tottenhamit

Manchester City nuk ndalet, shënon edhe golin e tretë ndaj Tottenhamit (VIDEO) Manchester City ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Tottenham Hotspur në "Wembley Stadium". Ai që ka shënuar është an
Manchester City shënon edhe golin e dytë ndaj Tottenhamit (VIDEO) Manchester City brenda pak minutave ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Tottenham Hotspur në "Wembley Stadium". Ai që
Manchester City kalon në epërsi ndaj Tottenhamit (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Tottenham Hotspur në "Wembley Stadium". Ai që ka shënuar për Cityzens ësh
Barcelona nuk heq dorë për yllin e Tottenhamit Barcelona nuk është dorëzuar ende për yllin e Tottenam Hotspur, Christian Eriksen. Sipas të përditshmes Sport, danez
United favorit për të marrë lojtarin e Tottenhamit Toby Alderëeireld do ta lërë Tottenham Hotspur në fund të edicionit. Kontrata aktuale e Alderëeireld me Spurs skadon në
PSG rivalizon Unitedin dhe Barcelonën për mbrojtësin e Tottenhamit Paris Saint-Germain janë të gatshëm të konkurrojnë me Manchester United dhe Barcelonën për qendër-mbrojtësin e Tottenham
Luka Modric indetifikon lojtarin e Tottenhamit si zëvendësues e tij tek Real Madrid Luka Modric ka identifikuar lojtarin e Tottenhamit, Dele Alli si njeriun për ta zëvendësuar atë në Real Madrid. Me Mo
Për Allegrin përmbysja ndaj Tottenhamit nuk mjafton: Nuk jemi ndër favoritët për Championsin Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri është optimist për garën në Ligën e Kampionëve, por tregohet realit duke thë
Juventus bën mrekullinë me dy gola të shpejtë ndaj Tottenhamit (VIDEO) Juventus ka bërë çmendurinë e madhe ndaj Tottenhamit në "Wembley Stadium". Ai që ka barazuar është sulmuesi argjenti
Statistikat e pjesës së parë në sfidën mes Tottenhamit dhe Juventusit (FOTO LAJM) Tottenham është duke fituar 1-0 pas 45 minutave të para ndaj Juventusit në "Wembley Stadium". Skuadra angleze Tottenh
Penalltia që nuk u dha për Juventusin (VIDEO) Ndeshja mes Tottenhamit dhe Juventusit po zhvillohet në "Wembley Stadium". Në minutën e 17'-të futbollistët e Juvent
Juventus publikon listën e lojtarëve për ndeshjen kundër Tottenhamit (FOTO LAJM) Juventusi ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen ndaj Tottenhamit në UEFA Champions League Trajner
Andre Villas-Boas paralajmëron Tottenhamin: Juventus do të kthehet Trajneri portugez Andre Villas-Boas, është ndër të paktët që ende beson se Juventusi do të rikthehet ndaj Tottenhamit, p
Nuk mjafton barazimi, Juventus rrezikon mungesën e madhe kundër Tottenhamit Higuain shkëlqeu në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Tottenhamit pavarësisht se skuadra barazoi. Por, krahas rezultatit
Bernanrdeschi: Ne merituam të fitonim ndaj Tottenhamit Anësori italian, Federico Bernardeschi këmbëngul se Juventusi "meritoi të fitoj dhe është i bindur se torinezët shkojnë
Çmendet Juventus, shënon edhe golin e dytë ndaj Tottenhamit (VIDEO) Juventus ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Tottenhamit në "Allianz Stadium". Edhe këtë herë është po ai, Gonzalo Hig
Vetëm dy minuta i mjaftojnë Juves për të kaluar në avantazh ndaj Tottenhamit (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Tottenhamit në "Allianz Stadium". Goli është shënuar nga sulmuesi argjentinas
Allegri: Nuk duhet të pësojmë gol ndaj Tottenhamit Massimiliano Allegri beson se Juventusi i tij do të tregohet i fortë në mbrojtje dhe kërkon që të mos pësoj gol në ndesh
Skuadra e Juventusit ndaj Tottenhamit, Allegri lë jashtë Paulo Dybalan Paulo Dybala nuk është përfshirë në skuadër për ndeshjen e nesërmen që Juventusi do të zhvillojë ndaj Tottenham Hotspur.
Pjanic: Kam refuzuar klubin e Tottenhamit Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic, para ndeshjes me Tottenhamin në UEFA Champions League, ka treguar se ka refuzua