Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
999 rezultate për

tuna

"Shkronjat tona janë të arta", Tuna risjell versionin e ri të këngës së alfabetit (VIDEO) Zëvendëskryeministri i Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi, ka përkujtuar sot zyrtarisht përvjetorin e Kongresit të Manast
Tuna merr një vendim të papritur për veten dhe karrierën (FOTO LAJM) Tuna ka 1 vit që nuk është aktive në tregun muzikor shqiptar, sepse kënga e fundit që ka publikuar është “Amoni”. Ky pro
E shtuna, një ditë e mbushur me derbi në ligat kryesore evropiane Pas pauzës për shkak të ndeshjeve ndërkombëtare, nesër dhe pasnesër rikthehen ndeshjet nga kampionatet kryesore evropian
Edhe Londra shtrëngon masat kundër COVID-19, ç'pritet të ndodhë nga e shtuna Miliona persona në Londër, Eseks, Jork dhe zona tjera përballen me kategorinë e dytë të masave kufizuese kundër koronavi
Shtatzënë apo jo, Tuna pozon me bikini dhe të gjithë sytë te barku (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë rrjeti u mbush me lajmin se këngëtarja Tuna është në pritje të ëmbël nisur nga disa foto dhe fvid
Është apo jo shtatzënë, Tuna flet për herë të parë (FOTO LAJM) Në mediat rozë po qarkullon lajmi se këngëtarja e njohur Tuna, është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të dytë! K
Fotot që po ngrenë dyshime, Tuna shtatzënë për herë të dytë? (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdiu, gjithmonë është përfolur për format trupore pothuajse perfekte. Edhe pas lindjes së dj
Tuna në pritje të ëmbël?! Mikeshat e nxjerrin zbuluar (FOTO LAJM) Tuna dhe Patrisi mesa duket po planifikojnë të zgjerojnë familjen e tyre. Edhe pse shpesh janë përfolur për krisje, prin
Familjen e zë furtuna në det: Djali e babai dërgohen në spital, gruaja nuk gjendet Katër pjesëtarë të një familje janë kapur nga furtuna në det paraditen e sotme në Himarë. Mësohet se tre prej tyre, k
Gjasula afër transferimit te skuadra legjendare Mesfushori i Shqipërisë, Klaus Gjasula, është afër transferimit te klubi i Bundesligës 2 të Gjermanisë, Hamburgu, raport
Feston sot ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush Tuna (FOTO LAJM) Këngëtarja Tuna sot feton ditëlindjen. Shumë prej jush me siguri jeni kurioz për moshën e saj pasi ajo ka shumë vite
Furtuna në ambasadën shqiptare në Greqi, Balla i del në mbrojtje Cakajt Taulant Balla e ka përshëndetur vendimin e djeshëm të ministrit në detyrë të jashtëm Gent Cakaj për shkrirjen e ambasadë
"Katunari Gangsta", Bes Kallaku sjell një tjetër hit (VIDEO) Artisti Bes Kallaku publikoi këngën e re KTG ose Katunari Gangsta. Kësaj here ai i këndon historisë së tij, ku nuk mu
Tuna bën komentin pikant për klipin e Dafinës, si i kanë marrëdhëniet vajzat? (FOTO LAJM) Tuna dhe Dafina Zeqiri bënë namin në 2010 me super bashkëpunimin e famshëm me 2PO2, “Vibe” që pati mjaft sukses. Mirë
Gati për të bërë namin këtë verë, Tuna tregon format bombastike trupore (FOTO LAJM) Tuna Sejdi këtë periudhë ka qenë majft e angazhuar me aktivitete sportive. Këngëtarja gjithë kohës publikonte në rrje
"Femrat e abuzuara i damkosim si k*rva", Tuna mesazh të fortë për shoqërinë Këngëtarja e njohur Tuna, me anë të një postimi në Instagram është bërë bashkë me gjithë protestuesit në lidhje me abuzi
Bayerni "shkërrmoq" Dusseldorfin, arratiset drejt titullit (VIDEO) Kampionët në fuqi dhe liderët e Bundesliga, Bayern Munich, kanë mposhtur Fortuna Dusseldorf me rezultatin 5:0. Rezult
Bayerni zhbllokon rezultatin ndaj Fortuna Dusseldorf (VIDEO) Bayerni ka zhbllokuar shumë shpejt rezultatin në "Allianz Arena" përballë Fortunës më Pavard në minutën e 15' Skuadra
Bayern Munchen - Fortuna Dusseldorf, formacionet zyrtare: "Bavarezët" marshojnë drejt titullit Bayern luan në shtëpinë e vet, kundër skuadrës së kosovarit Valon Berisha, në ndeshjen e xhiros së 29-të. Sigurisht,
COVID-19/ Nën masa të rrepta, Greqia i hap plazhet nga e shtuna Dhe pse gjatë pandemisë, Greqia ka vendosur hapjen e 515 plazheve të organizuara të vendit nga e shtuna, 16 maj. Plaz