999 rezultate për

totozani

Rrëfimi i djalit: Babai im ishte student në Strasburg dhe ambasador në Paris, Enveri e burgosi Kjo eshte historia e panjohur e Shemsi Totozanit me origjinë nga Delvina, i shkolluar fillimisht në Liceun Francez të Ko
Totozani: Protesta paqësore dhe pa probleme Avokati i Popullit Totozani ka monitoruar protestën e organizuar sot nga opozita. Në fund të protestës Avokati i Pop
VETTINGU/ Totozani: 84 kandidatë kanë plotësuar kritere Avokati i Popullit, Igli Totozani me anë të një deklarate për mediat ka bërë publike numrin e kandidatëve që kanë plotës
LISTA/ Këta janë 20 kandidatët për Avokat të Popullit, emrat që spikasin (FOTO LAJM) Pas pranimit të dosjeve të aplikimit, Kuvendi fillon më datë 24 janar dëgjesat me kandidatët për Avokat të Popullit pas
Totozani apel kryebashkiakëve: Përgatisni vendstrehime për të pastrehët e njerëzit në nevojë Avokati i Popullit, Igli Totozani, përshëndet qëndrimin e Ministrisë së Shëndetësisë, që paralajmëron popullsinë për tem
Totozani: Zgjidhje urgjente për strehimin e banorëve të përmbytur në Bregun e Lumit Avokati i Popullit, Igli Totozani, ishte sot në ambientet e grevës së banorëve të komunitetit romë dhe egjiptian, banesa
Totozani trajnon 850 punonjës të administratës së pushtetit vendor Avokati i Popullit ka trajnuar 850 punonjës të administratës së pushtetit vendor përgjatë dy viteve, në fushën e të drej
Gramsh/ Totozani ballafaqohet me ankesat e banorëve Avokati i Popullit, Igli Totozani, ishte sot në Bashkinë e Gramshit, për të marrë ankesat e banorëve të kësaj zone. Në k
Totozani: "Drejtësia" të garantojë të drejtat themelore Gjatë një takimi të zhvilluar në qytetin e Korçës, Avokati i Popullit, Igli Totozani është ndalur tek Reforma në Drejtës
Totozani: Vëmendje maksimale për personat në nevojë e të pastrehët Avokati i Popullit, Igli Totozani, shpreh keqardhjen më të thellë dhe ngushëllimet më të ndjera për familjarët e persona
Himarë/ Totozani nis hetimin administrativ pas ankesave të banorëve Avokati i Popullit, Igli Totozani, së bashku me një grup ekspertësh ishte sot në Bashkinë e Himarës, ku u njoh me shqetë
Totozani: Të godasësh gazetarin është si të ngresh dorën mbi demokracinë! Avokati i Popullit, Igli Totozani, në Ditën Ndërkombëtare për t’i dhënë fund pandëshkueshmërisë ndaj krimeve kundër gaze
Totozani: Qeveria të shpallë minimumin jetik, do përfitojnë shtresat vulnerabël Avokati i Popullit, Igli Totozani, deklaroi se 16,000 lekë në muaj për frymë është niveli i minimumit jetik në Shqipëri,
Totozani thirrje Bushatit të mos vonojë Ligjin për Minoritetet Avokati i Popullit, Igli Totozani, mori pjesë sot paradite në konferencën “Integrimi i romëve dhe rritja e bashkëpunimit
Totozani: Shpallja e minimumit jetik garanton standarde dinjitoze për të varfërit Avokati i Popullit, Igli Totozani, në Ditën Ndërkombëtare për Zhdukjen e Varfërisë shpreh shqetësimin se shumë familje s
Familjet e Hoteleri-Turizmit/ Lëvizjet pasi të sigurohet strehimi Avokati i Popullit, Igli Totozani, zhvilloi sot një takim me personat dhe familjet e strehuara në ambientet e ish konvik
Totozani inauguron Qendrën e parë të Informimit për të Drejtat e Njeriut Avokati i Popullit, Igli Totozani, inauguroi Qendrën e Informimit për të Drejtat e Njeriut, në ambientet e institucionit
Totozani përshëndet Deklaratën e New Yorkut për Refugjatët dhe Migrantët Avokati i Popullit, Igli Totozani, përshëndet dhe konfirmon mbështetjen maksimale për Deklaratën e New Yorkut për Refugj
Totozani i bashkohet lutjeve për shpëtimin e sa më shumë njerëzve Avokati i Popullit, Igli Totozani, shpreh dhimbjen më të thellë për humbjen e jetëve njerëzore, pas tërmetit shkatërrues
Totozani: Solidaritet njerëzor dhe triumf mbi të keqen Avokati i Popullit, Igli Totozani, njëkohësisht President i AOMF-së, shpreh dhimbjen më të thellë për viktimat e tragjed