999 rezultate për

tropoja

Babë e bir nga Tropoja humbin jetën në aksident, momenti i përplasjes fatale (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur të premten në fshatin Korenicë të Gjakovës, ku humben jeten dy persona dhe u plagosen gj
Rama sfidon Berishën: Tropoja do të jetë e imja Kryeministri Edi Rama deklaroi nga Librazhdi se nuk do të ketë asnjë ulje në tryezë me opozitën që mund të negociohen mb
I premtoi Veliajt, tropojani mban fjalën dhe prish dy ndërtesat pa leje tek Unaza e Re (FOTO LAJM) Ukë Idriz Çelkolaj nga Tropoja dy ditë më parë i premtoi kryebashkiakut Veliaj se nuk do të bëhej pengesë për zhvillimin
Izet Haxhia bën akuzën për agresion seksual, ngre padi personale ndaj Berishës Izet Haxhia ka reasguar sërish ditën e sotme, nëpërmjet të dashurës së tij. Ai ka shkruar nga burgu se po ngre një pa
Izet Haxhia padit Berishën për ngacmim seksual në burg Izet Haxhia, i cli ndodhet në burg, në pritje të apelimit të dënimit në mungesë në 25 vite burg për vrasjen e Azem Hajda
E FUNDIT/ Tronditet Tropoja, shpërthim tritoli në një lokal Një shpërthim tritoli ka ndodhur ditën e sotme në lagjen “28 Gushti” në Tropojë. Lënda plasëse ishte vendosur në pjes
I riu nga Tropoja bën një zbulimin të mistershëm (FOTO LAJM) Një i ri nga Tropoja pretendon se ka bërë një zbulim të veçantë që me të vërtetë mund të vlejë. Ai shpjegon për JOQ,
DETAJET/ Autori nga Tirana, e qëlloi për vdekje tropojanin në banesë Ditën e sotme policia bëri me dije se ka identifikuar autorin e vrasjes së 69-vjecarit ne Bjeshkën e Doberdolit Tropojë
Nga laçianët tek shkodranët dhe tropojanët, si i shohin shqiptarët banorët e këtyreve qyteteve (VIDEO) Vlogeri Phatooni, në një video të publikuar në Facebook ka shfaqur stereotipet e qyteteve shqiptare. "Pa keqkuptime!
Nesër Tropoja pa drita, OST: Ja zonat dhe oraret ku do ketë kufizime Operatori i Sistemit te Transmetimit (OST) ka njoftuar se për shkak të punimeve në nënstacionin e Fierzës gjatë ditë së
Vrasja e gruas nga Tropoja, ka dyshime të forta se prokuroria nuk hetoi ankesat për dhunë seksuale Një hulumtim ka nxjerrë në pah pretendime të reja për mënyrën se si prokuroria e shtetit kishte trajtuar ankesat e Valbo
Fjalët e djalit për nënën tropojane që iu vra nga babai i frikshëm (FOTO LAJM) Ditën e kaluar një vrasje ka tronditur opinionin shqiptar. Një gjakovar qëlloi me armë për vdekje gruan me origjinë nga
Mesazhi i vdekjes për tropojanen: Lalushit do t'i dhembë Para se të shkonte në shtëpinë e viktimës, i dyshuari i kishte dërguar asaj në telefon një mesazh me përmbajtje kërcënue
Kjo është tropojania që u vra nga burri (FOTO LAJM) 40 vjeçarja nga Tropoja, Valbonë Marku Nrecaj është gruaja që u vra mbrëmë nga ish burri i saj, Pjetër Nrecaj. Vikti
Gruaja që u vra në Gjakovë ishte nga Tropoja, çfarë ndodhi para vrasjes Policia e Kosovës ishte e njoftuar për mundësinë që diçka e keqe mund të ndodhte në Brekovc të Gjakovës. Mësohet se p
Motra e Haklajve plas "bombën": Sali Berisha ka vrarë 200 tropojanë Zylfije Haklaj motra e Shkëlqim, Halil, Ylli dhe Fatmir Haklajt të vrarë në Tropojë thyen heshtjen duke dhënë një interv
Shkel në minë, tropojani në rrezik për jetën transportohet me urgjencë në Tiranë Një 45 vjeçar është plagosur rëndë ditën e sotme pasi ka shkelur pa dashur një minë. Ngjarja ka ndodhur në Tropojë në
Një mirditore për një tropojan! Hijet e forta të dyshimit që Arta Marku nuk u dha përgjigje Kryeprokurorja Arta Marku ka treguar deri më tani se është një person teknik që prej vendosjes në krye të institucionit
Frymëzim! Tropojania i dhuron mëlçinë një babai dhe i shpëton jetën Në emisionin "E Diela Shqiptare" një familje ka ftuar vajzën e tyre për t'a falenderuar për veprën e saj e cila nuk ka ç
Detaje rreth drogës në Maminas, biznesmeni nip i gjykatësit, ka ndryshuar mbiemrin Në puntatën e sotme të emisionit “Opinion” në “Tv Klan”, tema e debatit ka qenë: Kush fshihet pas 180 milionë eurove dro