999 rezultate për

torino

Hysaj drejt Torinos, nuk rinovon me Napolin Elseid Hysaj duket se ka rilindur te Napoli pas periudhës së errët që kaloi nën drejtimin e Ancelottit. Me emërimin e Ga
Revoltohen tifozët e skuadrës së njohur në Serie A, kërkojnë largimin e presidentit Sezoni zhgënjyes ka revoltuar në maksimum tifozët e Torinos. “Granatat” kanë shpalosur një banderolë kundër president
Grizmann në Torino, Costa te Barcelona? Duglas Costa mund të largohet nga Torino në fund të sezonit. PSG dhe City janë përfolur si destinacione të mundshme
Interi fiton me përmbysje ndaj Torinos, Martinez shënon pas 5 ndeshjes (VIDEO) Interi ka mposhtur 3-1 me përmbsyje Torinin në San Siro. Për zikaltërit kjo ishte ndeshje me dy fytyra teksa në pjesë
Inter përmbys Torinon për dy minuta (VIDEO) Interi e ka nisur furishëm pjesën e dytë ndaj Torinos duke përmbysur rezultatin. Zikaltërit shënuan dy gola brenda 3
Agnelli i plotëson dëshirën Sarrit, i sjell në Torino Jorginhon Kur kanë mbetur edhe 6 javë nga fundi i kampionatit, Juventusi duket i sigurt drejt titullit të 9 kampion radhazi, ndërs
Shqiptarja tërheq vëmendjen e gjithë Italisë, fotot e fundit bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Ajo u bë e njohur nëpërmjet programit televiziv por duket se ka ndërmend të mos largohet kollaj nga vëmendja. Modelja
Juventusi afrohet me titullin, mposht bindshëm Torinon (VIDEO) Skuadra e Juventusit ka arritur të shënoj një fitore tejet të rëndësishme sot kundër Torinos. "Zonja e Vjetër" e ka m
Nuk ndalet Juventusi, dyfishon rezultatin ndaj Torinos (VIDEO) Pas golit shumë të shpejtë të Dybala gjithcka u bë më e lehtë për Juventusin. Vendasit kanë shënuar golin e dytë në m
Super Juventus, zhbllokon rezultatin ende pa nisur takimi (VIDEO) Juventusi është duke kaluar një moment të mirë në kampionat. "Zonja e Vjetër" ka zhbllokuar shumë shpejt derbin ndaj Tor
Fitore me kosto për Lazion ndaj Torinos, humb dyshen Immobile-Caicedo ndaj Milanit Fitorja me përmbysje ndaj Torinos ishte e rëndësishme për Lazion për të mbajtur hapin e Juventusit, në mënyrë që të shpr
Lazio fiton ndaj Torinos dhe kërcënon Juven me 1 pikë larg kreut (VIDEO) Lazio ka marrë një fitore shumë të vështirë ndaj Torinos në transfertë. Ekipi lacial fitoi 1-2 me përmbysje rezultati,
Ka sërish gol në ndeshjen Torino-Lazio (VIDEO) Lazio e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë ndaj Torinos. Bardhekaltërit kanë barazuar me Immobile në minutën e 48. /a
Ka gol në ndeshjen Torino-Lazio (VIDEO) Torino ka befasuar Lazion që në minutën e 5 me antë të një penalltie. Është Belotti ai i cili u tregua i saktë nga pi
Ylli brazilian i Barcelonës zbarkon në Torino, gati për testet mjekësore (VIDEO) Mesfushori i skuadrës së Barcelonës, Arthur, ka zbarkuar në qytetin e Torinos, ku edhe pritet të kryej testet mjekësore,
Moggi ironizon Arthur Melon: Shumë i ngadaltë, do jetë rezervë në Torino Për ish-drejtorin e përgjithshëm të juventusit, Luçiano Moxhin, lëvizja e fundit në merkato e ngritur mes bardhezinjve d
Mbyllet në barazim ndeshja e parë e Serie A mes Torinos dhe Parmës Rikthehet pas më shumë se tre muajsh Seria A me ndeshjet e prapambetura që i përkasin javës së 25-të. Andrea Belotti
Humbën Kupën e Italisë, rrjeti shpërthen në meme ndaj Juventusit (FOTO LAJM) Juventusi nuk arriti të dilte triumfator në finalen e Kupës së Italisë përballë një Napoli të etur dhe agresiv duke shfa
E BUJSHME/ Dybala në Paris, Neymar në Torino Emri i Nejmar Jr. është nga ata që shkakton shumë zhurmë në merkato, për shkak të talentit të madh që ka braziliani. 28
Rabiot kthehet sot në Torino, ka një mesazh ironizues për kritikuesit Ish-lojtari i Paris Saint-Germain ka qenë në shënjestër të mosgatishmërisë së tij për t’u rikthyer pas karantinës dhe pr