999 rezultate për

totozanit

Qeveria ndryshon kompetencat e Totozanit Qeveria i rrit kompetencat Avokatit të Popuit duke i dhënë leje që të nisë hetimet edhe për çështje që ai i gjykon vetë,
Puna 1- vjeçare e Totozanit Nga shtatori i vitit të shkuar deri në janar Avokati i Popullit ka regjistruar mbi 380 ankesa për largime nga puna nga a
Vdekja e Karelit, Avokati i Popullit të Greqisë i kthen përgjigje Totozanit Avokati i Popullit të Greqisë i kthen përgjigje homologut shqiptar, Igli Totozani lidhur me vrasjen e Ilia Karelit në bu
Thirrja e Totozanit: Të respektojmë të drejtat e grave Avokati i Popullit, Igli Totozani ka uruar sot me një mesazh të gjithë gratë dhe nënat shqiptare me rastin e Ditës Ndërk
Rekomandimi i Totozanit për problemin e toponimeve në pasaporta Avokati i Popullit i ka rekomanduar Ministrisë së Jashtme të ndërhryjë nëpërmjet një marrëveshje për të konsideruar të v
Martesat gay, Doda: Të pengojmë nismën e Totozanit! Deputetja e Partisë Demokratike, Mesila Doda reagon në lidhje me deklaratën e Avokatit të Popullit, Igli Totozani për të
Makina e Totozanit mund të jetë dëmtuar nga përdoruesit e drogës Dëmtimi i makinës së Avokatit të Popullit, Igli Totozanit dhe i këshilltares për media dhe zëdhënëses së institucionit,
Sulmohet makina e Totozanit Automjeti i Avokatit të Popullit Igli Totozani është sulmuar këtë fundjavë nga persona ende të paidentifikuar nga polici
Propozimi i Totozanit: Homofobia duhet të konsiderohet vepër penale Avokati i Popullit Igli Totazani propozoi sot që homofobia të konsiderohet vepër penale. Duke folur në Komisionin e Ligj