999 rezultate për

toto

E ardhmja me Mercedes, fjalët e Hamilton gëzojnë tifozët e Ferrarit Lewis Hamilton vijon të dominojë Formula 1, por vazhdimësia e këtij “sundimi” mund të jetë drejt fundit. Ky sezon ës
Rrëfimi i Berishës për vrasjen e Hajdarit, ironizon Artan Hoxha Gazetari investigativ Artan Hoxha ka komentuar sërish rrëfimin e ish-kryeministrit Sali Berisha për vrasjen e Azem Hajda
Rrëfimi i djalit: Babai im ishte student në Strasburg dhe ambasador në Paris, Enveri e burgosi Kjo eshte historia e panjohur e Shemsi Totozanit me origjinë nga Delvina, i shkolluar fillimisht në Liceun Francez të Ko
Zëri i Amerikës: Shkresa e Interpolit konfirmoi emrin Jorgo Toto për Agim Kajmakun Sot Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi sot shkarkimin nga detyra të kryebashiakut të Vorës Agim Kajmaku, pasi nuk ki
Gjykata e Janinës konfirmon denoncimet PD-së për kryebashkiakun e Vorës Gjykata e Janinës konfirmoi të gjithë denoncimet e Partisë Demokratike se Agim Kajmaku ishte në kërkim nga drejtësia gre
PD shton provat kundër Kajmakut: Numri i pasaportës është i pakontestueshëm (FOTO LAJM) Partia Demokratike ka publikuar sot një tjetër provë, ku mbështet akuzat e saj për kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmakun
Kryebashkiaku i Vorës nuk ishte i vetëm gjatë arrestimit në Greqi, zbulohen dy bashkëpunëtorët Ditën e sotme Partia Demokratike ashtu siç kishte paralajmëruar publikoi disa dokumenta ku faktonin ndalimin e Agim Kajm
PD nxjerr dokumentin: Kryebashkiaku i Vorës, i dënuar në Janinë (FOTO LAJM) Partia Demokratike publikoi pak më parë një dokument sipas të cilit kryebashkiaku socialist i Vorës, Agim Kamjaku është
Ndërron jetë prezantuesja e dashur e shqiptarëve (FOTO LAJM) Nadia Toffa ka ndërruar jetë në moshën 40 vjeçare pas një lufte të gjatë me kancerin. Ajo është një fytyrë e njohur e ek
Sulltanesha Hyrrem fiksohet pas Noizy-t, këndon e kërcen këngën "Toto" (VIDEO) Meryem Uzerli është bërë e njohur për publikun shqiptar në rolin e ‘Sulltaneshës Hyrrem’ në serialin “Sulltani i Madhëri
Njëri oficer policie, kush është Ermali dhe Toto Qorri në përgjimet e Xhafajt Diskutimet për audiopërgjimin e Agron Xhafaj kanë pushtuar mediat dhe pse akoma nuk dihet nëse ky përgjim është bërë me
Kush është Ermali dhe "Toto qorri" në përgjimet e Agron Xhafajt? Diskutimet për audiopërgjimin e Agron Xhafaj kanë pushtuar sot mediat dhe pse akoma nuk dihet nëse ky përgjim është bërë
Po vuante dënimin me burg të përjetshëm, vdes superkilleri i Toto Rinës Stephen Grepa, një nga besnikët e Toto Riina, vdiq në spitalin e Parmës ndërsa po vuante dënimin me burg të përjetshëm n
Shefi i Mercedezit: Fitoret vijnë falë aftësive të njerëzve dhe burimeve që kemi ndërtuar këto vjet Shefi i skuadrës së Mercedesit në Formula 1, Toto Wolff i cilësoi si të ngjashme dhe po kaq ekzaltuese fitoret e titujve
Komandonte mafiozët e Italisë, arrestohet "trashëgimtarja" e Toto Riinas (FOTO LAJM) Antimafia italiane ka arrestuar një grua e cila ishte në krye të grupit mafioz sicilian "Cosa Nostra". Operacioni u b
Facebook kërkon falje nga familja e Toto Riina-s (FOTO LAJM) Facebook i ka kërkuar falje familjes së bosit të mafias italiane, Toto Riinës, për fshirjen dhe heqjen e mesazheve të ng
Ish-ministri Manjani habitet me kunatin e Samir Tahirit Pas publikimit të statusit të Alban Berishës, kunatit të Saimir Tahirit, i cili i kishte bërë në faqen e tij në Facebook
Pasi tha se adhuronte Toto Riinën, kunati i Tahirit: Më kanë vjedhur telefonin! Kunati i ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahirit me anë të një postimi në Facebook ka reaguar pas postimit në faqen e
Befason kunati i Saimir Tahirit: Idhulli im, Toto Riina Ditën e djeshme u bë e ditur lajmi që ka humbur jetën bosi famëkeq i Cosa Nostra-s me emrin Salvatore Riina. Në mori
Toto Riina, misteret që mori me vete bosi më i madh i mafias Bashkë me Bernardo Provenzanon, i cili kish ndërruar jetë në 13 korrik 2016, formonin dyshen e tmerrshme të Cosa Nostras