999 rezultate për

trajner

Guardiola mes pakënaqësisë për rivalin, trajneri i Portos i mbyll gojën Guardiola është shprehur shumë i pakënaqur pas ndeshjes së djeshme mes Portos dhe Manchester City. Kjo përballje për
Pioli flet pasi mposhti koronavirusin: Nuk më zinte gjumi kur mora lajmin se dola negativ Stefano Pioli është rikthyer pas më shumë se dy javësh i izoluar në shtëpi. Trajneri kuqezi ka kaluar Covid-19 me suk
Trajneri i Fiorentinës rezulton pozitiv me Covid-19 Trajneri i Fiorentinës, Cesare Pandelli është i prekuri i radhës nga COVID-19. Këtë e ka konfirmuar klubi përmes një
Arteta drejt shkarkimit, Arsenali hedh sytë nga ish-trajneri i Juves Arsenali e ka nisur sezonin e ri si mos më keq dhe trajneri Mikel Arteta mund të pushohet nga puna. Mediet angleze b
Klopp akuzon sërish: Kjo situatë po na nervozon Dëmtimet gjatë kësaj periudhe për shkak të kalendarit të ngjeshur janë kthyer në një epidemi për Liverpoolin, që ka shum
Largimi i Eriksen sjell te Interi De Paul Merkato e Interit për muajin janar, përsa i takon mesfushës është e lidhur ngushtë me shitjen e Christian Eriksen, i cil
ZYRTARE/ Joachim Low trajner i Gjermanisë në Euro 2021 Federata e Futbollit të Gjermanisë ka vendosur që të vazhdojë bashkëpunimin me trajnerin Joachim Low edhe në kampionatin
Me maskë oksigjeni dhe telefonin përpara, shikoni si e ndjek ndeshjen nga spitali trajneri Gega Kukësi arriti të fitojë në transfertën e vështirë të Shkodrës ndaj Vllaznisë me rezultatin 2-4. Ishte fitorja e dytë
Telefonata me Piolin, shikoni se si festojnë kuqezinjtë fitoren dhe kreun, Ibra bën rolin e trajnerit (FOTO+VIDEO) Ndërkohë, lumturia e tij është e madhe për një Milan që sot zbriti në fushë pa Ibrahimovic, Leao, Bennacer dhe Castillej
Përleshja Benitez-Ronaldo, vjen komenti nga trajneri spanjoll Ish-trajneri i Napolit dhe Liverpool, Rafa Benitez këmbëngul se ai kishte një marrëdhënie të mirë me Cristiano Ronaldon
"Duhej një trajner si Solskjaer, të thoshte se luan në çdo klub europian", emocionon babai i Uzunit E nisi nga kategoritë e ulta të Shqipërisë dhe tashmë bën jehonë në gjithë Europën, duke i shënuar në shtëpi një ekipi s
KF Laçi ndan rrugët me trajnerin Armando Cungu Klubi Futbollistik Laçi, ka ndarë rrugët me trajnetin e tyre Armando Cunga pas rezultateve negative që ka pasur klubi në
Për nder të Maradonës, propozohet të hiqet numri 10 në fanellat e ekipeve Mbrëmë, në moshën 60 vjeçare ka ndërruar jetë legjenda e futbollit, Armando Diego Maradona. Trajneri i Olympique Mars
Pozitiv me COVID, trajneri Skënder Gega niset urgjent drejt Turqisë Trajneri i Kukësit, Skënder Gega i cili ka rezultuar pozitiv me COVID-19 është nisur me urgjencë drejt Turqisë. Prej
Ibrahimovic zgjidhet Futbollisti i Vitit në Suedi! Trajneri i kombëtares e fton ta telefonojë (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic ka fituar sërish! Sulmuesi kuqezi zgjidhet Futbollisti i Vitit në Suedi (hera e 12-të). Mirënjoh
Barella për trajnerin Conte: Më ka ndihmuar shumë, ndihem më i matur Mesfushori i Interit, Nicolo Barella ka thënë se trajneri Antonio Conte i ka ndihmuar shumë. 23-vjeçari kaloi në “San
Koronavirusi i merr jetën trajnerit 61-vjeçar Futbolli bullgar qan ndarjen e parakohëshme nga jeta të trajnerit 61-vjeçar Nikola Spasov. Tekniku i skuadrës së Montanë
Ky është reagimi i trajnerit të Dynamos kur mësoi se do të mungojë Messi Trajneri i Dynamo Kiev, Mircea Lucescu nuk ndihet i lehtësuar që Lionel Messi do të mungojë me Barcelonën kundër skuadrë
Çmimi për trajnerin e shekullit, këta janë 10 të nominuarit Janë publikuar emrat e 10 trajnerëve të nominuar për çmimin e trajnerit më të mirë të shekullit. Në 100 vitet e fundi
"Messi qëndron te Barcelona vetëm nëse Xavi zgjidhet trajner" Messi dëshiron të qëndrojë te Barcelona dhe sipas të besuarit Sique Rodriguez nga "Carrusel Deportivo", ai do ta bëjë kë