topi

Ronaldo ka një pikë të dobët, asnjë gol nga goditjet e lira (FOTO LAJM) Goditjet e dënimet janë një pjesë e lojës që mund të vendosin fitoren. Shumë lojtarë janë ekspertë dhe arrijnë ta dër
Pllakos heshtja në "San Siro", Roma kalon në avantazh me një super gol (VIDEO) Roma ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Interin në shtëpinë e ketyrë të fundit. Eshtë Stefan El Shaaraëy ll
Rivaldo: Messi këtë sezon meriton "Topin e Artë" Lionel Messi e meriton të fitojë për të gjashtën herë "Topin e Artë", pavarësisht nëse ai fiton Ligën e Kampionëve apo j
VAR lë nam, lojtari i Totttenham pranon se e preku topin me dorë (VIDEO) Fernando Lorente shënoi golin vendimtar që dërgoi Tottenhamin në gjysmë-finalen e Champions League, ndërkohë që shkaktoi
Çakir gaboi të goli i Llorente, topi u prek me dorë (VIDEO) Duket se një nga një këndvështrim tjetër, Fernando Lloriente e ka prekur topin me dorë. Ky gol i ka kushtuar eliminimin
Manchester City shënon golin e 4 përballë Tottenham (VIDEO) Pas një super pjese të para ku shënuan plot 5 gola 3 për vendasit dhe 2 për Tottenaham e tillë ka filluar edhe pjesa e
Messi gjeni, as roboti nuk e ndal pleshtin të dërgojë topin në rrjetë (VIDEO) Lionel Messi e ka dëshmuar vazhdimisht gjatë këtij sezoni se është njëri ndër më të mirët në botë kur vjen puna te shëni
Befason Leganes, kalon në avantazh përballë Realit (VIDEO) Leganes ka arritur të zhbllokojë sfidën përballë Realit në fundin e pjesës së parë. Silva ka arritur të dërgojë topin
Ajax shpërdoron raste, Juventus i vjedh barazimin (VIDEO) Skuadra Holandeze e Ajax vazhdon të bëjë paraqitje fantasktike si në kampionat ashtu edhe në Champions. Pas dy ndesh
Zyrtare: FIFA me dhjetë rregulla të reja në futboll Komiteti Ndërkombëtar i Futbollit, një organ i FIFA-s i ngarkuar për korrigjimin e rregullave ekzistuese dhe futjen e rr
Stadiumi në flakë, Totthenham kalon në avatazh përballë City (VIDEO) Tottenham ka arritur të zhbllokojë rezultatin 10 minuta nga fundi i lojës së rregullt. Është Son Hueng-Min ai që ka d
Kujtoi se e humbi penalltinë, por topi përfundon në rrjetë (VIDEO) Lojtari i U-17 të Guadalajara-s, Diego Campillo, ka shënuar penalltinë më me fat që mund të keni parë ndonjëherë në jetë
Hazard shënon gol të çmendur për Chelsea (VIDEO) Blutë e Londrës kanë arritur të zhbllokojnë rezultatin në Stamford Bridge përballë West Ham. Ylli belg që më shumë gj
Penalltia e çuditshme në Meksikë, portieri befasohet pasi "hëngri" golin (VIDEO) Një penallti në një ndeshje 17-vjeçarësh në Meksikë mes Chivas de Guadalajara dhe Buap Lobos po bën xhiron e internetit.
E pabesueshme! Lojtari i PSG shkruan dështimin me të madh në futboll (VIDEO) Pa dyshim lojtrai i PSG, Eric Maxim Choupo-Moting ka bërë një dështim që do të mbahet mend gjatë në historinë e futbolli
Episodi që nuk do të harrohet lehtë për tifozët e Milanit (VIDEO) Milan u mund 2-1 në fushën e Juventus-it, por rezultati mund të kishte qenë i ndryshëm nëse arbitri do të kishte dhënë n
Bayern Munchen fundos Dortmundin, shënon dy gola në 20 minutat e para (VIDEO) Sfida e vitit të Bundeslige është zhbllokuar shumë shpejtë me vendasit të cilët kaluan në avantazh që në minutën e 10-të
Mateo trashëgon aftësitë e CR7, kështu gjuan topin 2-vjeçari (VIDEO) Duket se dy djemtë e Cristiano Ronaldo do jenë trashëgimtarë të denjë të babait të tyre. Ylli i futbollit ka treguar
Zidane i bindur: Modric e meritoi Topin e Artë Zinedinë Zidane është i bindur se Luka Modric e meritoi Topin e Artë 2018 duke I dhënë fund epokës 10 vejcare Messi-Rona
Nuk përmbahet Lenjani, shënon golin e 4 sezonal në Zvicër (VIDEO) Emir Lenjani vijon me formën e shkëlqyer në Zvicër, teksa pak momente më parë ka gjetur golin e katërt sezonal në Superl