torinos

Revoltohen tifozët e skuadrës së njohur në Serie A, kërkojnë largimin e presidentit Sezoni zhgënjyes ka revoltuar në maksimum tifozët e Torinos. “Granatat” kanë shpalosur një banderolë kundër president
Interi fiton me përmbysje ndaj Torinos, Martinez shënon pas 5 ndeshjes (VIDEO) Interi ka mposhtur 3-1 me përmbsyje Torinin në San Siro. Për zikaltërit kjo ishte ndeshje me dy fytyra teksa në pjesë
Nuk ndalet Juventusi, dyfishon rezultatin ndaj Torinos (VIDEO) Pas golit shumë të shpejtë të Dybala gjithcka u bë më e lehtë për Juventusin. Vendasit kanë shënuar golin e dytë në m
Super Juventus, zhbllokon rezultatin ende pa nisur takimi (VIDEO) Juventusi është duke kaluar një moment të mirë në kampionat. "Zonja e Vjetër" ka zhbllokuar shumë shpejt derbin ndaj Tor
Fitore me kosto për Lazion ndaj Torinos, humb dyshen Immobile-Caicedo ndaj Milanit Fitorja me përmbysje ndaj Torinos ishte e rëndësishme për Lazion për të mbajtur hapin e Juventusit, në mënyrë që të shpr
Lazio fiton ndaj Torinos dhe kërcënon Juven me 1 pikë larg kreut (VIDEO) Lazio ka marrë një fitore shumë të vështirë ndaj Torinos në transfertë. Ekipi lacial fitoi 1-2 me përmbysje rezultati,
Ka sërish gol në ndeshjen Torino-Lazio (VIDEO) Lazio e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë ndaj Torinos. Bardhekaltërit kanë barazuar me Immobile në minutën e 48. /a
Mbyllet në barazim ndeshja e parë e Serie A mes Torinos dhe Parmës Rikthehet pas më shumë se tre muajsh Seria A me ndeshjet e prapambetura që i përkasin javës së 25-të. Andrea Belotti
Tifozët e Torinos: Mijëra vdekje në çdo qytet dhe ju mendoni për rikthimin e futbollit Tifozët e Torinos kanë bërë akuza të mëdha për ata që dëshirojnë që Serie A të rikthehet për vazhdimin e këtij sezoni.
Serie A në tension, lojtari i Torinon del pozitiv me Covid-19 Një futbollist i Torinos ka rezultuar pozitiv me Covid-19 pas testeve të para të kryera në funksion të rinisjes së garav
Një lojtar i Torinos preket nga Koronavirusi Torino ka njoftuar se është duke i kompletuar testet për coronavirus, por një lojtar ka rezultuar pozitiv dhe është dety
3 skuadra në garë për Belottin, prin Napoli Andrea Belotti mund të jetë duke përjetuar muajt e fundit me fanellën e Torinos. Shtatlarti i sulmit këtë verë duhet të
Kështu e kujton Juventusi tragjedinë e Torinos, 71 vite më parë Juventusi ka kujtuar sot 71-vjetorin e tragjedisë “Superga”, kur në 4 maj të vitit 1949, avioni që transportonte skuadrë
Karantina nuk e ndalon Ruganin të bëjë gjestin e madh (VIDEO) Juventusi ka publikuar një video në “Twitter” këtë të shtunë ku shfaqet mbrojtësi Daniele Rugani, teksa bën thirrje për
Napoli mendon për zëvendësuesin e Mertens, "piketon" kapitenin e Torinos Napoli po përgatitet të ndryshojë disa elementë të skuadrës për sezonin e ardhshëm. Të kaltrit i kanë vënë syrin sulm
Juventus-Milan nuk luhet nesër Ashtu siç u paralajmërua nga mediat italiane, sfida e nesërme Juventus-Milan nuk do të luhet. Pas përfundimit të taki
Napoli zhbllokon rezultatin ndaj Torinos (VIDEO) Napoli ka zhbllokuar rezultatin përballë Torinos në "San Paulo". Për vendasit ka shënuar Manolas në minutën e 20'. /a
Koronavirusi, një tjetër ndeshje shtyhet në Serie A Pas Inter-Sampdoria, Atalanta-Sassuolo dhe Verona Cagliari një tjetër sfidë e javës së 25-të të Serie A është shtyrë për
Tension te Milani, mbrojtësi refuzoi të hyjë në fushë ndaj Torinos Trajneri i Milanit Stefano Pioli nuk e ka kapërdirë lehtë refuzimin e lojtarit të tij Mateo Musakio në fund të pjesës së
Super Milan, ja del përballë Torinos në "San Siro" (VIDEO) Milani ka lënë pas humbjen ndaj Interit dhe është rikthyer te fitorja në Serinë A. Kuqezinjtë kanë mposhtur 1-0 Tori