999 rezultate për

topallin

"Humbje kohe!", Grida Duma sulmon Jozefina Topallin dhe Majlinda Bregun Deputetja e PD-së, Grida Duma së fundmi ka qënë e ftuar në një emision televiziv ku ndër të tjera është pyetur edhe në l
Habit deputeti i PD: Do të martohesha me Jozefina Topallin Më kë do të martohej Ervin Salianji, me Jozefina Topallin, Vokshin apo Kryemadhin. Para kësaj sfide në "Shiko kush l
Dhuratë speciale, Rama surprizon "Jozefina Topallin" (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, e njohur ndryshe si "Jozefina" festoi ditëlindjen pak ditrë më parë. Me
Basha merr me të mira Berishën, i rikthen në PD Jozefina Topallin Partia më e madhe opozitare në vend, Partia Demokratike ditën e djeshme miratori statusin e ri të kësaj partie. Pas
Albulena akuzon Topallin për vjedhje, nuk do ta besoni arsyen Lëvizja Vetëvendosje ka akuzuar ish-deputetët e saj, që tani kanë formuar grup të ri parlamentar të quajtur Grupi i Depu
Eva Murati pyetet për Jozefina Topallin, refuzon me forcë të përgjigjet Filmi historik më i ri shqiptar “Njeriu me këmishë” ka bërë bashkë aktorë nga Shqipëria dhe Kosova. Pjesë e këtij kast
Habit socialistja krah Ramës: Më ka marrë malli për Jozefina Topallin Deputetja e PS, Elisa Spiropali gjatë një interviste është shprehur se do të donte që ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina
Monika po kopjon Ilirin? Pamjet si Meta sulmoi dhe ofendoi rëndë Topallin (VIDEO) Ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë ndodhi një përplasje e ashpër mes opozitës dhe maxhorancës. Pas votimit të Kr
Basha e la jashtë listës, Berisha lavdëron si rrallë herë më parë Topallin Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka sulmuar kryeministrin Edi Rama duke e quajtur mashtru
“Skifteri" i Bashës në Kuvend, qesëndis Bregun e Topallin I ftuar në emisionin “Mirëmëngjes Shqipëri” të Televizionit Shqiptar, Ervin Salianji ka thumbur keq të përjashtuarit e B
Patozi në "hall": Doni Ruçin kryeparlamentar, apo të shpallim Topallin armike të popullit? Astrit Patozi, përmes një statusi ne “Facebook”, ka ngritur nje pyetje sipas tij per te gjithe antikomunistet e vitit 20
Rudina Dembacaj: Shumë respekt për Topallin por do ta imitoj sërish Aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj njihet më shumë në Shqipëri për roline saj të famshëm, Si Jozefina Topalli d
Basha më në fund thyen heshtjen, nga Shkodra flet për kundërshtarët dhe Topallin Në përfundim të takimit që pati me demokratët në qytetin e Shkodrës, Basha përpara medias është pyetur lidhur më akuzat
Doli deputet në Shkodër, Nard Ndoka thumbon keq Jozefina Topallin Deputeti Nard Ndoka në një intervistë ka folur mbi jetën e tij, politikën, batutat në rrjet dhe marrëdhënien brenda PD.
"Plas" në PD, ish-ministri i Berishës kërcënon Topallin e Imamin Ish-ministri i PD-së hedh hije dyshime për të shkuarën e hershme dhe afatmesme të kritikëve të Lulzim Bashës. Ish-min
Çfarë i bëri bashkë Jozefina Topallin dhe Ilir Metën? Ditën e djeshme Presidenti i zgjedhur, Ilir Meta dhe ish kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, janë takuar në ambient
Kryetari i bashkisë "fundos" Topallin: Si me të si pa të, Shkodra doli njëlloj Kreu demokrat i Bashkisë së Lezhës, Fran Frrokaj ka reaguar si një pjesë e mirë e demokratëve në këto ditë, në lidhje me
Pasi i hoqi nga lista, Basha godet sërish Bregun, Topallin e Patozin Kreu i PD-së, Lulzim Basha pas shumë kritikave ka folur për ndryshimin e listave kandidatëve për deputetë. Pavarësis
“Do më mungosh”, Rama fjalë prekëse për Topallin Vetëm pak minuta më parë ka nisur seanca e fundit parlamentare për këtë legjislaturë. Me të nisur proçesi fjalën e k
Parti të re me Topallin? Kodheli habit me deklaratën e saj (VIDEO) Jozefina Topalli dhe Mimi Kodheli janë padyshim dy figurat femërore më të “lashta” të poleve politike PS-PD, pasi karrie