999 rezultate për

trashi

Koronavirusi, reagon edhe Milot Rashica Tashmë janë konfirmuar dy raste të infektuara me koronavirus në shtetin e Kosovës. Menjëherë pas kësaj, ka reaguar ed
Sormani me dhimbje "koke", Trashi do të mungojë më gjatë se sa mendohej Partizani në ankth për Lorenc Trashin. Dëmtimi që pësoi futbollisti i kombëtares shqiptare në ndeshjen e fundit të kampi
Reja: Çekiçin po e ndjek, Trashi ka bërë ndeshje të shkëlqyera Edoardo Reja, i ftuar në studion e “Pressing”, foli për Lorenc Trashin, afrimet në kombëtare nga kampionati Superiore dh
Partizani-Kukësi, formacionet zyrtare Partizani-Kukësi do të jetë kryendeshja e sotme për “Superioren”. Ndërkohë vetëm pak minuta më parë janë publikuar edhe
Plas te Partizani, Lerda përzë Trashin nga stërvitja Duket e habitshme, por realiteti mbetet i hidhur te Partizani i këtij sezoni, pasi të kuqtë nuk mund ta shtyjnë dot një
Dalin formacionet Partizani-Qarabak, Franco Lerda lë në stol Trashin (FOTO LAJM) Në orën 17:30 Partizani do të presë në Selman Stermasi, Qarabagun, ndeshja e parë për raundin e parë eleminator të Champ
Lorenc Trashi ftohet për herë të parë në kombëtare Më në fund, Lorenc Trashi ndoshta nuk i ka besuar syve kur ka parë mesazhin e ardhur nga trajneri i kombëtares së Shqipë
Moderatorja “provokon” Trashin në emision Futbollisti i Partizanit, Lorenc Trashi, ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin “Wake Up” në “Top Channel”. Gramsh
Juventusi tenton yllin e Ajaxit Mbrojtësi Ajax Mathijs me shumë mundësi do ti bashkohet Juventusit sezonin e ardhshëm për shifrën e reth 80 milion euro
Panucci: Për këtë arsye nuk e thirra Trashin dhe Demirin në Kombëtare Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci, doli sot në konferencë para mediave, në prag të sfidës së nesërme mi
Trashi: Ndihem mirë si mbrojtës i majtë, ky mund të jetë viti i Partizanit I zhgënjyer për debutimin me humbje por me besim se këtë vit Partizani mund të bëjë më mirë se vitet e kaluara. Në mikro
Mësohen shkaqet e aksidentit të Alban Hoxhës dhe Trashit Dy lojtarët e Partizanit, Alban Hoxha dhe Lorenc Trashi janë përfshirë në një aksident të rëndë dy ditë më parë. Fut
Aksident i rëndë, Alban Hoxha dhe Lorenc Trashi i shpëtojnë mrekullisht vdekjes Dy lojtarët e Partizanit, Alban Hoxha dhe Lorenc Trashi janë përfshirë në një aksident të rëndë dy ditë më parë. Fut
Trajtime që trashin vetullat Për shumë vite me radhë, vetullat e holla kanë qenë të preferuarat e shumë femrave, por vitet e fundit vihet re një dësh
Trashi: Tifozët janë lodhur duke pritur për fitimin e titullit kampion Mesfushori i Partizanit, Lorenc Trashi ishte i ftuar në emisionin ‘Zona Gol’, në Supersport, ku foli për ecurinë pozitiv
Partizani vlerëson më shumë lojtarët se paratë, paguan gjobat për Bathën e Trashin Është zyrtare, Partizani do të paguajë gjobën për Lorenc Trashin dhe Idriz Bathën, me të dy futbollistët që do të jenë t
Trashi barazon supergolin e Sidibes (VIDEO) “Selman Stërmasi” po zhvillon takimin midis Partizanit dhe Flamurtarit, i vlefshëm për fazën e 1/8-ve të Kupës së Shqipë
Përplasja mes Starovës dhe Trashit, klubi merr vendimin e duhur për të dy Përplasja e trajnerit Sulejman Starova me mesfushorin Lorenc Trashi gjatë miqësores të zhvilluar në Antalia ndaj gjerman
Starova tregon përplasjen që pati me Lorenc Trashin: Të hedhësh fanellën, kjo është e pafalshme! Do të duhej të ishte njeriu që të rikthente titullin te Partizani pas 24 vitesh, por në fakt është bërë si rrufepritës d
E zëvendësoi në miqësore, kaq mjafton që Trashi të përplaset me Starovën Plas sërish te Partizani, ndërsa çështja e fundit dhe më e nxehta mban emrin e Lorenc Trashit. Mesfushori 25-vjeçar ësht