topin

Avantazhi i Interit zgjat vetëm 5 minuta, barazon Lecce (VIDEO) Golit të Bastonit në minutën e 72 i është përgjigjur shumë shpejt Lecce. Moncasu dërgoi në rrjetë topin në minutën e
Skocezët ndalojnë fëmijët të godasin topin me kokë Skocia mund të bëhet vendi i parë në Europë që u ndalon fëmijëve goditjen e topit me kokë. Kjo për shkak se ata rrezikoj
Dybala realizon supergol (VIDEO) Juventus ka trefishuar shifrat ndaj Udineses në minutën e 58-të me një kryevepër të Paulo Dybalas. Argjentinasi ka s
Gattuso: Gabimi i Ospinës? Është faji im! Napoli është në krizë rezultatesh dhe as ndryshimi në pankinë me shkarkimin e Ancelottit dhe emërimin e Gennaro Gattusos
Karius shënon autogol pas gafës amatore (VIDEO) Loris Karius duket se është i mallkuar. Portieri famëkeq, i cili do të mbahet mend për gafat në finalen e Champions Leag
Dështimi në FA Cup, Mourinho fajëson topin: Top plazhi Jose Mourinho ka thënë se topi i përdorur në ndeshjen e skuadrës së tij Tottenham kundër Middlesbrough në FA Cup ishte s
Kurti: Mini-Shengeni, gabim i madh i Ramës Kandidati për kryeministër i Kosovës Albin Kurti duke marrë si shembull faullet në basketboll, tha se kryeministri Edi R
E takoni Ronaldinhon? Është më mirë t’i mbash këmbët të mbyllura (VIDEO) Ronaldinho njhet për spektaklin e madh që ofronte në fushë. Braziliani ishte një nga të talentuarit në botë kjo për
Përse në udhëtime të gjata gjithmonë duhet patjetër të merrni me vete topin e tenisit Udhëtimet e gjata, qofshin ato me avion, tren apo autobus, mund të jenë goxha të parehatshme Sado që të jeni shtatshk
Mos e humbisni: Spektakël në Holandë, shikoni çfarë goli është shënuar (VIDEO) Në Ligën e 5 holandeze ndodhin gjëra të jashtëzakonshme. Lojtari Jarno Deuring, i skuadrës Acv Assen driblon kundër
Autogoli i viti! Komentatori Arab "tërbohet" live (VIDEO) Futbolli sjell gjithmonë emocione ku ndërthuren gëzimet por edhe hidhërimet. Nuk mungojnë as momentet gazmore si dhe aut
Kur do ta fitojë "Topin e Artë’? Si përgjigjet Neymar “France Football” në numrin e së nesërmes sjell një intervistë me yllin e PSG, Neymar, dhe një pjesë e saj me braziliani
Van Dijk flet hapur: U zhgënjeva që dola i dyti pas Messit Virgil van Dijk e ka pranuar se ishte zhgënjyer që kishte përfunduar në vendin e dytë, pas Lionel Messit, në votim për T
Bayern shënon dy gola të shpejtë ne minutat e fundit ndaj Wolsburg (VIDEO) Bayern Munchen ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Wolsburg pas shumë tentativave. Vendesat dërguan topin në rrj
Eto’o bën akuza të rënda për "Topin e Artë" Lionel Messi javë më parë fitoi të gjashtin "Top të Artë" në karrierë, një rekord unik dhe historik. Një sukses i jas
Mori pjesë në golin e barazimit të Realit, Courtois: Jam 2 metra, kundërshtarët ma kanë frikën Courtois e dëshmoi kërcënimin e madh që përbën gjatë ndërprerjeve, madje edhe në sulm, pasi i ndihmoi Real Madridit ta s
Futbollisti i Standard Liege bën veprimin e çuditshëm, kap topin me dorë në mes të fushës (VIDEO) Një episod mjaft interesant ka ndodhur në ndeshjen e përfunduar me rezultatin 2-2 mes Standard Liege dhe Arsenal, e vlef
PSG shënon dy gola të shpejtë, Icardi dërgon topin në rrjetë (VIDEO) Paris Saint Germain ka shënuar dy gola të shpejtë në përballjen e Championsit kundër Galatasaray-t. Në minutën e 33’
SHIJOHENI/ Çfarë supergoli ka shënuar ylli i Lyon (VIDEO) Lyon ka ngushtuar në 1-2 rezultatin në shtëpi përballë Leipzig, shkruan Albeu.com. Është ylli i skuadrës Houssem Aoua
Ramos shfrenon fantazin, tregon si duhet të votohet për "Topin e Artë" Gara për "Topin e Artë" më shumë se kurrë këto vitet e fundit ka ngritur shumë diskutime dhe aludime sa i takon fituesit