999 rezultate për

tufa

Agron Tufa pyet Spartak Brahon: O lumadh, a ke falsifikuar dosjen në ‘80? Edhe pse në azil, Agron Tufa s'ka ndërmend të ndalë akuzat. Edhe sot Agron Tufa, ish-kreu i Institutit për Krímet dhe
Gjykata pushoi çështjen ndaj Brahos, Tufa apelon vendimin Pas vendimit të Gjykatës së Tiranës për të pushuar çështjen në ngarkim të deputetit Spartak Braho, i cili akuzohet nga A
Del dokumenti! Spartak Braho ka firmosur për dënimin me vdekje të Gjergj Hanit? (FOTO LAJM) Agron Tufa ka publikuar të dhëna të tjera përmes të cilave akuzon Spartka Brahon për krimet e komunizmit. Tufa ka pub
Tufa nuk dorëzohet përballë Brahos: Së shpejti padi të reja Pas vendimit të Gjykatës së Tiranës për të pushuar çështjen në ngarkim të Brahos për shpifje, Agron Tufa deklaroi se nuk
Agron Tufa humb gjyqin ndaj Brahos, çfarë vendosi Gjykata Gjykata e Rrethit të Tiranës ka vendosur të pushojë çështjen e ngritur nga ish-Drejtori i Institutit të Studimeve të Kri
Agron Tufa kërkoi azil, emri i ri në krye të ISKK-së Pas largimit të Agron Tufës, bordi i Institutit për Studimin e Krimeve të Komunizmit ka votuar kryetarin e ri. Sipas
Tufa publikon procesverbalin me firmën e Krajës: Kjo është vepra e kreut të SPAK (FOTO LAJM) Më zgjedhjen e Arben Krajës në krye të SPAK, ka ardhur menjëherë reagimi i ish-kryetari i Institutit për Studimin e Krim
Agron Tufa: Kreu i SPAK, hetues i kohës së komunizmit! Ish kreu i institutit për studimet dhe pasojat e krimeve të komunizmit,Agron Tufa nga azili ka deklaruar se kreu i sapoz
Agron Tufa: U kërkova ndihmë ambasadave, por nuk m’u përgjigjën! Prej disa muajsh ish-drejtori i ISKK Agron Tufa kanosej nga ithtarët e regjimit të vjetër. Ai ka kërkuar azil politik në
Zëri i Amerikës reagon pas largimit të Agron Tufës: Ka pasur sulme të papara mbi të Këto ditë Drejtori i Institutit për Studime të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit në Shqipëri Agron Tufa kërkoi azil pol
Nano: Zvicerianët nuk duhet t’i japin strehim politik Agron Tufës Publicisti Agron Tufa, i cili drejtonte Institutin e Studimeve për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit, bashkë me familjen e
Agron Tufa nuk dorëzohet: Do të them të vërteta rrënqethëse Ish-kryetari i Institutit për Studimin e Krimeve të Komunizmit, Agron Tufa ka paralajmëruar se shumë shpejt do të nxjerr
DOKUMENTI/ La Shqipërinë, pse Agron Tufa kërkon azil politik në Zvicër (FOTO LAJM) Agron Tufa bashkë me familjen e tij ka braktisur vendin dhe është larguar drejt Zvicrës ku ka kërkuar azil politik. K
U kërcënua me jetë, Agron Tufa kërkon azil politik në Zvicër Drejtori ekzekutiv i Institutit për Studimin e Krimeve dhe pasojave të Komunizmit në Shqipëri (ISKPK) Agron Tufa, ka kër
Djali kërkon dënim me vdekje për babain: Tufa publikon letrat tronditëse nga komunizmi Shkrimtari i njohur Afron Tufa ka publikuar dy letra të dy bijve që kanë kërkuar dënimin me vdekje të babait gjatë dikta
E kërcënuan me jetë, Tufa: Shteti na ka braktisur, drejtohet nga qen të zgjidhur nga zinxhiri Shkrimtari dhe drejtuesi i Institutit për krimet e komunizmit, Agron Tufa pak ditë më parë është kërcënuar me vdekje.
"Të gjithëve gropa ju pret", kërcënohet me jetë shkrimtari Agron Tufa Tjetër kërcënim për shkrimtarin dhe drejtorin e Institutit të Studimeve të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit. Përmes
S4MM sfidon Stresin, publikon tufa me para (FOTO LAJM) S4MM është shumë aktiv në rrjete sociale ai ka lënë anash modestin për një moment duke treguar "pasurinë" e tij në një f
Stresi tregon tufat me lek, Keisi ka një hall të madh: Fati im i keq s’ka fund (FOTO LAJM) Pas ndarjes me reperin e njohur Stresi, Keisi ka vendosur të largohet nga Shqipëria për t’u kthyer në vendin ku jeton e
Stresi "noton" në para, tregon tufat me lek dhe makinën luksoze (FOTO LAJM) Reperi Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi së fundmi po përflitet në media për ndarjen me të fejuarën, Kejsin.