999 rezultate për

trajnerit

Telefonata me Piolin, shikoni se si festojnë kuqezinjtë fitoren dhe kreun, Ibra bën rolin e trajnerit (FOTO+VIDEO) Ndërkohë, lumturia e tij është e madhe për një Milan që sot zbriti në fushë pa Ibrahimovic, Leao, Bennacer dhe Castillej
Pozitiv me COVID, trajneri Skënder Gega niset urgjent drejt Turqisë Trajneri i Kukësit, Skënder Gega i cili ka rezultuar pozitiv me COVID-19 është nisur me urgjencë drejt Turqisë. Prej
Koronavirusi i merr jetën trajnerit 61-vjeçar Futbolli bullgar qan ndarjen e parakohëshme nga jeta të trajnerit 61-vjeçar Nikola Spasov. Tekniku i skuadrës së Montanë
Ky është reagimi i trajnerit të Dynamos kur mësoi se do të mungojë Messi Trajneri i Dynamo Kiev, Mircea Lucescu nuk ndihet i lehtësuar që Lionel Messi do të mungojë me Barcelonën kundër skuadrë
Humbja turpëruese me Spanjën, drejtuesit e futbollit gjerman mbledhje urgjente Pas humbjes së turpshme 6-0 në Ligën e Kombeve ndaj Spanjës, të gjithë pyesin veten se si do të jetë e ardhmja e trajner
Pas Piolit, me koronavirus infektohet edhe zëvendësi i tij Pas infektimit të trajnerit Stefano Pioli, ditën e sotme është konfirmuar pozitiv me COVID-19 edhe ndihmësi i teknikut k
Shiriti i kapitenit ikën nga Hysaj, "gradohet" Berisha Në konferencën e djeshme për shtyp, trajneri Edi Reja është shoqëruar nga portieri Etrit Berisha për t’iu përgjigjur int
"Krisje" mes Zidane dhe Iscos? Ky është reagimi i trajnerit të Realit Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane insiston se nuk ka probleme me mesfushorin Isco. Spanjolli u dëgjua në kame
Dyshohet se dhunoi të dashurën, arrestohet legjenda e Man Utd Ryan Giggs Kobmëtarja e Uellsit ka anuluar konferencën për media që duhet të mbahej sot. Arsye për këtë është arrestimi i trajne
"Po nuk të pëlqeu çfarë them, ja ku është dera", zbulohet debati mes Setien dhe Messit Deklaratat e Kike Setien pak ditë më parë se Lionel Mesi është një personazh i vështirë për t’u menaxhuar, duket se kanë
Conte zbulon se si duket një zyrë e trajnerit Trajneri i Interit, Antonio Conte ka postuar një fotografi nga zyrtare e tij, që e quan "shtëpinë e tij të dytë". Tra
"Gjunjëzoi" edhe Atletico Madridin, këto janë fjalët e trajnerit të Bayern Munchen Trajneri i Bayern Munich, Hansi Flick, është deklaruar i lumtur për fitoren e skuadrës së tij. Bayern Munich e nisi s
Sëmundja e rëndë i merr jetën ish-trajnerit të Vllaznisë (FOTO LAJM) Ndahet nga jeta në moshën 75-vjeçare, ish-trajneri i atletikës, Vildan Tufi. Më 1 qershor të këtij viti, Tufi ishte deko
Pas Alonsos, Lampard përplaset edhe me Kante Chelsea ishte padyshim skuadra qē shpenzoi më shumë në merkaton e kësaj vere, që zyrtarisht u zhvillua në vjeshtë d
"Reja ka pafund arsye për të shkuar në farmaci", Shakohoxha shfryn ndaj trajnerit të Kombëtares Kombëtarja shqiptare nuk ka arritur të shfrytëzojë rastet e krijuara për të rrëmbyer fitoren në Kazakistan. Barazimi
Deschamps zbulon një të vërtetë të hidhur: Griezmann nuk është i lumtur te Barcelona Antoine Griezmann nuk është i kënaqur me vendimin e trajnerit të ri të Barcelonës Ronald Koeman që e fut atë në një rol
Barcelona dyfishon rezultatin ndaj Villarreal (VIDEO) Barcelona e Koeman po tregon një fytyrë nga ajo e sezonit të kaluar. Fati duke se po shpërblen besimin e trajnerit. T
Zbulohen edhe 3 kandidatët për trajnerin më të mirë në Europë UEFA-ja ka zbuluar listën e ngushtë në garën për trajnerin më të mirë në Evropë për sezonin e kaluar. Jurgen Kloppi (
Roma po mendon shkarkimin e trajnerit, një emër i madh pritet të ulet në stol Massimiliano Allegri shumë shpejtë pritet t’i rikthehet punës së trajnerit në kampionatin italian Serie A. Todochajes
E pabesueshme por e vërtetë, Pirlo sot merr licencën e trajnerit nga UEFA Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo do të marrë sot licencën e trajnerit, UEFA Pro. Edhe pse ka marrë detyrën e trajn