999 rezultate për

tufan

Leicester piketon Muriqin, dërgon agjentë në Turqi Leicester City është vënë në kërkim të Vedat Muriqit. Dyshja e Fenerbahce, Ozan Tufan dhe Vedat Muriqi janë identifik
Depozita dhe pemë që bien mbi makina, pamje lufte nga tufani në Vlorë (VIDEO) Vlonjatët janë ngritur të frikësuar sot në mëngjes kur një erë e fortë ka shkatërruar një numër të madh makinash përmes
Ozan Tufan nuk shënon në portën e zbrazët nga dy metra afërsi, tifozi thyen televizorin (Video) Fenerbahçe ka shënuar fitore në derbin e kampionatit turk. Feneri triumfoi para shikuesve të vetë kundër Besiktasit me r
Tufani shkatërron lokale dhe baraka në Vlorë. Banorët, pa energji elektrike (FOTO-VIDEO) Gjatë natës, një stuhi e fortë ka përfshirë Zvërnecin, duke shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale. Burime për "Pano
Çeki-Turqi, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Përfaqësuesja e Turqisë ka triumfuar ndaj Çekisë me rezultat 0-2. Golat në këtë takim u shënuan nga Burak Yilmaz dhe
Turqi-Çeki, ja formacionet zyrtare Turqia dhe Republika Çeke sapo kanë publikuar formacionet zyrtare. Kjo ndeshje është e vlefshme për grupin D, por edhe