999 rezultate për

trajneri

Interi refuzon dorëheqjen e Piolit Stefano Piolit i është refuzuar dorëheqja. Humbja ndaj skuadrës së Fiorentinës, ka peshuar jo pak në ndërgjegjen e tekni
Douglas Costa turpëron keq në stërvitje Ancelottin (VIDEO) Bayerni u eliminua mes polemikash të shumta në Ligën e Kampionëve, por kjo nuk ka ndikuar aspak te lojtarët dhe trajneri
Allegri jep një super lajm për Dybalan Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri ka folur para ndeshjes me Barcelonën, ku ka treguar edhe gjendjen fizike të
Enrique lëshon "bombën" e radhës: Duhet t'i shënojmë 5 gola Juventusit Luis Enrique vijon të mbetet një trajner që lëshon deklarata të bujshme. Trajneri i Barcelonë ka folur në konferencë për
E BUJSHME/ Trajneri Milinkoviç paraqet dorëheqjen Ngjarje të bujshme në Gjirokastër menjëherë pas humbjes së parë në shtëpi të Luftëtarit. Trajneri Mlladen Milinkoviç dhe
Enrique me mendjen te Juvja, ja çfarë thotë në prag të sfidës së kthimit Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, pas fitores së vështirë prej 3:2 ndaj Real Sociedadit, ka folur për ndeshjen e kthi
Trajneri i Dortmundi akuza të ashpra, por UEFA i përgjigjet Te Borusia e Dortmundit e kanë pritur keq humbjen e djeshme ndaj Monacos me rezultatin 2-3, që erdhi pas atentatit ndaj
Fitoi ndeshjen ndaj "profesorit", Zidane: Kualifikimi ende i hapur Skuadra e Zinedine Zidane fitoi në "Allianz Arena", me rezultatin 1-2 ndaj Bayern Munich. Trajneri francez pas ndeshjes
Ronaldinho zbulon trajnerin më të mirë që ka patur Ish më i miri i botës në një intervistë për ‘FourFourTwo’, ka vlerësuar lartë trajnerin holandez, me të cilin ka punuar
Gjika ka një këshillë për Ramën: Do fitore? Largo Metën dhe Idrizin Ish-kryebashkiaku i Vlorës Shpëtim Gjika është pozicionuar fuqishëm pro Edi Ramës dhe Partisë Socialiste. Me anë të
Ish-trajneri i United i thotë gazetarës: Mund të hash dhe ndonjë shpullë! (VIDEO) Ish-trajneri i Manchester United, dhe strategu aktual i Sunderland David Moyes është përfshirë në një skandal të vërtetë
Trajneri i Kosovës "josh" Januzajn: I ka dyert e hapura Adnan Januzaj po joshet sërish për të kaluar në radhët e përfaqësueses kosovare. Trajneri Albert Bunjaku i ka hapur dyer
Historia e Vardy-it, donte të linte futbollin për të shkuar në Ibiza Jamie Vardy-t ka një histori të veçantë me futbollin. Para se të bëhej lojtar profesionist, ai punonte në një fabrikë të
Pas humbjes, tek Interi ka dhe një çështje Gabigol Si të mos mjaftonte humbja me Sampdorian, te Inter ka dalë në pah edhe një tjetër çështje. Gabriel Barbosa ka reaguar mj
Montella flet për gafën e Donnarumës: Nëse do të fitonim ... Trajneri i Milanit, Vincenco Montella ka folur për gabimin e Donnarumës pas ndeshjes, duke përkrahur talentin 18-vjeç.
Duka i del në krah De Biazit: Xhaka u nxitua... Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka reaguar pas deklaratave të forta mes Taulant Xhakës dhe trajnierit të kombëtares D
Babai i Taulant Xhakës reagon ashpër kundër De Biasit Ragip Xhaka ka sqaruar disi polemikat që kanë lindur se fundmi mes djalit të tij, Taulantit dhe trajnerit të përfaqësues
Prapaskena/ Hysaj mund të ishte pjesë e Italisë Elseid Hysaj mbajti shiritin e kapitenit në ndeshjen miqësore me Bosnje-Hercegovinën dhe shihet si lojtari që do ta mbaj
A do ta vazhdojë kontratën De Biasi? Ja përgjigja e trajnerit italian Trajneri i Kombëtares shqiptare Gianni de Biasi e ka pranuar se do të dëshironte të qëndronte në Shqipëri, por vetëm me
Ranieri flet për herë të parë pas largimit nga Leicester Claudio Ranieri para 1 muaji më parë u shkarkua nga detyra e trajnerit te Leicester, një vendim që nuk e priste. Trajner
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.