999 rezultate për

tudor

Udinese mbetet pa trajner, shkarkohet ish-lojtari i Juventusit Igor Tudor nuk është më trajneri i Udineses. Kroati ka paguar shtrenjtë dy humbjet e thella ndaj Atalantës dhe Romës
U dëmtua ndaj Milanit, Behrami rrezikon të mbyllë sezonin Mbrëmë, gjatë ndeshjes Milan-Udinese, Valon Behrami u detyrua të dilte para kohe nga fusha, madje me barrelë, për shkak
Zyrtare: Ish-lojtari i Juventusit merr drejtimin e Udinese-s Igor Tudor emërohet trajneri i ri i Udinese. Konfirmimi vjen përmes faqes zyrtare të klubit friulian. Kroati kthehet
Barcelona gati të largojë një "barrë" Trajneri i Galatasaray, Igor Tudor i hap dyert Arda Turan. 30-vjeçari i cili është në listën e lojtarëve që do të la
Ergys Kaçe tani komandohet nga një serb Që prej ditës së djeshme ekipi i PAOK i Selanikut nuk do të ketë më trajner Igor Tudor, kroatin që vite më parë mbronte
Igor Tudor: Fitojmë derbin nëse ndalim Cikalleshin Trajneri i Hajduk Split, Igor Tudor, dikur një nga mbrojtësit legjendarë të Juventusit në Itali, ka folur me superlativa