E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
999 rezultate për

trofeu

Deklarata shokuese e trajnerit: Njerëz pranë klubit më kërkonin të mos fitoja trofeun “Ishte një rrufe në qiell të pastër. Nuk e prisja, por jam i sigurt që shkak i divorcit është fakti që fituam Kupën e Mb
John Travolta nuk i ndahet gafave, i jep trofeun fitueses së gabuar (VIDEO) Pesë vite pasi prezantoi gabimisht Idina Menzel si Adele Dazeem në Oskar, John Travolta ka gabuar sërish në ndarjen e çm
Milani prezanton trofeun e Ligës së Kampionëve në sheshin e Prishtinës (VIDEO) Skuadra e Milanit ka mbërritur sot(e shtunë) në Kosovë ku do të takohet në një ndeshje miqësore me kampionin e Kosovës,
Barcelona mposht Arsenalin dhe fiton trofeun (VIDEO) Barcelona ka fituar me rezultatin 2-1 me Arsenalin, në një ndeshje të vlefshme për trofeun “Johan Gamper”. Katalanasi
Senegali dhe Algjeria sonte luajnë finalen e madhe, kontestohet Kupa e Afrikës Kupa e Afrikës do të vendoset sonte, në finalen e madhe që do të luhet mes Senegalit dhe Algjerisë. Senegali dhe Algj
Salah ne gjumë me trofeun e Ligës së Kampionëve (FOTO LAJM) Liverpool triumfoi në Ligën e Kampionëve për sezonin 2018/19. Skuadra e drejtuar nga Jurgen Klopp në finale mposhti T
Pamjet nga momenti kur Liverpool ngre në qiell trofeun e Champions (VIDEO) Për herë të parë pas sezonit 2004/2005, Liverpooli është shpallur sërish kampion i Evropës, për të gashtën herë në histo
Chelsea ngre lart trofeun e Europa League (FOTO & VIDEO) Chelsea e ka fituar Ligën e Evropës për herë të dytë në histori të klubit, pasi e mundi bindshëm 4:1 rivalin londinez, A
Derbi lodinez premton spektakël në finalen e Baku-së Pas një sezoni plot spektakël e emocione, Europa League do të ulë siparin mbrëmjen e sotme në Baku të Azerbajxhanit, ku
Atmosferë fantastike, Partizani ngre lart trofeun e kampionit U mbajt në "Selman Stërmasi", ceremonia e titullit kampion. Presidenti i FSHF-së Armand Duka se bashku me sekretarin e p
Barcelona dështon edhe në Kupën e Mbretit, Valencia ngre lart trofeun (VIDEO) Valencia ka arritur ta fitojë titullin e Kupës së Mbretit, pasi e mposhti Barcelonën me rezultat 2:1 në finalen që u zhv
Finalja e Kupës së Gjermanisë, Bayern Munchen-Leipzig: Formacionet zyrtare Pas triumfit në Bundesligë, Bayern Munichu do ta ketë mundësinë ta sigurojë trofeun e dytë për këtë sezon, brenda dy jav
Lojtarëve të Manchester City-t iu rrëzohet trofeu nga Ballkoni (VIDEO) Manchester City ka mbyllur një sezon perfekt duke fituar 3 tituj në Angli, Premier League, FA Cup dhe Carabao Cup. Nj
Edon Zhegrova krenohet me trofeun e parë në karrierë Fitorja e Baselit me rezultatin 2-1 ndaj Bern ka bërë që edhe Edon Zhegrova të marrë titullin e parë në karrierën e tij.
Manchester City fiton dhe trofeun e tretë për këtë sezon Manchester City ka arritur ta fitojë edhe trofeun e tretë për sezoni 2018/19, pas triumfit me rezultat 5:0 kundër Watfor
Finalja e Kupës së Italisë, sot Atalanta dhe Lazio diskutojnë trofeun Kupa e Italisë do të njohë mbrëmjen e sotme kampionin për sezonin 2018-2019, teksa në stadiumin “Olimpico” të Romës, do
Lewis Hamilton surprizon 5-vjeçarin që po vdes nga kanceri, i dërgon makinën e F1 dhe trofeun (FOTO LAJM) Një tifoz me sëmundje të pashërueshme është surprizuar nga ylli i F1, Lewis Hamilton. Hamilton i dërgoi 5-vjeçarit m
Alisson fiton trofeun "Doreza e Artë" Portieri i Liverpoolit, Alisson Becker, është fitues i ‘Dorëzës së Artë’ për më së shumti ndeshje pa pësuar gol në Premi
Liverpoolit nuk i mjaftojnë 97 pikë për të fituar titullin kampion (VIDEO) Liverpooli e ka mbyllur vitin me fitore, por jo me objektivin që i kishin vënë vetes që në fillim të sezonit, titullin e
Barcelona ofron 80 milion euro për yllin e Arsenal Barcelona synon goditjen e madhe në merkaton e ardhshme të verës. Referuar raportimeve nga tablodiet britanikë, klubi bl