999 rezultate për

trejsi

Veshur në "dollar" dhe me poza provokuese, si po i ecën Trejsit në Amerikë (FOTO LAJM) Trejsi Sejdini ka lëvizur në Amerikë, ku po merret me karrierën e saj si modele. Këtë herë ajo ka publikuar një foto
Me bikini nga plazhi, fotot e fundit të Trejsi Sejdinit janë të parezistueshme (FOTO LAJM) Ish miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini ,është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë. Bukuroshja nga
"Më e mrekullueshmja", Trejsi Sejdinit nuk i rezultoi keq ditëlindja në karantinë (FOTO LAJM) Miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini, është shpërngulur prej disa kohësh në Neë York, ku ka kaluar së fundmi edhe
Në 20 vjetorin e lindjes, Trejsi Sejdini feston e zhveshur plotësisht (FOTO LAJM) Modelja e njohur Trejsi Sejdini ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar 20-vjetorin. Ajo ka publikuar foto n
Pjesë e videos por*o? Trejsi Sejdini tregon të vërtetën e pamjeve që po qarkullojnë në rrjet Trejsi Sejdini është një ndër modelet më të komentuara në Shqipëri. Por duket se Trjejsi është lodhur nga e gjithë kj
"Në Tiranë kënaqesh", Trejsi Sejdini e zhgenjyer nga Amerika? (FOTO LAJM) Modelja Trejsi Sejdini vendosi që të largohej drejt SHBA-ve për të arritur nivele të tjera me karrierën e saj. Por jo çd
Trejsi Sejdini provokuese, pozon e zhveshur nga vaska (FOTO LAJM) Ish Miss Universi Trejsi Sejdini tashmë siç e ka treguar dhe vet ajo ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikë ku ka ven
Drejt suksesit ndërkombëtar? Ç'kërkon Trejsi në Instagramin e Gigi Hadid (FOTO LAJM) Trejsi Sejdini është modelja shiptare e cila për tema të ndryshme është lakuar shumë në mediat rozë. Por profili i sa
"Do t’ju q* racën, o ku*vë", del video e dytë e rrahjes së Trejsi Sejdinit, sherri degjeneron në kapje flokësh (VIDEO) Pamjet që po shikoni tregojnë një sherr me një fjalot rruge që ka ndodhur mes modeles Trejsi Sejdini dhe dy vajzave të t
E rrahën dy djem në makinë? Reagon Trejsi Sejdini Modelja Trejsi Sejdini ka reaguar për fjalët që qarkullojnë në rrjete sociale se është rrahur nga dy djem. Ajo ka pub
U filmua muaj më parë, del video ku sulmohet Trejsi Sejdini? (VIDEO) Ditën e djeshme në rrjet ka qarkulluar një video ku disa të rinj dhunojnë dikë brenda një makine luksoze. Sipas perso
Trejsi Sejdini flet për lidhjen me bosin e drogës: Më vjen turp (VIDEO) “Miss Universe Albania”, Trejsi Sejdini, e njohur si “gangsterja e Elbasanit”, ka folur për herë të parë lidhur me thash
"Do shpëtoj nga ju", Trejsi Sejdini lë përfundimisht Shqipërinë (VIDEO) Trejsi Sejdini është një nga modelet më seksi shqiptare, por edhe ndër më të komentuarat në media. E ftuar në emisionin
Në prag të Vitit të Ri, Trejsi Sejdini në telashe me policinë (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Trejsi Sejdini komentohet gjithnjë për fotot që publikon në rrjete sociale ku ekspozon format perfekt
"Lodër e vjetër", Trejsi nostalgjike për dhuratat e Leonard Dukës (FOTO LAJM) Modelja Trejsi Sejdini është përmalluar për makinën e parë që i ka blerë I dashuri I saj Leonard Duka. Në një postim në
Siç di vetëm Trejsi Sejdini, risjell kulturën 100 vjeçare shqiptare gjysmë e zhveshur (FOTO LAJM) Trejsi Sejdini është përfolur kohët e fundit përsa i përket problemeve me drejtësinë që ka i dashuri i saj, Leonard Duka
Trejsi bën deklaratën e papritur, shkëput çdo lidhje me "kapo bandën" e klanit Duka (VIDEO) Ish-Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike, pas lajmeve që qarkulluan
Trejsi s'ka të ndalur me deklaratat, sapo pranoi që është shtatzaë? (FOTO LAJM) Modelja Trejsi Sejdini ka bërë bujë në media kohët e fundit me lidhjen e saj me Leonard Dukën. Megjithatë Trejsi ka
"Jam diva që nuk bëj drama, por biznes", Trejsi habit me reagimin pas akuzave për të dashurin (FOTO LAJM) “Miss Universe Albania”, e etiketuar në media si “Gangsterja e Elbasanit”, ka pushtuar mediat së fundi duke u shndërruar
"Çohu se erdhi policia": Trejsi tregon çfarë di për aktivitetin e të dashurit (FOTO LAJM) Eshtë zbardhur dëshmia e Trejsi Sejdinit në Prokurori fill pas arrestimit të të dashurit të saj, Leonard Dukës në prill