999 rezultate për

trafford

PSG ia del pa Neymar dhe Cavani, Mbappe me shokë mposhtin United në Old Trafford (VIDEO) PSG ka marrë një rezultat shumë të rëndësishëm sonte ndaj Manchester United duke fituar me rezultatin 0-2 në "Old Traff
Martial më i mirë se Ronaldo te Manchester United (FOTO LAJM) Anthony Martial po shkëlqen këtë sezon te Manchester United, ku tani kanë filluar edhe krahasimet me Cristiano Ronaldon.
Ylli i Manchester United transferohet te Reali Romelu Lukaku mund të lë Manchester United për klubin spanjoll, Real Madrid. Agjenti i tij Mino Raiola është duke u p
Pol Pogba i jep avantazhin Manchester United (VIDEO) Pol Pogba është është këthyer në një lider për Manchester United që pas largimit të Jose Mourinhos ai pothuajse ka shënu
Manchester United-Arsenal, sot në orën 21:00 supersfida në "Old Trafford" Sot në orën 21:00 do të zhvillohet supersfida mes Mancheste United dhe Arsenalit në stadiumin "Old Trafford", shkruan Al
Ronaldo: Emocione të mëdha në “Old Trafford” (FOTO LAJM) Skuadra e Juventusit fitoi mbrëmë ndaj Manchester United me shifrat minimale 1-0 në ndeshjen e vlefshme për champions le
Juventus mposht Unitedin, Ronaldo me shokë triumfojnë në "Old Trafford" (VIDEO) Juventus ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Manchester United me rezultatin 0-1 në "Old Trafford", ndeshje e
Fillojnë "provokimet", skuadra e Allegrit prezantohet si Rubentus në Old Trafford (FOTO LAJM) Një nga sfidat që pritet më shumë interes nga mbrëmja e sotme është edhe ajo mes Manchester Unitedit dhe Juventusit, një
Cristiano Ronaldo flet për rikthimin e tij në "Old Trafford" Cristiano Ronaldo është rikthyer të luaj përsëri në "Old Trafford", por këtë herë me skuadrën e Juventusit. Ai ka pos
​Mourinho konfirmon mungesën e Sanchezit ndaj Juventusit Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, ka bërë të ditur në konferencën për shtyp para ndeshjes kundër Juventusit
Unitedi nuk ka humbur që nga ky vit ne Champions ne Old Trafford Manchester United do të luaj sonte kundër Valencias në "Old Trafford", ndeshje e vlefshme për raundin e dytë në UEFA Cha
Pochettino: E merituam fitoren ndaj Unitedit Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, ka thënë se performanca e skuadrës së tij në ndeshjen kundër Manchest
Mourinho zbulon një dëshirë të zjarrtë të Ronaldos Ylli i Juventus, Cristiano Ronaldo do të rikthehet në Old Trafford më 23 tetor, në përballjen e Juves kundër Manchester
Manchester United e nis mbarë sezonin (VIDEO) Manchester United e ka nisur me fitore këtë edicion të Premier League, pasi ka mposhtur 2-1 Leicester City në “Old Traff
United pret Arsenalin në "Old Trafford", formacionet zyrtare Manchester Unitedi dhe Arsenali do të zhvillojnë sot ndeshjen e vlefshme për javën e 26-të të kampionatit anglez, e cila
Guardiolas i intereson më shumë golfi sesa ndeshja e Unitedit sot City do të jetë zyrtarisht kampion i këtij kompiticioni pasi mundi Tottenhamin me rezultatin 3-1 të shtunën, me një kush
Mkhitaryan hedh kunja të rëndë drejt Mourinhos Mkhitaryan nuk e ka harruar akoma vuajtjet që kishte kur ishte pjesë e “Djajve të Kuq”. Ai shprehet i lumtur që u largu
Zbulohen shënimet e Jose Mourinhos në ndeshjen ndaj Liverpoolit (FOTO LAJM) Të kuptosh shkrimin e shënimeve të Jose Mourinhos në ndeshjet e skuadrës së tij është shumë e vështirë. Ai në disa nd
Gjiganti britanik, shifër të çmendur për mbroijtësit e Juventusit Alex Sandro i Juventusit është objektivi kryesor i Mourinhos që ta marrë në "Olda Trafford" sezonin tjetër duke ofruar p
Manchester United hap thesin, pagë marramëndese David de Geas Manchester United po bënë çmos që David de Gea të qëndrojë në "Old Trafford", pas shumë interesimeve nga Real Madrid.