999 rezultate për

tottenham

Ish-ylli i Tottenham: Maguire është amator Rafael van der Vaart e ka krahasuar mbrojtësin e Manchester Unitedit, Harry Maguire, me lojtarë amatorë, duke thënë se k
Tottenham merr një barazim të vuajtur përballë Watford (VIDEO) Tottenham konfirmon edhe njëherë momentin negativ që po kalon. Ndeshja përballë Watford në shtëpi hapi më shumë prob
Pochettino merr një ftesë të veçantë nga futbollistët e Tottenhamit Tottenham nuk po kalon një moment të mirë. Spurs, që në sezonin e kaluar arritën deri në finalen e Champions League, kan
Tottenham nis kontaktet me Mourinhon Jose Mourinho mund të rikthehet në Londër. Por, këtë radhë jo duke e drejtuar Chelsean, por rivalin lokal, Tottenham, i
E BUJSHME/ Tottenhami nis kontaktet me Jose Mourinhon Ka një pasiguri në rritje për të ardhmen e Mauricio Pochettino në stolin e nënkampionëve të Europës. Madje, Tottenham
Mediat angleze: Strakosha te Tottenhami për të zëvendësuar të dëmtuarin Lloris Portieri i Lazios Thomas Strakosha mund të ndërrojë skuadër gjatë merkatos së janarit. "Football London", bën të ditu
Mourinho kandidat për tu ulur në stolin e Tottenham Trajneri portugez do të ishte i interesuar për t’u rikthyer në Premierligë, këtë radhë duke iu bashkuar Tottenhamit, si
Tottenhami nuk i ndahet Muriqit, në janar gati oferta Tottenhami në krizë të thellë rezultatesh nuk i ndahet Muriqit. Gazeta turke "Sabah" dhe "Fanatik" shkruajnë se gjela
Dëmtimi i rëndë i Lloris, francezi kthehet vitin e ardhshëm Portieri i Tottenham, Hugo Lloris, ka pësuar një dëmtim mjaft të rëndë në ndeshjen kundër Brighton. Lloris ka dëmtuar
Son te Napolli? Agjenti: Pse jo Agjenti i Son Heung-min ka biseduar për një largim potencial te Napoli te sulmuesi i Tottenham Hotspur. “Një ditë, kush
Eriksen edhe më pranë Realit, agjenti danezit në fundjavë do të diskutojë me galaktikët Ylli i Tottenham, Christian Eriksen është i vendosur që të largohet nga klubi anglez, si lojtar i lirë verën e ardhshme,
E BUJSHME/ Tottenham nxjerr në shitje Harry Kane Mund të pabesueshme por është të vërtetë të paktën duke iu referuar asaj që shkruan gazeta prestigjoze angleze The Sun.
Dalin pamjet: Me grushta e shkelma, si u përleshën tifozët e Tottenhamit me të Bayern-it (VIDEO) Bay Munich luajti tenis në Londër duke shkatërruar 7-2 Tootenhamin në Champions Leage, shkruan Albeu.com. Por në përf
Plas te Tottenhami, Vertonghen i merr gruan Eriksenit (FOTO LAJM) Christian Eriksen i është përgjigjur ndaj spekulimeve se bashkëshortja e tij është duke e tradhtuar me shokun e tij të s
Paraqitja impresionuese ndaj Tottenham, Gnabry hyn në histori (FOTO LAJM) Serge Gnabri, ishte pa dyshim lojtari më i mirë i skuadrës së Bayernit në fitoren 7-2 ndaj Tottenhamit. Gjermani shën
Ish-legjenda e Manchester United thirrje yllit të Tottenhamit: Largohu të fitosh trofe Rio Ferdinand i sugjeron sulmuesit të Tottenhamit, Harry Kane, të gjejë një skuadër tjetër nëse dëshiron të fitojë trofe
"Pokeri" ndaj Tottenham, Sule bën ndërhyrjen e rrëzikshme ndaj Gnabry (VIDEO) Serge Gnabry ishte heroi i Bayern Munich në fitoren 7-2 që gjiganti bavarez mori në transfertën angleze ndaj Tottenham H
Bayern Munchen "shkërrmoq" Tottenhamin në Londër (VIDEO) Bayern Munchen ka mposhtur Tottenhamin me rezultat 2-7 në Londër në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve të Lig
Bayern Munchen shënon dhe dy gola të tjerë përballë Tottenham (VIDEO) Nënkampionët e Champions nuk po arrijnë ti bëjnë ballë Bayernit në shtëpinë e tyre. Pas golit të avantazhit nga Son,
Bayerni përmbys rezultatin përballë Tottenham (VIDEO) Bayern Munchen ka arritur të përmbysë rezultatin përballë Totthenham breda pjesës së parë. Pas golit të barazimit të