E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
999 rezultate për

tubimi

Nis tubimi i studentëve: E duam Shqipërinë si gjithë Europa Studentët kanë nisur ditën e pestë të protestës para Univeristetit Politeknik. Pas disa çastesh aty studentët janë dr
Të dyzetat e Kacifas, policia blindon Gjirokastrën Dy tubime do të mbahen sot në rrethin e Gjirokastrës. I pari në Bularat për nder të Konstandinos Kacifas, i cili bën cer
"FRESSH po tenton të përçajë studentët, devijuan tubimin nga kryeministria" Edhe sot mijëra studentë kanë bojkotuar mësimin dhe po marshojnë drejt Ministrisë së Arsimit. Ndërkohë një inicdent
Bahtiri merr pjesë në tubimin para protestës së Vetëvendosjes Në një mesazh të publikuar në rrejtët sociale nga lëvizja Vetëvendosje dega në Mitrovicë është paralajmëruar pjesëmarrja
I kërkuan “kokën” në protestë, reagon Xhafaj Ditën e sotme protesta e organizuar nga opozita u cua dhe kërkoi dorëheqjen e Xhafajt. Për rreth 2 orë mijëra njerëz
Protesta e opozitës, reagon zyrtarisht policia Ditën e sotme, 26 maj 2018, Partia Demokratike dhe aleatët e saj, organizuan një tubim në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit
Si e pasqyruan mediat e huaja protestën në Shqipëri Protesta e sotme në Tiranë ka rrë,byer vëmendjen e jo vetëm mediave shqiptare por edhe ato të huaja. Washington P
BILANCI/ 12 shtetas të lënduar nga protesta, 11 prej tyre policë Gjatë protestës së opozitës kanë mbetur të plagosur 12 shtetas, 1 gazetar dhe 11 efektivë policie. Efektivët e polici
Kujdes! Këto akse në Tiranë janë të bllokuara sot Ditën e sotme në orën 11:00 do të mbahet protesta e shumëlajmëruar e opozitës, e cila do të kulmojë në bulevardin “Dëshm
Protesta e opozitës, policia zbulon rrugët që bllokohen nesër Ditën e nesërme në Tiranë në orën 11:00 do të mbahet protesta e Opozitës e cila është paralajmëruar "jo e qetë". Poli
Këta janë deputetët që nuk morën pjesë në tubimin e Albin Kurtit Albin Kurti sot prezantoi platformën për kryetar të Lëvizjes Vetëvendosje, si kandidati i vetëm për këtë pozitë. Të p
Shpendi dhe Qëndroni nuk marrin pjesë në tubimin e Albin Kurtit Albin Kurti i ka mbledhur anëtarët e degëve dhe strukturat e Lëvizjes Vetëvendosje për të prezantuar platformën e tij. N
Ahmeti: Vendimi për aktivistët është i padrejtë, shihemi në tubimin zgjedhor Ndaj vendimit të Gjykatës Themelore të Prishtinës ka reaguar edhe Kryetari i Komunës së Prishtinës nga radhët e Vetëvend
Mijëra vetë morën pjesë në tubimin për Spanjën unike Me qindra e mijëra njerëz kanë dalë sot në rrugët e Barcelonës duke kërkuar mbetjen e Katalonjës në Spanjë, dy ditë pasi
Ahmeti flet për praninë e Boshkovskit në tubimin në Tetovë Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në takim me gazetarët ka mohuar se Lube Bushkovski ka marrë pjesë
Pihet marihuanë në tubimin e LDK-së (VIDEO) Mbrëmë në Suharekë në mbyllje të fushatës elektorale, Forumi Rinor i Lidhjes Demokratike të Kosovës (FRLDK) ka organizua
Bejta kërkoi përkrahjen e gostivarasve që ta bëjë Gostivarin qytet të së nesërmes Kandidati për kryetar të komunës së Gostivarit nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim, Nevzat Bejta, sonte në sh
Rrahje mes të pranishmëve në tubimin e OBRM-PDUKM-së në Shuto Orizare Në tubimin e mbrëmshëm të OBRM-PDUKM-së në Komunën e Shuto Orizares, ka pasur përleshje mes të pranishmëve, ndërsa polic
Zihen për burimin e ujit gjatë një tubimi zgjedhor Gjatë një tubimi elektoral në fshatin Vërshec të Suharekës, në të cilin kanë marrë pjesë banorët e fshatit si dhe kandid
Gjendje kaotike në SHBA pas tubimit të së djathtës radikale Zyrtarët në qytetin e Charlottesville në shtetin amerikan të Virginias kanë deklaruar gjendje emergjente para një marshi