999 rezultate për

torinos

Roma synon yllin e Torinos si zëvëndësues të Zaniolos Dëmtimi i sulmuesit, Nicolo Zaniolo ka bërë që drejtuesit e Romës të futen në merkato për të gjetur një zëvendësues të l
Lajme të mira për yllin e Kosovës, bëhet portier i dytë i Torinos Kapiteni i Kosovës, Samir Ujkani, nga 2 shtatori i këtij viti është transferuar te skuadra italiane, Torino. Gardiani
"Sirigu, bëj një foto me mua", portieri i Torinos pranon, por mbulo stemën e Juventus Një foto, kur flitet për futbollistët, nuk i mohoet askujt, por me kushte të përcaktuara. Di dicka për këtë një tifoze e
"Torino e Madhe" Kapelani Don Tancredi Ricca është tashmë atje duke u sjellë midis mbetjeve të mjera të trupave njerëzorë, të shpërndarë
Interi zhbllokon rezultatin përballë Torinos (VIDEO) Interi ja ka dalë të zhbllojë ndeshjen përballë Torinos në shtëpinë e këtyre të fundit. Për 'zikaltërit' ka shënuar M
Mandzukic larg Torinos, Juventusi hedh sytë nga talenti holandez Juventusi do të bëjë lëvizje në merkato dhe nga bardhezinjtë pritet që në janar të largohet sulmuesi Mario Mandzukic. Kr
Formacionet zyrtare të derbit: Torino-Juventus, Sarri surprizon Juventusi luan sfidën e javës së 11-të në Seria A, në derbin e zjarrtë ndaj Torinos. Ekipi i Sarrit e luan në stadi
Tifozët e Torinos kërkojnë shkarkimin e Mazzarrit, "shkak" bëhet Chiellini Torino nuk fiton që prej 29 shtatorit kur mposhtte Milanin me përmbysje dhe përveç rezultateve negative, trajneri Walter
Pjanic me këtë foto qetëson tifozët e Juventusit (FOTO LAJM) Miralem Pjanic qetëson Maurizio Sarrin dhe tifozët e Juventusit. Me një foto të postuar në story në profilin e tij në
Hysaj dhe Ujkani në një foto për Albeu.com Futbollisti i Napolit Elseid Hysaj dhe portieri i Torinos Samir Ujkani kanë pozuar së bashku për fotoreporterin e Albeu.
Ancelotti po shqyrton mundësinë e largimit nga Napoli Carlo Ancelotti raportohet se mund të largohet nga pozita e trajnerit të Napolit në fund të këtij sezoni nëse klubi ital
Më keq nuk bëhej: Renditja e Milanit pas tre humbjeve në Seria A (FOTO LAJM) Milani pësoi një tjetër humbje shokuese 2-1 në përballjen ndaj Torinos e vlefshme për javën e 6-të në Serie A. Fillim
Milani i përgjumur, Torinos i mjaftojnë 4 minuta për të përmbysur gjithçka (VIDEO) Milani ka lëshuar pikët nga duart, duke humbur 2-1 në udhëtim te Torino. Pas humbjes 2-0 në derbi nga Interi, Milani
Milani zhbllokon rezultatin përballë Torinos (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Torinos. Një penallti e fituar nga Leao në minutën e 17’ kthehet në
CR7 i maskuar dhuron spektakël në rrugët e Torinos, por fansat e pikasin (VIDEO) Cristiano Ronaldo u maskua si një person tjetër, dhe doli në qendër të Torinos për të luajtur me njerëzit që ishin aty.
"Torino e Madhe", klubi që ndan rekordet me Inter dhe Juventus Kapelani Don Tancredi Ricca është tashmë atje duke u sjellë midis mbetjeve të mjera të trupave njerëzorë, të shpërndarë
Claudia Schiffer ndjek Cristiano Ronaldon në derbin e Torinos (FOTO LAJM) Një e ftuar e veçantë për të ndjekur derbin mes Juventusit dhe Torinos në "Allianz Stadium". Bëhet fjalë për ikonën
Allegri: Nuk meritonim këtë rezultat përballë Torinos Trajneri i Juventus-it, Massimiliano Allegri, ka komentuar barazimin 1-1 kundër Torino-s për "Sky Sport". "Do të kis
Ronaldo shpëton Juventusin dhe i prish festën Torinos (VIDEO) Juventus-Torino, derbi i javës së 35-të të kampionatit italian, është mbyllur në barazim 1-1. Miqtë, që do të ngjiteshin
Ronaldo barazon rezultatin përballë Torinos (VIDEO) Edhe pse Juventusi tashmë e ka fituar kampionatin, Ronaldo kërkon të fitojë trofeun personal që është këpuca e artë ku k