999 rezultate për

torres

Formacionet zyrtare Spanjë-Gjermani, luhet për vendin e parë në grup Gjermania luan ndaj Spanjës në ndeshjen e Ligës së Kombeve në kuadër të grupit 4. Pancerat kanë marr nëntë pikë nga p
Zvicër - Spanjë, formacionet zyrtare onte (e shtunë) do zhvillohet sfida interesante mes Zvicrës dhe Spanjës. Vendasit synojnë këndelljen, meqenëse nuk di
Torres zgjedh formacionin me bashkëlojtarët e tij në Premier League, ka emra të befasishëm Fernando Torres ka befasuar me disa emra të përzgjedhur nga formacioni i përbërë nga bashkëlojtarët e tij më të mirë nga
Mane barazon Torres me gola, ja sa ka shënuar senegalezi (FOTO LAJM) Me dopjetën e shënuar kundër Chelseat në javën e dytë të kampionatit anglez, ylli i Liverpoolit, Sadio Mane, ka regjistr
"Isha shumë i lumtur por...", Torres tregon arsyen pse u largua nga Liverpool Fernando Torres ka treguar se cila ishte arsyeja kryesore që vendosi të largohej nga Liverpooli dhe të kalonte tek Chels
Formacionet zyrtare të supersfidës Gjermani-Spanjë Liga e Kombeve nis sot rrugëtimin e saj me disa ndeshje shumë interesante ku sigurisht për tifozët shqiptarëe spikat ajo
Nesër kompletohet transferimi i Ferran Torres te Manchester City Manchester City ka fituar garën për Ferran Torres, interesim për të cilin kanë shprehur edhe skuadra si Barcelona. ‘C
Guardiola "piketon" zëvendësuesin e Agueros në Spanjë Pas super lajmit se Manchester City do të luaj sezonin e ardhshëm në kupat e Evropës, Guardiola po mendon të shfrytëzojë
Theu karantinën për të pirë me miqtë, politikani futet në arkivol për t'i shpëtuar policisë Një politikan nga Peruja është bërë viral në të gjithë botën për një arsye qesharake. Jamie Rolando Urbina Torres, kr
"Ishim shumë afër të transferonim Messin", presidenti i Getafes zbulon prapaskenat Presidenti i Getafes, Angel Torres ka thënë se klubi ishte shumë afër të transferonte yllin e Barcelonës, Lionel Messi n
Ferdinand kthehet pas në kohë: Torres ia bënte bajat Vidiçit Rio Ferdinand ka kujtuar kohën kur duhej të përballeshin me Fernando Torresin, atëbotë sulmuesin më të mirë në botë.
Formacioni me lojtarët më të mirë që ka luajtur Fernando Torres (VIDEO) Ferndan Torres ka publikuar formacionin me lojtarët më të mirë që ka luajtur gjatë karrierës së tij në Europë. Sulmue
Barcelona shfaq interesim serioz për yllin e Valencias Ferran Torres është një nga lojtarët me të ardhmen më të madhe te Valencia. Talenti i tij i konfirmuar tashmë, ka bër
Manchester City i fiksuar pas mbrojtësit të Villarrealit Pep Guardiola do të kërkojë forcimin e mbrojtjes që në muajin janar Sipas medias spanjolle Superdeporte, mbrojtësi i
Juventusi vihet pas talentit të Valencias Talenti i Valencias, Ferran Torres ka tërhequr vëmendjen e drejtuesve të Juventus të cilët e ndoqen nga afër në sfidën e
Pa Messin, Barcelona e pëson nga Osasuna (VIDEO) Barcelona ka bërë edhe një tjetër hap fals në La Liga. Katalanasit nuk kanë marrë më shumë se një barazim 2-2 në përb
Torres i jep fund futbollit, Iniesta mesazh emocionues Një nga sulmuesit më të mirë që ka pasur futbolli viteve të fundit, Fernando Torres, ka njoftuar pensionimin në moshën 3
Torres bën të njohur futbollistin më të mirë me të cilin ka luajtur Fernando Torres ditë më parë ka bërë të ditur se është tërhequr përfundimisht nga futbolli aktiv. Ish-futbollisti i A
Zyrtare: Fernando Torres tërhiqet nga futbolli Fernando Torres ka njoftuar fundin e karrierës në futbollin aktiv. Sulmuesi spanjoll, që vesh fanellën Sagan Tosu, nj
Rrëfehet Bare: Idhulli im është Fernando Torres Keidi Bare, padyshim është një ndër lojtarët që kanë tërhequr më shumë vëmendjen te Malaga këtë pjesë të dytë të sezonit