999 rezultate për

trafiku

Trafiku i armëve në Turqi, policia jep detaje nga operacioni në vendin tonë Policia e Shtetit ka njoftuar se në vendin tonë janë arrestuar 9 persona në kudër të operacionit “Bosphorus” për trafiku
Artan Hoxha bën paralajmërimin e fortë: Na presin 4 muaj ferri! Gazetari Artan Hoxha ka komentuar ndalimin e qarkullimit në ish-sheshin Shqiponja duke paralajmëruar 4 muaj ferri në kry
Ndalohet kalimi te "Shqiponja", si devijohet trafiku dhe rrugët alternative për të hyrë e dalë nga Tirana Rrethrrotullimi i doganës, apo siç e mori emrin së fundmi “Sheshi Shqiponja”, pas heqjes së simbolit kombëtar, tanimë nu
Nga mesnata e sotme mbyllet kalimi te sheshi "Shqiponja", ja si devijohet trafiku Nga mesnata e sotme do të ndalohet qarkullimi i makinave tek ish-sheshi Shqiponja, në Tiranë. Shkak janë punimet për
Ndalohet qarkullimi tek ish-sheshi Shqiponja, plani për devijimin e trafikut Qarkullimi i mjeteve tek ish-sheshi Shqiponja do të ndalohet për shkak të punimeve për ndërtimin e Unazës së Madhe tek z
Merr flakë në ecje makina në tunelin Elbasan-Tiranë, rëndohet trafiku Një makinë është përfshirë nga flakët brenda tunelit të Krrabës. Si pasojë është shkaktuar trafik i rënduar në hyrje të
Trafiku në Tiranë burim konfliktesh, nga djegia e makinave te sherret me policinë Jeta në trafikun e Tiranës, vështirësia për të gjetur një vend parkimi janë kthyer në burim ankthi dhe nervash. Këto të
A e ka parashikuar revista italiane në 1962 distancimin social që po ndjekim sot për shkak të Covid-19? Fotografia e cila është publikuar nga revista italiane në vitin 1962 ka bërë shumë zhurmë këtë peridhë. Pasi në foton
Vrasja e të rinjve në Malësinë e Madhe, PD akuza të rënda Ramës Ish-deputeti Enkelejd Alibeaj me një postim në rrjetin social Facebook thekson se vrasja në Malësi të Madhe ndodhi për s
Cila nga makinat po bllokon trafikun? (FOTO LAJM) Të vësh trurin në punë me quize, enigma dhe gjëegjëza të ndryshme është gjëja më e mençur që mund të bëni. Në këtë m
U arrestuan në operacionin e bujshëm, lihen në burg 5 pjestarët e grupit të trafikut të drogës Pesë të arrestuarit mbrëmjen e djeshme janë lënë në burg pasi morën pjesë në trafik ndërkombëtar të drogës. Të arrest
U përfshi në "masakrën" në Bllok, si u arrestua në Dubai burri trafikant i Suada Sherifit Operacioni ndërkombëtar i drogës i finalizuar në disa shtete ka vënë në pranga disa persona. Gazetari Artan Hoxha rap
Aksident i rëndë në aksin Prishtinë-Pejë, një i vdekur dhe një i lënduar Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është lënduar si pasojë e një aksident trafiku që ka ndodhur në orët e mbrëmje
Habiten italianët, çifti i moshuar shqiptar kapet duke trafikuar kokainë Policia e Triestes ka arrestuar dy cifte, pasi akuzohen për trafik të drogës. Një nga ciftet janë shqiptarë, përkatës
Lungomare: Policia shokon turistët, bllokon trafikun dhe shoqëron me forcë disa të rinj Policia e Vlorës ka realizuar një operacion që duket si film aksion në mes të shëtitores së Lungomares. Disa efektiv
Aksident i rëndë në Komoran, vdes një person Një aksident i rëndë ka ndodhur në autrostradën Pejë – Prishtinë, saktësisht në fshatin Komoran të Drenasit. Policia
Po niseni për pushime? Policia zbulon situatën e trafikut në rrugët kryesore të vendit Policia e Shtetit ka dalë me njoftim për situatën në rrugët e vendit, lidhur me trafikun e mjeteve që kthehen me pushues
Trafiku i rënduar, Policia tregon rrugët alternative Kjo e diel ka sjellë trafik të rënduar në rrugët kryesor në vend, si pasojë e dyndjes së qytetarëve në zonat bregdetare,
Artan Hoxha flet për "padron" të ri në Shqipëri: U kthye në Lazarat tërë Shqipëria Vite më parë Shqipëri përflitej Lazarati si fshati i hashashit. Sot atij operacioni të madh antikanabis i është rikthyer
5 muaj nga aksidenti tragjik, zbulohet shkaku i rrëzimit të helikopterit të Kobe Bryant Janë bërë pesë muaj që nga vdekja tragjike e legjendës së basketbollit, Kobe Bryant dhe nëntë personave të tjerë në bord