999 rezultate për

travolta

John Travolta nuk i ndahet gafave, i jep trofeun fitueses së gabuar (VIDEO) Pesë vite pasi prezantoi gabimisht Idina Menzel si Adele Dazeem në Oskar, John Travolta ka gabuar sërish në ndarjen e çm
Tërbohet rrjeti, aktori shqiptar në një film me Morghan Freeman dhe John Travolta Dëshirën për aktrim e kishte shfaqur që ku ishte i vogël, por pa e ditur se një ditë do të shndërrohej në një yll që do
Tërbohet rrjeti, aktori shqiptar në një film me Morghan Freeman dhe John Travolta Dëshirën për aktrim e kishte shfaqur që ku ishte i vogël, por pa e ditur se një ditë do të shndërrohej në një yll që do
Pas Gaga-s, fansat tallen me John Travolta-n (FOTO LAJM) Përpos Lady Gaga-s edhe John Travolta është kthyer në një objekt tallje në rrjetet sociale, pas rëmbimit të puthjes nga
Travolta kërkon vëmëndje në Oscar (FOTO LAJM) Gjatë ndarjes së çmimeve Oscar, Travolta ka puthur bukuroshen Scarlett Johansson, ndërsa ajo nuk e ka pritur këtë veprim
E propozon për martesë, John Travolta jep miratimin (FOTO LAJM) Plot surpriza ka pasur mbrëmja gala e amfAR, ndërsa është cilësuar si një ndër evenimentet më të rëndësishme të Kanës. P
Ky është Asimo, roboti që kërcen si Travolta (FOTO-LAJM) Asimo është roboti i parë humanoid që ngjitet shkallëve, vallëzon si John Travolta apo shërben pije. Roboti i cili është
Florida, inaugurohet katedralja 145 milionë dollarëshe (FOTO-LAJM) Scientology inauguron “Katedralen” e saj në Florida, SHBA e cila kushtoi 145 milionë dollarë. Në ceremoninë e inaugurimi
Deniro dhe Travolta zgjedhin të pushojnë në Greqi Edhe yjet e Hollywoodit bëhen bashkë për pushime. Këtë gjë e kanë bërë John Travolta dhe Robert De Niro të cilët së bash
Fshihet John Travolta John Travolta, aktori i famshem Hollywoodian, i cili është paditur nga katër masazhistë për ngacmim seksual, thuhet se
Travolta paditet për ngacmim seksual Një masazhator ka deklaruar se aktori i famshëm John Travolta u përpoq të kryente marrëdhënie seksuale me të dhe e preku
Gjendet makina e vjedhur e Travoltës, por...në pjesë Ai është i njohur për qëndrimin e tij të përzemërt, por Xhon Travolta nuk mund të rrijë i qetë ndërsa dëgjon se makina e
Travolta do luaj rolin e ushtarit serb në filmin e ri John Travolta do të rikthehet në ekranin e madh. Këtë herë ai do të jetë bashkëprotagonist me një tjetër yll të kinemato
John Travolta blen aeroplan për të udhëtuar rreth globit Për shumicën e familjeve ndodh që të blejnë bileta avioni kur ata duan të shkojnë me pushime. Ndërsa për familjen Travol
John Travolta e adhuron aktrimin John Travolta nuk mund ta imagjinojë se si do të kishte qënë jeta e tij, sikur të mos ishte aktor. Ylli 57 vjeçar mor
Travolta, fitues i "Kamerës së artë" Aktorit hallywoodian John Travolta do t’i ndahet çmimi "Kamera e artë" në një ceremoni solemne, e cila do të mbahet më 5
John Travolta: Besimi me ka ndihmuar te perballoj dhimbjet John Travolta ka thënë se besimi i ka ndihmuar atij dhe familjes së tij të përballojnë dhi