999 rezultate për

topi

Kukësi-Tirana / Verilindorët në avantazh, Vangjeli dërgon topin në rrjetën e portës së tij (VIDEO) Zhbllokohet sfida, verilindorët kalojnë në avantazh pas autogolit të Kristi Vangjelit. Meritë për këtë avantazh ka p
Nuk "xhonglon" dot topin gjatë prezantimit në "Camp Nou", plas gallata me blerjen e Barcelonës (VIDEO) Sulmuesi Martin Braithëaite i cili u ble dje nga Leganes ka dështuar në prezantimin e parë si lojtar i Barcelonës, shkru
Mesfushori i Barcelonës dërgon Setien me "kullot lopët", shikoni çfarë i bën në stërvitje (VIDEO) Trajneri i Barcelonës, Quique Setien ka qenë aktiv në seancat stërvitore të skuadrës së vet, por më këtë që i ka ndodhur
Zbulohet topi i Champions për fazën eleminatore (FOTO LAJM) "Istanbul 20" është topi i publikuar nga UEFA për fazën eleminatore të Champions League. Topi karakterizohet nga një
Partizani mposht në transfertë Laçin (VIDEO) Është mbyllur ndeshja mes Laçit dhe Partizanit, me këta të fundit që kanë triumfuar me rezultatin 3-1. Një ndeshje me
E pabesueshme, shikoni çfarë bën talenti i Chelsea me topin (VIDEO) Mason Mount është një nga talentet më të spikatur këtë sezon në Premier League. Në një video të postuar nga Chelsea n
Lojtari më i ri i United: Rashfordi, lojtari më i mirë në Evropë për momentin Sulmuesi i sapo transferuar te United thotw se Marcos Rashford mund tw jetw lojtari mw i mirw ne Europw. Odion Ighalo
Mori borxh për të blerë sëpatën, autori i masakrës në Korçë rrëfen krimin me detaje Gjykata e Korçës caktoi sot masën e sigurisë “arrest në burg” për autorin e vrasjes së Dashnor Osmanit, në 28 janar 2020
Qëlloi 10 herë më sëpatë, autori i heshtur para gjykatësit "Arrest në burg" ishte masa e sigurisë që gjykata e Korçës vendosi ndaj vrasësit gjak frohtë Zamir Topi nga Pocesta e Ko
Ekzekutoi me sëpatë kokës shitësin e bananeve, jepet vendimi për vrasësin gjakftohtë Gjykata e Korçës ka dhënë sot masën e arrestit me burg për 47-vjeçarin Zamir Topi, i cili qëlloi për vdekje me sëpatë ko
Goditi 10 herë me sëpatë korçarin, ky është autori i masakrës së sotme Ky që shihni në këtë foto të siguruar nga Top Channel është vrasësi Zamir Topi i cili pasditen e sotme qëlloi për vdekje
U zunë për një varr, flet autori i ngjarjes së rëndë në Korçë: Nuk kisha qetësi në shpirt Një nfgjarje e rëndë tronditi pak më parë Korçën, ku si pasojë e një konflikti për motive të dobëta Zamir Topi qëlloi pë
Zidane ende i paqartë për rikthimin e Hazard Hazard po shqetwson jo pak kampin madrilen. Dwmtimi i belgut po zgjat mw shumw nga se pritej. Hazard mungon që nga në
Festë në "Mestalla", Valencia kalon në epërsi ndaj Barcelonës (VIDEO) Pas një pjese të parë fantastike nga Valencia, por që nuk mjaftoi për të shënuar pasi përball kishin një Ter Stegen në s
Bamir Topi: Kush ishte amerikani që qetësoi situatën pas 21 Janarit Bamir Topi, ish-president i Shqipërisë, ka dhënë një reflektim të tij për 21 janarin e 9 viteve më parë, kohë në të cilë
Ngo: Nuk më kujtohet a e preka me dorë, desha ta shtyja në portë me gjithë lojtarë Sulmuesi i Tiranës, Majkëll Ngo, ka dashur të mos japë shumë shpjegime për golin që shënoi në minutat shtesë duke siguru
Avantazhi i Interit zgjat vetëm 5 minuta, barazon Lecce (VIDEO) Golit të Bastonit në minutën e 72 i është përgjigjur shumë shpejt Lecce. Moncasu dërgoi në rrjetë topin në minutën e
Skocezët ndalojnë fëmijët të godasin topin me kokë Skocia mund të bëhet vendi i parë në Europë që u ndalon fëmijëve goditjen e topit me kokë. Kjo për shkak se ata rrezikoj
Dybala realizon supergol (VIDEO) Juventus ka trefishuar shifrat ndaj Udineses në minutën e 58-të me një kryevepër të Paulo Dybalas. Argjentinasi ka s
Gattuso: Gabimi i Ospinës? Është faji im! Napoli është në krizë rezultatesh dhe as ndryshimi në pankinë me shkarkimin e Ancelottit dhe emërimin e Gennaro Gattusos