999 rezultate për

travis

Nuk keni parë asgjë! Kjo është dhurata marramendëse që Kylie Jenner mori nga partneri (FOTO LAJM) Ditën e sotme Kylie Jenner feston ditëlindjen e saj të 22-të. Ylli i familjes Kardashian-Jenner ka zgjedhur që këtë d
Paçi fatin e Kylie Jenner ! Mori dhuratën gjigante nga Travis për ditëlindje (VIDEO) E vogla e motrave Kardashian-Jenner, Kylie Jenner në 10 gusht feston ditëlindjen e saj. Por pavarësisht se na ndajnë
Kim e veshur si rrallë herë në ditëlindjen e Travis Scott (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka treguar asetet e saj seksi derisa është paraqitur me një palë pantallona për trup në "partyn" e ditëli
Kourtney Karadashian, e lidhur me këngëtarin e njohur? Kourtney Kardashian dhe Travis Barker u tha se ishin në një lidhje. Të dy janë miq prej vitesh dhe jetojnë në të një
Kylie paska akuzuar Travis për tradhti, por si qëndron e vërteta Në fillim të marsit, sipas E!News u tha se Kylie akuzoi reperin se e ka tradhtuar, megjithëse përfaqësues të Scott thanë
Kylie Jenner ia fal tradhtinë Travis Scott-it Kylie Jenner nuk do të ndërmarrë ndonjë veprim drastik që do të prishte familjen e saj, shkruan Albeu.com Sipas burim
Kylie Jenner i sfidon të gjithë, poston super dhuratën nga partneri (FOTO LAJM) Kylie Jenner ka vetëm pak muaj që ka sjellë në jetë vajzën e saj Stormien. Ama dita e sotme, për të nuk ka nisur me v
Travis tradhtoi Kylien? Shakaja në rrjet merr përmasa të mëdha Travis Scott u tha se ishte fotografuar me një femër tjetër dhe kjo ishte një tradhëti ndaj Kylie Jenner. Edhe pse v
Në familjen Kardashian ka një tjetër tradhti? (FOTO LAJM) Kylie Jenner ka lindur një vajzë të vogël. 20-vjeçarja vendosi të bëjë të ditur këtë lajm të dielën përmes një postimi n
Ekzekutoi 4 persona, arrestohet vrasësi i zhveshur Travis Reinking u arrestua ditën e sotme pas 24 orësh kërkime, në një restorant në qytetin Nashville në shtetin amerikan
Kylie Jenner dhe Travis Scott dhuratë madhështore për Stormi-n (FOTO LAJM) Familja Kardashian-Jenner ka vendosur që festën e Pashkëve ta festojnë të gjithë bashkë, në një festë mjaft luksoze.
Modelja u bë nënë papritur, ish i dashuri thyen heshtjen Para se Kylie Jenner të dilte me Travis Scott, ishte e lidhur për tre vite me reperin Tyga. E shkuara është e shkuar dhe
Kylie dhe Travis Scott shfaqen për herë të parë bashkë pas lindjes së vajzës (FOTO LAJM) Është folur për muaj të tërë se ylli televiziv, Kylie Jenner është ndarë nga partneri, Travis Scott. Kylie kishte arr
Më zyrtare se kurrë, Kylie Jenner pranon publikisht se është bërë nënë Kylie Jenner është bërë nënë. 20 vjeçarja ka konfirmuar nëpërmjet Instagramit se më 1 shkurt të këtij viti ka sjellë në
A u nda Kylie Jenner nga Travis Scott? Pavaraësisht raportimeve se Kylie Jenner dhe Travis Scott u ndanë, duket se kjo nuk është e vërtetë. Burime pranë çif
Kylie e shoqëron tashmë të dashurin në çdo event Travis Scott doli në skenën e iHeartRadio Music Festival, të shtunën mbrëma në Las Vegas. Reperi ishte i shoqëruar ng
Reagimi i nënës kur mëson se ka lindur djalë ndërkohë që priste vajzë (FOTO LAJM) Kim Guiley dhe bashkëshorti i saj Travis, gjithmonë kanë dashur të kenë dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë. Dhe pasi
Rihanna në një romancë me Travis Scott Pas një kohe të gjatë që flitej në mënyrë të vazhdueshme për romancat e këngëtares, Rihanna më në fund ka konfirmuar lid
Bashkohet me të ëmën pas 41 vitesh (FOTO LAJM) Pas plot 41 vitesh, nënë e bir kanë gjetur njëri-tjetrin, ndonëse djali pretendohej se kishte vdekur disa orë pas lindje
Amy Winehouse ishte e fejuar me Reg Travis Amy Winehouse dhe i dashuri i saj, Reg Travis, ishin fejuar disa javë para se këngëtarja të ndërronte jetë. Sipas ‘Th