999 rezultate për

tottenhamit

Presidenti i Tottenhamit, Levy flet për të ardhmen e Harry Kane Harry Kane bën pjesë në planet e klubit të londrë, Tottenham Hotspur, dhe shihet nga tifozët për të qenë pjesë e legjend
Ylli i Tottenhamit gjatë hapjes së hotelit gjen thesar me vlerë 1-3 mln dollarë Nuk është historia e një filmi por është e Musa Dembele. Lojtari së bashku me motrën e tij në qytetin e tij të lindjes,
City nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e tretë ndaj Tottenhamit (VIDEO) Manchester City ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Tottenhamit në "Etihad Stadium" Goli i tretë është shënuar nga Ra
De Bryne shënon edhe golin e dytë për Cityn ndaj Tottenhamit (VIDEO) Manchester City ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Spursave në "Etihad Stadium" Goli është shënuar nga mesfushori bel
Manchester United 50-të milionë paundë për mbrojtësin e Tottenhamit Jose Mourinho është në kërkim të një mbrojtësi të majtë, me Danny Rose si objektivin kryesor. Tottenham do të lejojë
Sanchez thellon epërsinë kundër Tottenhamit Arsenali në fundin e pjesës së parë ka thelluar epërsinë kundër Tottenham Hospurs. Alexis Sanchez ka shënuar golin e
Çmendet Presidenti i Tottenhamit, vlera e Ericsenit kalon atë të Neymarit Ka mjaftuar një tripletë, në ndeshjen deçizive me Irlandën, që danezi Eriksen të kthehet në njeriun e momentit. Mesfusho
E mundi 3-1 por, prap Pochettino zgjedh Realin ekipin më të fortë në botë Emri i Mauricio Pochettinos ka përfunduar në listën e dëshirave të drejtuesve të Realit të Madridit, për të pasuar Zined
Mësoi se po e kërkonte Reali, Presidenti i Tottenhamit e josh me dhuratë luksoze Poçetinon “Ne jemi Totenhemi. Mund të mundim çdo skuadër këtë sezon”. Mauricio Poçetino është i bindur në cilësitë që Spërsat kanë
Barcelona hidhet në sulm për "xhevairin" e Tottenhamit Barcelona është e gatshme të hidhet në sulm për mesfushorin e Tottenham, Winks që i ka bërë për vete Blaugranasit. Th
Perez mahnitet nga Dele Alli, i gatshëm për ofertën drejt tij Në javët e fundit ka pasur shumë raporte që Real Madridi po shfaq interesim të madh për supermesfushorin e Tottenhamit,
I vetmi i "gjallë" kundër Tottenhamit, ja si e organizoi Ramos mbrojtjen e hallakatur (VIDEO) Sergio Ramos ishte fantastik me këshillat e tij por ato nuk mjaftuan që të evitonin humbjen e së mërkurës ndaj Tottenham
Bosi i Tottenhamit thur elozhe për Ronaldon: Fenomen! Mauricio Pochettino, e ka quajtur Cristiano Ronaldon fenomen dhe shembull për lojtarët e rinj. Portugezi ka shënuar n
Zidane në telashe, 6 mungesa kundër Tottenhamit Real Madrid këtë të mërkurë do të luaj ndaj Tottenham Hotspur në kuadër të Ligës së kampionëve në "Wembley". Humbje e
Mourinho flet për ndeshjen ndaj Tottenhamit dhe flet për lojtarët Jose Mourinho ka folur ndaj humbjes së Manchester United në Huddersfield Town, pasi skuadra e tij mposhti Tottenhamin 1-
Talenti i Tottenhamit zgjedh Modriçin si heroin e tij Mesfushori senzacional i Tottenham, 21 vjeçari Harry Winks, ka dhënë një intervistë për Sky Sport në prag të kryendeshje
E TMERRSHME / Tifozi "shurron" në gotë dhe ia hedh njerëzve Në ndeshjen e mbrëshme që u zhvillua në "Wembley" mes Tottenhamit dhe West Hamit ka ndodhur diçka jo e natyrshme. Nj
Nuk e la për një sekond të lirë, shikoni si shpërthen Ronaldo ndaj mbrojtësit (VIDEO) Cristiano Ronaldo shumë lehtë mund të ishte ndëshkuar dhe të përjashtohej nga ndeshja mbrëmë ndaj Tottenhamit. Sulmue
Barcelona i futet në "garë" Tottenhamit për mesfushorin gjerman Barcelona është duke përgatitur një goditje në janar për të preferuarin e Tottenhamit, Max Meyer. Mesfushori aktualis
Real Madrid barazpeshon sfidën kundër Tottenhamit Një gjeometri e madrilenëve ka krijuar një super aksion nga i cili Kroos rrëzohet në zonë dhe Real Madrid fitoi një 11 m