999 rezultate për

toti

Theu rekorde, ngordh kali më i shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Ka ngordhur në moshën 20 vjeçare kali më i shtrenjt në botë, Totilas. Kali ishte blerë në vitin 2020 për 11 milionë fran
Moti i keq përfshin Italinë, nisin problemet e para në rrugë Reshje bore dhe erëra të forta; moti i keq ka përfshirë disa rajone të Italisë, duke krijuar jo pak problem sidomos në v
Totti tregon simptomat: Koronavirusi nuk kalohet lehtë, më shteronin energjitë Françesko Toti ka mposhtur koronavirusin dhe pneumoninë që e kishte pushtuar prej kohësh. Këtë lajm e ka deklaruar ve
Nga panairi më i madh i automjeteve: Makinat e së ardhmes (FOTO LAJM) Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve. Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar
E TRISHTË/ Koronavirusi i merr jetën babait të Francesco Tottit Koronavirusi ka goditur rëndë familjen e Françesko Totit. Sot është bërë e ditur se është ndarë nga jeta në moshën 76-vj
Toti për Pirlon: Nuk është normale që një fillestar të marrë një detyrë me kaq pritshmëri Andrea Pirlos i është besuar një detyrë me shumë përgjegjësi teksa Juventusi vendosi ta emëronte si njeriun që do të dre
Chiellini ngjall polemika me librin e tij: Ia kanë dhënë "Topin e Artë" lojtarëve më të dobët si Shevçenko dhe jo Totit Xhorxho Kelini po ngjall shumë polemika me librin e tij autobiografik “Unë Xhorxho”. Mbrojtësi i Juventusit tregon pë
Putin larg nga prototipi i 007-ës për nga teknologjia e fundit (FOTO LAJM) Mund të ketë qenë edhe një agjent i aftë në shërbimet sekrete ruse, por Vladimir Putin është larg nga prototipi i 007-ës
Nuk do ta besoni, vitin e ardhshëm Tottin do ta shohim si aktor Për 25 vite, Francesco Toti i kushtoi të gjithë karrierën e tij ngjyrave verdhekuqe, ku fitoi dashurinë e tifozëve të kë
Një çmenduri e vërtetë: Njihni makinat e së ardhmes (FOTO LAJM) Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve. Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar
Nga panairi më i madh i automjeteve: Makinat e së ardhmes (FOTO LAJM) Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve. Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar
Fotografohet prototipi i Mercedes GLC Coupe (FOTO LAJM) Fotografët spiunë kanë kapur kohëve të fundit një prototip të Mercedes GLC që po testohej, kështu që ndoshta ishte e pas
Toti e thotë hapur: Buffoni dhe Cannavaro donin të vinin te Roma Totti ka zbuluar se si shumë vite më parë Roma ka mund t’i transferojë dy ikonat e Italisë, Buffonin dhe Cannavaron. Fr
Toti rikthehet në shkollë: Më duhet të mësoj tani që u bëra 40 vjeç! Françesko Toti, prej dy muajsh ka filluar një karrierë të re, atë të drejtuesit te klubi i Romës duke qenë pjesë e sekto
"Elio Motors" sjell makinën ultra-ekonomike me 3 rrota Kompania “Elio Motors” ka njoftuar se së shpejti do të nisë punët në prototipin e pestë me tri rrota dhe ultra-ekonomike
Njihuni me Mercedes-in e së ardhmes (VIDEO) Kompania Mercedes Benz ka prezantuar prototipi e saj më të ri me publikun. Makinë, e cila konsiderohet si Mercedes Be
Spalleti nuk e grumbullon, Totti largohet Fund i hidhur i karrierës për Francesko Tottin. Tani kapiteni verdhekuq ka prekur pikën më të ulët të karrierës, sepse ë
Berluskoni humb ekuilibrin, rrëzohet gjatë takimit elektoral (VIDEO) Silvio Berluskoni është rrëzuar pas një tubimi elektoral që mbajti sot në "Teatro della Gioventi" në Genova, në mbështet
Goli më i bukur në Champions, Totti sfidon CR7-ën (VIDEO) Totti sfidon Cristiano Ronaldon. Kësaj rradhe jo në fushë, por në web. UEFA do të zgjedhë golin më të bukur të fazës së
Ja si mund ta komandoni telefonin tuaj në distancë (VIDEO) Nëse keni probleme me ekranin e telefonit tuaj inteligjent tashmë ju vjen në ndihmë Fuffr e cila përmes një teknologjie,