999 rezultate për

tours

Lirohen nga paraburgimi shoferi dhe pronari i "Durmo Tours" Gjykatësi i procedurës paraprake përkohësisht ka vendosur t’ua shfuqizojë masën e paraburgimit pronarit dhe shoferit të
Pogba gjen klub të ri në Francë Vëllai i madh i Paul Pogba, Mathias i është bashkuar Tours në kategorinë e tretë franceze pasi kaloi më tepër se një vi
Fillon shitja e biletave Kosovë-Turqi Duke filluar nga dje, në sportele ka filluar shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2018, Kosovë-Turqi
Yaya Toure 'i çmendur" jashtë fushave (FOTO) Pas ndalimit të Tevezit dhe Balotellit nga policia rrugore për shkelje të rregullave të shpejtësisë, i fundit qw wshtw p
Kukës, sulmohet me gurë autobusi i "Ylberi Tours" Një autobus i kompanisë, “Ylberi Tours”, është sulmuar sot nga persona ende të paidentifikuar nga policia gjatë kthimit