999 rezultate për

topin

ITALI/ Ngjitet të marrë topin në pemë, 47 vjeçari shqiptar në gjendje kritike Një ditë feste është prishur nga një incident i papritur. Një 47-vjeçar shqiptar, banues në Vicenza të Italisë, u rrë
Çmendet Reali, ofron Topin e Artë dhe 120 milion euro për Neymar Neymar mund të përfundoj në Santiago Bernabeu. Ylli brazilian nuk dëshiron të qëndroj te PSG dhe është i vendosur se
"Ronaldo e meriton Topin e Artë" Agjenti Jorge Mendes, i cili përfaqëson Ronaldon, ka thënë se ylli portugez e ka dëshmuar se e meriton Topin e Artë, për
Griezmann e nis ters, yjet e Barçës tallen me francezin (VIDEO) Për Antoine Griezmann aventura tek Barcelona nuk ka nisur me këmbë të mbarë. Francezi është bërë "objekt" tallës nga
Gara për Topin e Artë, Virgil van Dijk: Sezonin e kaluar kam qenë më mirë Gara për Topin e Artë këtë vit pritet të jetë e fortë pasi pretendentët kryesorë kanë aftësi dhe arritje të ndryshme. Ma
"Do ta paguajnë shumëfish", nuk ndalet kryemistri Rama, publikon foto nga subjektet e mbyllura nga tatimet Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto të subjekteve që janë mbyllur si pasojë e fshehjes së të ardhurave. Në n
Analiza e "Marca": Ronaldo mes favoritëve kryesorë për "Topin e Artë" Cristiano Ronaldo drejt triumfit për për "Topin e Artë" të gjashtë në karrierë. Kjo është profecia e të prestigjioze
Zhbllokohen shifrat, Qarabag ndëshkon Partizanin (VIDEO) Qarabag ka zhbllokuar rezultatin në pjesën e dytë me një gol me kokë nga Ozobic, i cili i vetëm në qendër të mbrojtjes e
Trajneri i Werder Bremen lavdëron Rashicën: Të gjithë kanë frikë kur ai ka topin Trajneri i Werder Bremen, Florian Kohfeldt ka folur gjerë e gjatë në një intervistë të dhënë së fundmi për Bild. Kohf
Aguirre: Askush s’mund t’ia marrë Salahut Topin e Artë Trajneri i ekipit kombëtar të Egjiptit, Javier Aguirre, beson se nëse ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah, triumfon në Kup
Gara për "Topin e Artë", Van Dijk parakalon Messin Të gjitha bastet e mëdha botërore, mediat e analistë e vlerësojnë holandezin si favorit për lojtarin më të mirë të mirë
Suarez e tepron, kërkon penallti pasi portieri priti me dorë topin (VIDEO) Uruguai i rrëmbeu vendin e parë në grup kampionëve të Kilit, duke i mposhtur 1-0. Goli u shënua nga Edinson Cavani, por
Gara për "Topin e Artë", Messi favoriti kryesor Gara për "Topin e Artë" tashmë ka kandidatët kryesorë. Leo Messi është favoriti i padiskutueshëm dhe konkurrenti i tij k
Magjik me topin në këmbë, derbi spanjoll për 18 vjeçarin aziatik (VIDEO) Talentet janë gjithmonë në qendrën e vëmendjes së Realit të Madridit. Pasi po punon për t'i kthyer lavdinë skuadrës A
Kosova barazon rezultatin përballë Bullgarisë (VIDEO) Pas golit të dytë nga Bullgaria, Kosova ka arritur të reagojë dhë të shënojë golin e barazimit vetëm 10 minuta më pas në
Kompanitë e basteve/ Van Dijk favorit për Topin e Artë Pas Fabio Cannavaros në vitin 2006, Topin e Artë mund ta fitojë sërish një mbrojtës. Janë të bindura për këtë kompani
Kombëtarja pranë golit, Hysaj lëshon predhën (VIDEO) Kombëtarja e shqiptare e ka nisur me furishëm transfertën ndaj Islandës. Ishte kapiteni Elseid Hysaj ne minuten e 3
Morata: Nuk dua të rikthehem te Chelsea, vetëm spanjollët më pasonin topin Morata nuk dëshiron të rikthehet në Londër. Në një intervistë për "Goal.com", spanjolli u rikthye në kohë dhe foli pë
Legjenda e Barcelonës: Jepjani Topin e Artë Van Dijkut Koeman mendon se Van Dijk duhet ta fitojë “Topin e Artë”. Lionel Messi është favoriti numër një për ta fituar “Topin
Arsenal provon të rihapë sfidën, Hazard i jep nokaut (VIDEO) Pas 3 golave të rrufeshëm të Chelsea, ka reaguar edhe Arsenal . Iwobi ka shënuar në minutën e 69’ duke rindezur shpre