999 rezultate për

tsacheva

Topalli-Tsacheva, marrëdhëniet mes dy vendeve të shkëlqyera Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli dhe homologia e saj bullgare Tsetska Tsacheva vlerësuan si të shkëlqyera marrëdhën
Kryeparlamentarja e Bullgarisë viziton sot Tiranën Kryetarja e Kuvendit Popullor të Bullgarisë, Tsetska Tsacheva mbërrin sot për një vizitë dyditore në Tiranë me ftesë të
Kryeparlamentarja bullgare viziton Tiranën Kryetarja e Kuvendit Popullor të Bullgarisë, Tsetska Tsacheva mbërrin të mërkurën për një vizitë dyditore në Tiranë me f