999 rezultate për

toro

E rëndë në Lezhë, 49 vjeçari i jep fund jetës në mënyrë tragjike Një 49 vjeçar i jep fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Torovi
"Torollake, t'ju vijë zor", pas eliminimit, Jonida shpërthen ndaj vajzave të "Love Story" (FOTO LAJM) Natën e tretë të "Love Story" u eliminuan dy nga konkurrentet, Jonida dhe Stelina. Gjatë programit "Daily Love Story", S
Pioli monitoron Milanin nga shtëpia, Ibra me shokë e përshëndesin live Stefano Pioli është izoluar në shtëpi në pritje për të fituar betejën me koronavirusin, por tekniku kuqezi është pa simp
Apartament e dhurata mijëra euro, zbardhet vendimi i KPK për gjyqtaren Elona Toro Gjyqtarja e Apelit të Tiranës, Elona Toro, u konfirmua me shumicë votash në shkallën e parë të vetingut më 17 qershor të
Zhgënjen Juventusi, Udinese i shtyn festën e titullit (VIDEO) Juventusit e ka çuar dëm asistin e dhënë nga Interi mbrëmjen e djeshme, teksa me një fitore sot ndaj Udinezes shpalleshi
"Mat" nga Google, veprimet e pashpjegueshme të njerëzve në mes të rrugës (FOTO LAJM) Duket e habitshme, por të gjthë në mund të kapemi nga kamerat teksa jemi në rrugë, në qetësinë tonë. Edhe pse duket s
Preket nga koronavirusi efektivi i RENEA-s Ditën e sotme ministria e Shëndetësisë konfirmoi 52 raste të reja me koronavirus, teksa një prej tyre mësohet të jetë nj
Po monitoronte zonën nga "BMW" X6? Zbardhet dëshmia e nipit të viktimës të ekzekutuar nga Billa Të tjera detaje që kanë të bëjnë me ekzekutimin e Hekuran Billës ditë më parë në zonën e Komunës së Parisit janë zbardhu
Juve dhe Inter monitorojnë Kumbullën, në garë edhe Lazio Juventus dhe Inter vazhdojnë të insistojnë për mbrojtësin kuqezi Marash Kumbulla. Dy klubet gjigante italiane vazhdojnë
Aksion gjatë gjithë natës, Policia monitoron me radar rrugët Policia e Shtetit ka bërë një aksion gjatë gjithë natës në rrugët urbane e interurbane. Teksa poston foto nga kontrol
Po e monitoronin prej kohësh, si dështoi atentati ndaj Ardian Çapjas Ardjan Çapja ra "pre" e atentatit të tretë, të ngritur ndaj tij mëngjesin e së hënës, ku plumbi i nisur drejt tij "dësht
"Mat" nga Google, veprimet e pashpjegueshme të njerëzve në mes të rrugës (FOTO LAJM) Duket e habitshme, por të gjthë në mund të kapemi nga kamerat teksa jemi në rrugë, në qetësinë tonë. Edhe pse duket s
Aleanca letër ambasadores së SHBA: Na monitoroni, kërkojmë hetim ndërkombëtar Teksa po bëhen gati për protestën në orën 16:30, Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka dërguar një letër ambasadores së SHB
59 sera gati për kultivim kanabisi, Policia e Shtetit minitoron me dron vendin (VIDEO) Policia ka nisur një operacion për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike në vend. Mesohet se kontrolli esht
Një gazetar me Covid-19, ISHP tregon detajet Drejtoresha e ISHP, Albana Fico ka deklaruar ditën e sotme se një gazetar rezulton i infektuar me COVID-19. Fico ka b
E BUJSHME/ Arsenali po monitoron futbollistin shqiptar E bujshme nga Sllovenia. Endri Çekiçi talenti shqiptar që luan për Olimpijan e Ljubljanës ka përfunduar në radarët e Ars
Mjeku nga Toronto që shpjegon pse paniku do na lëndojë më shumë se sa sëmundja Një postim nga një ekspert i sëmundjeve infektive është bërë viral në Internet, teksa paralajmëron se reagimet e ekzagje
Maturantja më e bukur dhe Keisi bëhen bashkë, çfarë po kurdisin vajzat në Toronto (FOTO LAJM) Të dyja shumë të përfolura në mediat rozë. Keisi përsa i përket lidhjes, fejesës, ndarjes dhe së fundmi ribashkimit m
Dhuruan 1.15 miliard euro, Presidentja e KE ia bën të qartë Ramës: Do monitorohet çdo gjë! Shqipëria ka arritur të mbledh më shumë se 1.15 miliardë € nga Konferenca e Donatorëve në Bruksel. Presidentja e KE,
"Zonja torollake", Albana Osmani kapet keq me komentuesen pas videos në parukieri (FOTO LAJM) Si gjithmonë shumë aktive në rrjetet sociale dhe komplekset që ka vendosur ti le mënjanë, Albana Osmani ka publikuar një