999 rezultate për

topalli

A do pranojë Basha? Jozefina Topalli zbulon kushtin për t'ju bashkuar opozitës Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli pas krijimit të partisë Lëvizjes për Ndryshim thotë se është e gatshme të bëjë ko
A do t'a bëjë vaksinën anti-COVID, përgjigjet hapur Jozefina Topalli Drejtuesja e partisë “Lëvizja për Ndryshim”, Jozefina Topalli ka deklaruar se do e marrë vaksinën kundër koronavirusit.
Në krah të Ramës apo të Bashës? Jozefina Topalli surprizon me përgjigjen Kryetarja e Partisë Lëvizja për Ndryshim, Jozefina Topalli tha se mandatet e fituara nga zgjedhjet e 25 prillit nga kjo
Dash Shehi tenton të bashkojë opozitën, u bën thirrjen e fortë kritikëve të Bashës Kryetari i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar Dashamir Shehi propozon që partitë opozitare të garojnë në një listë të vetme
PD e shitur tek qeveria? Jozefina Topalli bën akuzën e fortë Goditja e kodit zgjedhor në Gjykatën Kushtetuese është për Jozefina Topallin goditje e pazarit të fundit të Lulzim Bashë
Habit Jozefina Topalli: Rama ka shanse të marrë mandatin e 3-të! Ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli ka treguar arsyet që e shtynë që t’i rikthehet politikës me një
Jozefina Topalli: Shumë i ri! Kasem Hysenbelliu ka mbyllur sytë përgjithmonë "Ishte shumë i ri me u nda nga jeta, nga familja dhe nga ëdrrat e tij..." Ish kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli
Duka: Po s’ka dakordësi me Bashën, do ketë me Patozin e Topallin Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste (PAA), Agron Duka, i ka dhënë mesazhe të qarta kryetarit të Partisë Demokratike
Jozefina Topalli bashkon forcat me Patozin: Shkojmë bashkë në zgjedhje! Kryetari i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi, në një intervistë për ”RTSH”-në ka folur për alternativën që së ba
Jozefina Topalli: PD nuk është Basha, ai tradhtoi demokratët! Ish-kryeparlamentarja, dhe tanimë kryetarja e partisë Lëvizja për Ndryshim, Jozefina Topalli thotë se Partia Demokratike
Jozefina Topalli "përvesh mëngët" për zgjedhjet e prillit, gjykata i regjistron partinë Gjykata e Tiranës ka regjistruar sot partinë e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, “Lëvizja për Ndryshim”. Ky ve
Zbulohen prapaskenat! Topalli refuzoi PD dhe pas shumë ftesash Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka refuzuar ftesën e PD. I ftuar në Politikon nga Alfred Lela në RTV Ora, s
Majlinda Bregu reagon për partinë e Jozefina Topallit: Sa më shumë, aq më mirë! Ish-deputetja demokrate Majlinda Bregu deklaroi se sa më shumë alternativa të kenë qytetarët për të votuar në zgjedhjet
A ka gisht Rama në krijimin e partisë së re? Përgjigjet Jozefina Topalli Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, e cila ka qenë numri 2 i PD është larguar nga kjo parti për shkak të Lulzm B
Topalli sulmon Bashën: Dezertor! Kush përfitoi nga dhurimi i bashkive? "Kush ka përfituar nga çadra? Kush ka përfituar nga djegia e mandateve?" Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli k
Larg PD me parti të re, Berisha zbulon nëse flet apo jo më me Jozefina Topallin Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi, të shtunën, se respekton vendimin e ish-kryetares së Kuvendit Jozefina Topalli p
Po dëmton opozitën? Berisha: E drejta e Jozefina Topallit të hapë parti! Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi, të shtunën, se respekton vendimin e ish-kryetares së Kuvendit Jozefina Topalli p
Jozefina Topalli "tradhton" Shkodrën, ja ku do të garojë në zgjedhjet e ardhshme Jozefina Topalli do të garojë për deputete në Tiranë, pasi këtu shprehet se do të bëjë betejën e saj, por duke theksuar
Në 2017-ën u vodhën votat? Topalli: Rama e Basha ranë dakord! Ish-nënkryetarja e PD, Jozefina Topalli ka folur për marrëveshjen e vitit 2017, mes kryeministrit Rama dhe kryeopozitari
Topalli krijoi parti të re kundër partive të mëdha, reagon Monika Kryemadhi Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi i ka uruar suksese Jozefina Topallit në partinë e saj të re, Lëvizja për Ndryshim. S