumë mëdyshjes më në fund Turi e
Turjan Hyska përlotet në emision Turjan Hyska, është padyshim një ndër figurat më të dashura të ekranit shqiptar. I shfaqur fillimisht si këngëtar, pjesë
Turi shuan zërat, kapet mat me Frangajn në ambientet e Klanit Ka kohë që flitet se Turjan Hyska do të ketë një emision të tijin në Klan Plus, por vetë ai e ka mohuar një gjë të tillë
Orinda shkon pas Turit, braktis televizionin ku punoi 9 vite Dyshen e njohur Turjan Hyska dhe Orinda Huta, për vite jemi mësuar ti shohim teksa punojnë sëbashku në të njëjtin televi
Turi do të ikë nga "Vizion Plus", por do të marrë me vete dhe aktorët e "2XL" Pak ditë më parë moderatori i njohur Turjan Hyska u përfol në media se së shpejti do të ndërronte televizionin ku punon
Turjan Hyska braktis Vizionin për Klanin? (FOTO LAJM) Menjëherë pas përfundimit të emisionit “Oktapod”, të gjithë filluan të aludonin për një largim të mundshëm të Turjan Hys
Turjan Hyska braktis “Vizion Plus” për “Klan Plus”? Reagon moderatori (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Turjan Hyska duket se ka reaguar pas lajmeve që qarkulluan për të duke menduar se do të kalonte na V
Turjan Hyska braktis Vizion Plus! Ja ku do e shohim tani Turjan Hyska do të braktisë Vizion Plus! Pas mbylljes së "Oktapod", Hyska ka vendosur të vazhdojë karrierën e tij la
Turjan Hyska "niset" për në luftë (FOTO LAJM) Ai njihet si "djali i Vizionit" (Vizion Plusit). Bëhet fjalë për moderatorin Turjan Hyska. E shihnim në emisionin "O
Do mbyllet ''Oktapod''? Kështu përgjigjet Turjan Hyska (FOTO LAJM) Duket se emisionit "Oktapod" i ka ardhur fundi. Ky emision do e ketë puntatën e fundit në 16 Mras. Të ditur e ka bërë ve
Julian Deda dhe Albano Bogo zihen, i kap ''mat" Turjan Hyska (FOTO LAJM) Julian Deda është një nga aktorët më të dashur të publikut, i cili kryesisht numëron role në premiera televizive ku ka i
Policia ndjek Turjan Hyskën pasi pyet për bananet (FOTO LAJM) Turjan Hyska është bërë një personazh i njohur tashmë me programet ku është autor, por edhe me prezantimin e emisionit t
Do mbyllet ''Oktapod''? Kështu përgjigjet Turjan Hyska (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme u përhap me shpejtësi në media një lajm sipas të cilit emisioni i Turjan Hyskës "Oktapod" do të mbyll
Sokol Balla shkon në Vizion Plus, reagon Turjan Hyska (FOTO LAJM) Pas largimit të gazetarit Sokol Balla nga Top Channel dhe vendosjes së tij në një pozicion të ri, atë të drejtorit ekzek
Turjan Hysa hedh poshtë punën e Orindës (FOTO LAJM) Turjan Hysa dhe Orinda Huta jane një nga çiftet më të dashur për publikun e shumë të komentuar sidomos kohët e fundi
Orinda reagon pas deklaratës së Turit se do ta tradhtonte Moderatori dhe këngëtari i njohur Turjan Hyska mbrëmjen e djeshme gjatë emisionit “Oktapod”, u shpreh se është i gatshëm