999 rezultate për

treshja

Shpërndanin mall, kapet treshja e "frikshme" Plicia e Lezhës ka finalizuar operacionin "Ishulli", duke kapur dhe arrestuar 3 persona. Janë arrestuar shtetasit D.
Deveja, lopa dhe gomari nisen për "eksplorim të botës" Duket sikur një skenë e drejtpërdrejtë nga krijuesi i Jesusit, një deve, një lopë dhe një gomar u gjetën duke udhëtuar s
Treshja Mozzik, Loredana dhe Getinjo? Reperja sapo u zëvëndësua (FOTO LAJM) Prej gati dy vitesh Mozzik dhe Loredana ishin bashkë në çdo koncert të tyre. Në foton që lajmëronin koncertet ishim m
Treshja MSG, Griezmann: Na duhet kohë Francezi Antoine Griezmann pati gisht në të tria golat e Barcelonës në ndeshjen kundër Eibarit. Ai pranoi se kjo ishte n
Berisha për ftesën e Speciales: Treshja Vucic-Thaçi-Rama e duan Haradinajn në burg Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka folur për dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit të Ko
Treshja e Barcelonës që pushtoi botën, grup edhe në What App Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, e quajti Neymar një "fenomen" dhe zbuloi se është në një grup WhatsApp-i me brazilianin
Merr fund treshja, Egla Harxhi ndahet nga Princi i Libofshës Dashuria poligame është një kapitull i mbyllur për Egla Harxhin. E ftuar në emisionin e Rudisës, ish- Miss Shqipëria ka
Thyhet dominimi i Messit dhe Ronaldos, kjo është treshja finaliste e Topit të Artë Tashmë kanë nisur thashethemet se kush do të fitojë Topin e Artë dhe meqë votimi është mbyllur, spekulohet se tre kandid
Zyrtare: Kjo është treshja finaliste për çmimin si Trajneri më i Vitit (FOTO LAJM) FIFA ka zbuluar treshen e kandidatëve për ta fituar çmimin e Trajnerit më të mirë. Zlatko Dalic, Didier Deschamps dhe
PSG e njerr në shitje por ofertat vijnë nga super ekipe Kurzawa mendohet se është njëri nga lojtarët që mund të largohen nga Parc des Princes në fund të sezonit. Sipas mediu
Pasi sulmuan Sirinë, treshja perëndimore bën kthesën e madhe Në atë që mund të jetë një kthesë e habitshme e rrjedhës së ngjarjeve, treshja e aleatëve perëndimorë, të cilët kërcënua
Delegacioni i BE-së arrin në Kosovë Delegacioni më i lartë i Bashkimit Evropian do të qëndroj sot për vizitë në Kosovë. Treshja e përbërë nga presidenti i K
BBC apo MCN ? Treshja më e fortë që do të përballen me njëra-tjetrën Treshja si BBC dhe MCN i fusin frikë të madhe mbrojtjeve të skuadrave kundërshtare, ndërkohë që nesër do të zhvillohet n
Ribashkohet treshja galaktike e Realit të Madridit, ja si ndihen David Beckham, Ronaldo dhe Roberto Carlos kanë qenë pjesë e Realit të Madridit në Bernabeu. Ata kaluan katër vite së bas
Cavani mirënjohës me pjesën tjetër të ekipit: Nuk është vetëm treshja e sulmit Paris Saint-Germaini nuk është vetëm Neymari, Kylian Mbappe dhe Edinson Cavani – thotë sulmuesi uruguaian. Tre futbol
Formacioni më i mirë i Europës deri më tani (FOTO LAJM) E përgitshmja, Goal.com, ka bërë një përzgjedhje të formacionit më të mirë, me lojtarët që po shkëlqejnë deri në këtë mo
Duan “kokën” e Tahirit, treshja e prokurorëve zbarkon te Krimet e Rënda Pas ndërprerjes së seancës në Kuvend, tre prokurorët e çështjes së Saimir Tahirit, kanë mbërritur në Prokurorinë e Krime
Verhofstadt: "Treshja Putin, Erdogan dhe Trump, duan të shkatërrojnë BE-në" Eurodeputeti liberal, Guy Verhofstadt u ka bërë thirrje evropianëve që të mbrohen përballë kërcënuesve kryesorë që kërcë
BBC: Treshja e Prokurorisë Speciale kamxhik për elitën politike Rrejti britanik BBC i ka krahasuar treshen e prokurorëve të Prokurorisë Speciale Publike të Maqedonisë, me tri agjentet
Ymeri: Hashimi, Isa e Kadria, treshja e krimit dhe korrupsionit Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri tha se Kosova nuk po rrezikohet nga "Zajednica", por edhe nga shteti policor