999 rezultate për

trafikut

Vjen një lajm i mirë për autostradën Tiranë-Elbasan, hapet për qarkullim një krah Autoriteti Rrugor shqiptar njofton se duke nisur nga data 14 mars do të hapet njëri krah i autostradës Tiranë – Elbasan.
Nga nesër mbyllet autostrada Tiranë - Durrës, si devijohet qarkullimi Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia e Qarkullimit Rrugor informojnë median dhe opinionin publik se duke nisur nga dit
Kush është shqiptari i kapur në Angli, "koka" e trafikut të emigrantëve me kamion Policia e Britanisë së Madhe ka arritur të vërë në pranga me qëllim ekstradimin një shqiptarë që akuzohet si "koka" e tr
Koka e drogave të forta në Itali, arrestohet shqiptari i rrezikshëm Shqiptarët jo pak herë kanë përfunduar koka të bandave të trafikut të drogës në vendet fqinje. Këtë herë një shqiptar
Policia në Mitrovicë bën namin duke gjobitur këmbësorët Policia në Mitrovicë ka njoftuar se për dy javë ka shqiptuar më shumë se 40 gjoba ndaj këmbësorëve që nuk respektojnë sh
EMRAT/ Shkatërrohet banda e trafikut të qenieve njerëzore në Shkodër (VIDEO) Arrestohen 5 persona dhe shpallet në kërkim një tjetër për veprat penale ‘Trafikimi i qenieve njerëzore’ dhe ‘Ndihma për
Aksidenti ajror me 8 të vdekur, shpëtohet i vetmi i mbijetuar Pas rrëzimit të një avioni në Indonezi në provincën lindore Papua nga mediat lokale raportohet se është gjetur një perso
Që në mëngjes aksident në Ferizaj Në orët e para të mëngjesit të ditës së premte ka ndodhur një aksident i rëndë në hyrje te qytetit të Ferizajt. Në fo
Kujdes, rrugve të Kosovës do tu shfaqet Task Forca Duke iu referuar situatës shqetësuese gjatë kësaj periudhe lidhur me aksidentet në trafik dhe pasojat e tyre në shkaktim
Aksidentohet me makinë moderatori i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Labinot Gashi ka pësuar ditën e sotme një aksident me makinë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 'Arban
Polica në aksion, dhjetra persona përfundojnë në pranga Një operacion policor i nisur në orët e para të mëngjesit ka rezultuar deri tani me 8 të arrestuar. Sipas informatave
Arrestohet shqiptari i cili është koka e një organizate kriminale të trafikut të drogës në Athinë Kërkohej që prej 2 vitesh dhe më në fund është vënë në pranga. Bëhet fjalë për një biznesmen shqiptar në Greqi, ndaj
22 persona në pranga, shkatërrohet banda e madhe e trafikut të kokainës Ditën e sotme është shkatërruar një organizatë e madhe arabo-shqiptare e trafikut ndërkombëtar të kokainës. Mediat i
Një tjetër segment i Tiranë-Durrës bllokohet nesër Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia e Qarkullimit Rrugor ka bwrw me dije se tw hwnwn do tw nisw ndwrhyrjen nw njw tje
E frikshme, Shqipëria nuk përmbush kushtet minimale kundër trafikimit njerëzor Departamenti amerikan i Shtetit publikoi të enjten Raportin e vitit 2018 për Trafikimin e Qenieve Njerëzore. Ky raport i
Vini re: Sot është bllokuar një tjetër segment i autostradës Durrës-Tiranë Në vijim të ndërhyrjes në superstradën Tiranë-Durrës, prej orës 06:00 të mëngjesit të sotëm ka nisur faza e pestë e puni
Vonohen 21 autobusët e Shpend Ahmetit, Komuna kthen kredinë muajin tjetër Në Prishtinë nuk po vijnë autobusët e ri të trafikut urban. 21 automjete të tilla po vonohen për shkak të mos renovimit
Shkatërrohet grupi i trafikut të drogës në Greqi, një shqiptar e drejtonte nga burgu Një grup prej 14 personash, që merrej me trafik droge në Greqi, është goditur nga autoritetet vendase. Pjesë e rrjeti
Pjesë e bandës së trafikut, kush janë dy policët e arrestuar (VIDEO) Ditën e sotme policia e Shtetit ka zbuluar detajet e aksionit të madh ku është shkatërruar grupi i bandës së falsifikimi
20 mijë euro për person, shkatërrohet grupi i trafikut të njerëzve Policia e Shtetit ka zbuluar detajet e aksionit të madh kundër bandës së falsifikimit të Dokumentave për udhëtim në BE d