tottenham

Bayerni e kërkonte me çdo kusht, por "ylli" i Tottenhamit i thotë jo Bayern Munich është skuadra më e madhe gjermane dhe ndër më të mirat në botë. Por ka futbollistë që refuzojnë transferim
Tottenham kalon në epërsi ndaj Brighton (VIDEO) Tottenham Hotspur ka aluar në epërsi ndaj Brighton në "Amex Stadium". Ai që ka shënuar për "Spursa" është Harry Kane
Ylli i Tottenham vë kushtin e vështirë për të qëndruar “Ylli” i Tottenham, Christian Eriksen ka kërkuar një rritje të madeh të pagës, më shumë se dyfishin e asaj që ka në mëny
Notat e lojtarëve: Inter 2-1 Tottenham Interi e hapi Ligën e Kampionëve dhe u rikthye në garën më të madhe për klube me një rikthim të madh ashtu si i ka hije.
Inter i çmendur, përmbys rezultatin në 5 minutat e fundit Interi ka bërë një mrekulli të vërtetë në ndeshjen kundër Tottenham duke përmbysur rezultatin në 2-1 vetëm në 5 minutat
Inter-Tottenham, shënohet një gol surprizë në ‘San Siro’ Inter dhe Tottenhami po përballen mes tyre në “San Siro” në takimin e parë të vlefshëm për Grupin B të Championsit. P
Inter-Tottenham, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë Inter dhe Tottenhami po përballen mes tyre në “San Siro” në takimin e parë të vlefshëm për Grupin B të Championsit. P
Formacionet zyrtare: Inter - Tottenahm Hotspur Inter dhe Tottenham do të përballen me njëra-tjetrën në UEFA Champions League për sezonin 2018/19. Djemtë e Spallett
Spalletti kërkon "kthesën" kundër Tottenham Interi po kalon një periudhë të vështirë në Srie A, ku në 4 ndeshjet e para ka grumbulluar vetëm 4 pikë. Por tashmë
Trajneri i Tottenham i trembet Interit: Provoja nuk të bën fitimtar Tottenham do të përballet me Interin ditën e sotme në orën 18:55. Të dy skuadrat do të luajnë për fitoren e parë në
Mesfushori holandez tregon se si kishte refuzuar Tottenhamin Mesfushori i Liverpoolit, Gini Wijnaldum, ka pranuar se e kishte refuzuar Tottenhamin për t’iu bashkuar me "The Reds" në
​Zbulohet arsyeja pse Alderweireld nuk e kishte logon e Tottenhamit në fanellë Qendërmbrojtësi i Tottenhamit, Toby Alderweireld, nuk e kishte logon e klubit në fanellë gjatë ndeshjes kundër Liverpool
Vertonghen dëmtoi keq Firminhon, në Liverpool kërkojnë dënim për belgun Liverpooli ka fituar ndeshjen e sotme përballë Tottenhamit, por skuadra e Jurgen Klopp ka marrë një goditje të rëndë.
Mbrojtësi i Tottenhamit i fut gishtin në sy Firminhos Liverpooli ka zhvilluar sot ndeshjen e vështirë përballë Tottenhamit në transfertë dhe ka arritur të fitojë më rezultati
Liverpooli triumfon ndaj Tottenham, por nuk ka asnjë minutë për Shaqirin Liverpool ka arritur të marrë fitoren e pestë radhazi në Premier League për këtë sezon. Këtë herë djemtë e Klopp kan
Zgjohet Tottenham, ngushton shifrat ndaj Liverpool (VIDEO) Tottenham është gjetur i pafuqishëm përball Liverpool të Jurgen Klopp. Pasi pësuan dy gola nga Liverpool, lojtarët e
E pazakontë ajo çfarë i ka ndodhur Tottenhamit (VIDEO) Ky fillim sezoni nuk ka qënë më i miri i mundshëm për skuadrën e Tottenham. Gjithashtu vlen të thuhet se një gjë e p
Super Firmino, Liverpool dyfishon rezultatin (VIDEO) Liverpool duket se e ka shumë të lehtë përballje kundër Tottenham. Tashmë "The Reds" kanë dyfishuar rezultatin në 0-
Tottenham me mungesa, Liverpool lë përsëri në stol Shaqirin (FOTO LAJM) Tottenham Hotspur do të përballet sot me Liverpool ndeshje kjo e vlefshme për tabelën e Premier Leagues. Tottenham k
Tottenham me mungesa përballë Liverpool, formacionet e mundshme Premier League rikthehet ditën e sotme më një super ndeshje. Bëhet fjalë për përballjen mes Tottenham dhe Liverpool