999 rezultate për

tramezzani

Tramezzani kërkon futbollistin e Kombëtares te skuadra italiane Kamer Qaka shpërtheu me Poli Iasi në Rumani dhe për të pati oferta nga më të ndryshmet. FCSB e bleu më pas, por me gjiga
ZYRTARE/ Ish-ndihmësi i De Biasit, trajner i Livornos Tashmë është zyrtare, Paolo Tramezzani merr drejtimin e Livornos në Serinë B. Ish-ndihmësi i Gianni De Biasit në Komb
Tramezzani pranë klubit italian, marr me vete edhe 2 lojtarët e Kombëtares Paolo Tramezzani mund të rikthehet për të punuar në futbollin italian. Ish-ndihmës trajneri i Kombëtares së Shqipëris
FSHF gjen pasardhësin e Paolo Tramezzanit Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur t’i besojë postin e drejtorit të ekipeve kombëtare, trajnerit aktual të Kombë
Tramezzani shumë shpejt mund të bëhet trajner i Gashit Ish-ndihmësi i Xhani De Biasit në drejtimin e Kombëtares shqiptare, Paulo Tramexani, mund të marrë stolin e ekipit ameri
Paolo Tramezzani mund të drejtojë një skuadër kineze Paolo Tramezzani mund të vazhdojë karrierën e tij në Kinë, te një skuadër e ligës së dytë. Ish-ndihmësi i Gianni de B
Zyrtare: Sioni shkarkon Tramezzanin Skuadra zvicerane Sion njofton se ka shkarkuar trajnerin italian, Paolo Tramezzani Ka marrë fund aventura me Sionin e
Tramezzani tri ndeshje për të shpëtuar "kokën e tij" tek Sioni Presidenti i Sionit, Kristian Konstantin, i ka vendosur një ultimatum të fundit trajnerit Paolo Tramexani, para se ta sh
Kombëtarja shqiptare gjen pasuesin e Tramezzanit Kombëtarja shqiptare të futbollit ka emëruar një drejtor teknik italian. Bëhet fjalë për 66-vjeçarin Massimo Morgia. Diç
Bie hipoteza Tramezzani, strategu italian zyrtarizohet te kjo skuadër Dje Gianni De Biasi ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i Shqipërisë, ndërkohë që menjëherë është përfolur për zëvendësuesi
Emri i parë, a do të jetë ky trajneri i ri i kuqezinjve? Shqipëria është pa trajner tashmë pas largimit të De Biasit në mënyrë të papritur sot. Menjëherë kanë nisur spekulim
Tramezzani nesër zyrtarizohet te Sioni Paolo Tramezzani nesër pritet që të firmos kontratën me skuadrën e Sionit në kampionatin zviceran të futbollit. Ish-ndih
Lum ofertash për Tramezzanin, e kërkon ekipi i një lojtari të Kombëtares Ish-ndihmësi i De Biasit në kombëtaren tonë, Paolo Tramezzani pasi ka lënë Luganon ka marrë shumë oferta. Në Zvicër për
Tramezzani braktis Luganon, kërkon të nisë një aventurë të re Paolo Tramezzani jep dorëheqjen nga drejtimi i Luganos. Lajmi është konfirmuar nga ish-ndihmësi i Ganni de Biasit menjë
Tramezzani: Këta lojtarë kanë të ardhme me kombëtaren Ish-zëvendës trajneri i Kombëtares Paolo Tramezzani, i cili këtë sezon shkroi historinë me klubin e Luganos duke e kuali
Tramezzani pozon para 34 trofeve të Juves, harron Interin (FOTO & VIDEO) Paolo Tramezzani sot ka qenë i pranishëm në “Juventus Stadium”, për të përgatitur të ardhmen e trajnerëve në Itali. Ish
Rrëfimi i Tramezzanit: Fiton Shqipëria, Kaçe më mbylli 3 ditë në hotel Ish-ndihmësi i De Biasit, Paolo Tramezzani ka dhënë një intervistë të gjatë për gazetën e njohur për “Corriere Della Ser
Tramezzani paralajmëron italinë: Ja pikat e forta të Shqipërisë Paolo Tramezzani ka paralajmëruar “të kaltrit” që të kenë kujdes ndaj Shqipërië. Ish-ndihmësi i De Biasit, në një interv
Tramezzani si De Biasi, bëhet shqiptar pas largimit (FOTO) Dita e sotme ka qenë mjaft e rëndësishme për stafin aktual të Kombëtare shqiptare të futbollit, por edhe për Paolo Trame
Tramezzani në shqip: Shumë faleminderit Shqipëri e Madhe! (VIDEO) Paolo Tramezzani ka zgjedhur që takimin mes Italisë dhe Shqipërisë të mos e ndjekë nga stadiumi i Palermos, ndonëse kish