999 rezultate për

tualetet

Pse gjithmonë tualetet janë në ngjyrë të bardhë? Mund të duket një ide e mirë për të bërë tualete me ngjyrë të errët në mënyrë që të maskoni çdo njollë që ndodh kur përd
Siç s'ju shkon mendja, këto janë tualetet më qesharake në botë (FOTO LAJM) Tualetet më të çuditshme nga e gjithë bota janë mbledhur në një galeri online tepër qesharake. Pamjet u ndanë për he
Pse gjithmonë tualetet janë në ngjyrë të bardhë? Mund të duket një ide e mirë për të bërë tualete me ngjyrë të errët në mënyrë që të maskoni çdo njollë që ndodh kur përd
Kjo është mënyra e duhur për t'i larë duart në tualetet publike Shumë njerëz nuk kanë shumë dëshirë të prekin sende në vende publike, të ulen në stola publikë apo në shkallë etj., por
Kreu marrëdhënie me shoqen në tualetet e shkollës, shqiptari në Zvicër e pëson keq Një i ri nga Kosova është gjykuar për pornografi fëmijësh. Ai ishte 18 vjeç kur kreu marrëdhënie seksuale më një 15 vje
Pse tharëset e duarve në tualete përbëjnë rrezik për shëndetin Në vitin 2014 një grup studiuesish të Universitit të Leeds në Angli shpalli të vërtetën tronditëse se tharëset e duarve
Imami i xhamisë në Liverpool: Mane pastron tualetet e xhamisë Sadio Mane përveç që shquhet për kualitet e larta të një të futbollisti, ai jashtë botës së futbollit vlerësohet jashtëz
Perfekte për foto! Këto janë tualetet më të bukura që keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Kush nuk adhuron të dalë nëpër restorantet më të bukura për të shijuar një pjatë dhe pse jo për t`u ndjerë mirë në një a
Prindërit në panik, gjenden kamera në tualetet e shkollës fillore Një skandal ëhstë zbuluar në Shkollën Fillore Duncombe, në Holloway, në veri të Londrës. Disa kamera janë zbuluar bre
Siç s'ju shkon mendja, këto janë tualetet më qesharake në botë (FOTO LAJM) Tualetet më të çuditshme nga e gjithë bota janë mbledhur në një galeri online tepër qesharake. Pamjet u ndanë për he
Vendosi kamera në tualetet e studiove të “James Bond”, përfundon në burg Një burrë është dënuar me 16 muaj burg pasi kishte instaluar kamera të fshehta në tualetin e femrave në studiot “Pinewoo
Nëse do ta dinit sa shumë rrezikoheni nga tharëse e duarve në tualetet publike, s'do t'i përdonit kurrë Ju mund të mendoni se jeni duke i pastruar duart kur i lani ato dhe përdorni tharëse ajri të nxehtë në tualetet publike.
Nga ulëset, tek dushet dhe tualetet: Dalin fotot brenda "Arena Kombëtare" (FOTO LAJM) Publikohen fotot brenda ‘Arenës Kombëtare’ në kryeqytet, stadiumi i cili është drejt përfundimit dhe, sipas kryeministri
Perfekte për foto! Këto janë tualetet më të bukura që keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Kush nuk adhuron të dalë nëpër restorantet më të bukura për të shijuar një pjatë dhe pse jo për t`u ndjerë mirë në një a
Tualetet publike më të çuditshme në botë (FOTO LAJM) Japonezët njihen për shpikje të çuditshme, por nuk e dinim që kreativitetin e tyre e përdornin edhe për tualetet publike
Nxënësit rrezikohen nga sëmundjet prej tualeteve të papastërta në shkollë Papastërtia në tualetet e shkollave në shumë raste është burim i baktereve dhe infeksioneve të ndryshme tek fëmijët. Si
Moska e ftohtë, disa të pastrehë jetojnë në tualetet publike Një numër i madh njerëzish, si nga Lindja ashtu edhe nga Perëndimi në kërkim të një jete më të mirë vijnë në Moskë, por
Tualetet "alla turka" shkaktojnë "tërmet" në Gjermani Një qendër kulturore në Këln instalon “tualete që respektojnë kulturat e tjera”. Fjala është për tualetet alla-turka që
U gjet e vdekur në tualetet e shkollës, flet halla: Ja çfarë ndodhi me Anën Vetëm dy ditë më parë ka humbur jetën një nxënëse 17-vjeçare në Fier në shkollën profesionale “Murialdo”. Pas ekspertizë
Avion për personat me aftësi të kufizuara (VIDEO) Shumica e njerëzve e marrin fluturimin si të mirëqenë, por per pasagjeret me aftësi të kufizuara, fluturimi me avion mun