999 rezultate për

trendi

Lakuriq dhe me maskë, trendi i pushimeve në kohë koronavirusi Pa frikë mund të themi se pandemia e koronavirusit ka ndryshuar stilin e jetesës, përditshmërinë apo qoftë dhe mënyrën s
S'ka lidhje me plazhin, ky është trendi i fotove në Instagram që po bën namin (FOTO LAJM) S’ka plazh? S’ka problem! Çuditërisht fotot më të pëlqyera të kësaj vere nuk kanë aspak lidhje me pushime tropikale a
Trendi i ri Tik Tok, adoleshentët maskohen si të moshuar për të blerë alkool (VIDEO) Një sfidë e re ka dalë në rrjetin social të momentit “Tik Tok” ku adoleshentë të shumtë vishen e maskohen si të moshuar
Pra është trendi i verës? Loredana dhe Rita Ora bëjnë "xing" me flokët (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, Loredana ndryshoi look-un dhe nuk vonoi shumë që flokët e verdhë e të shkurtër t’u krahasonin me ato
Do fërkoni sytë, kështu do dukeshin VIPAT nëse do të ndryshonin gjini (FOTO LAJM) Aplikacioni FaceApp është rikthyer përsëri në vëmendje ditët e fundit. Ky aplikacion, “shndërron” meshkujt në femra e an
Do të jetë trendi i verës? Kim Kardashian ndryshoi look dhe duket njeri tjetër (FOTO LAJM) Meqë kishte ardhur momenti për ndryshimin e radhës, Kim vendos të shndërrohet në kokëkuqe. Para se të mendoni që janë pa
Guxoni me ngjyrat dhe printet, pantallonat më trendi të kësaj vere (FOTO LAJM) E dimë që vera është stina e fustaneve, e rrobave të freskëta dhe të lehta. Mirëpo, kjo s’do të thotë se s’mund të vishn
Të famshmet shqiptare në një mendje, trendi që fiksoi vajzat VIP këtë verë (FOTO LAJM) Trendi i gërshetave afrikane filloi ndjeshëm që verën e vitit të shkuar, ama edhe këtë vit vajzat e famshme shqiptare po
Kthejini rrobat tuaja të vjetra në trendin e momentit (FOTO LAJM) Caitlin Trantham është gruaja që bën shumë gjëra. 33-vjeçarja e cila është nëna e tre fëmijëve, kur u izolua për shkak t
Lori Hoxha ndryshon look, pra ky është trendi i ri i flokëve? (FOTO LAJM) Lori Hoxha e ka treguar prej kohësh se i adhuron flokët e gjatë, të cilët në fakt, dhe nuk e mohojmë dot se i shkojnë sh
Sandalet i keni veshur gabim, Vip-at sjellin trendin e çuditshëm që po bën namin (FOTO LAJM) Listës së trendeve të çuditshme sapo iu shtua edhe një. Nëse doni të dukeni trendy, sandalet nuk duhet t’i vishni më siç
Kryefjala e trendit të momentit, si u veshën të famshmet shqiptare me kuadrate (FOTO LAJM) Trendet e veshjeve janë gjatë gjithë kohës në ndryshim dhe sa hap e mbyll sytë ajo çfarë mbajmë veshur ka dal nga moda p
Pranvera po afron, këto fustane do të jenë trendi i 2020-tës (FOTO LAJM) Fustanet janë gjithmonë një zgjidhje e mirë, pasi të kursejnë mundin e kombinimit, bluzë fund apo bluzë xhinse. Për këtë
Kryefjala e trendit të momentit, si u veshën të famshmet shqiptare me kuadrate (FOTO LAJM) Trendet e veshjeve janë gjatë gjithë kohës në ndryshim dhe sa hap e mbyll sytë ajo çfarë mbajmë veshur ka dal nga moda p
Jo e kuqja, kjo është ngjyra më trendi e momentit (FOTO LAJM) Kur është fjala për të veshur ngjyrën e momentit, e dimë që e kuqja është ajo që personifikon festat e dhjetorit. Por
Trendi i momentit: Si të dukeni "alla" franceze (FOTO LAJM) E pamundur të keni qenë në Francë e të mos jeni ndjerë të joshur nga femrat franceze. Joshja e tyre buron nga stili i ty
Vetulla si pemë Krishtlindjesh? Është koha e trendit të çuditshëm të flokëve festivë (FOTO LAJM) Është koha e festve të fundvitit dhe me siguri jeni duke u marrë me përgatitjet dhe me shumë mundësi e keni bërë pemën e
Prindërit alarmohen nga trendi i ri i kukullave për fëmijë (FOTO LAJM) Zakonisht, kompanitë që tregtojnë dhe prodhojnë kukulla janë kujdesur t'i bëjnë me gjini asnjëanëse, për të qenë më afër
Harrojeni bredhin e zi! Ky është trendi më i ri i Pemës së Krishtlindjes për vitin 2019 (FOTO LAJM) Sot është dita kur duhen ndezur dritat e pemës së Krishtlindjes, por nëse në mesin tuaj ka ndonjë që nuk ka pasur kohë t
Kapelet dhe kapuçat më trendi për këtë sezon (FOTO LAJM) Ditët e ftohta dhe me shi, mesa duket do të do të na shoqërojnë dhe në vazhdim. Përveç palltove, çizmeve dhe çantave