999 rezultate për

tong

Vertonghen dëmtoi keq Firminhon, në Liverpool kërkojnë dënim për belgun Liverpooli ka fituar ndeshjen e sotme përballë Tottenhamit, por skuadra e Jurgen Klopp ka marrë një goditje të rëndë.
FIFA shpall lojtarin e ndeshjes, Belgjikë - Japoni Belgjika fitoi në sekondat e fundit të ndehsjes ndaj Japonisë me shifrat 3-2 në "Rostov Arena". Golat për belgët i s
Momenti i pabesueshëm, 2-vjeçari i shpëton vdekjes për mrekulli (VIDEO) Ky është momenti i pabesueshëm kur një djalë 2-vjecar i shpëton vdekjes nga rënia e peme palme. Tong Gosungnern po lu
Nuk e la për një sekond të lirë, shikoni si shpërthen Ronaldo ndaj mbrojtësit (VIDEO) Cristiano Ronaldo shumë lehtë mund të ishte ndëshkuar dhe të përjashtohej nga ndeshja mbrëmë ndaj Tottenhamit. Sulmue
Shikoni se si shpëton për mrekulli ky vogëlush (VIDEO) Përmes videos do të shikoni momentin se si shpëton për mrekulli një vogëlush i cili bie nga makina që ishte në ecje e si
48 të vdekur e 15 të plagosur nga një aksident në Tongo Një aksident i rëndë ka ndodhur në Togo, ku si pasojë e përplasjes së një autobusi me një kamion kanë humbur jetën 48 pe
Shqipëria si Namibia e Tongo Produkti Bruto i Brendshëm për frymë në Shqipëri për vitin 2013 është 8.200, aq sa Namibia e Tongo, gjë që e rendit vend
Ti kërkosh dorën në "Camp Nou" (VIDEO) 55 vjet prej themelimit të tij stadiumi mitik i Katalunjës "Camp Nou" vijon të dhurojë momente speciale për tifozët e fu
Tonga njeh Kosovën Ashtu siç pritej njohjet e Kosovës për vitin 2014 kanë filluar. Sot Pavarësia e Kosovës është njohur nga Tonga, i cili ë
I fut gishtin në hundë Vertonghen, i kuq për Torres (FOTO LAJM) Mbyllet në paqe derbi i Londrës mes Tottenham dhe Chelsea. Sfida e luajtur në "White Hart Lane" është mbyllur në barazim
Liverpool mposht Tottenhamin (VIDEO) Lojë emocionuese me plot aksione është zhvilluar të dielën pasdite në Anfield. Në takimin e xhiros së 29-të në Premier L
Barcelona kërkon Jan Vertonghen Shtohen klubet që kërkojnë shërbimet e mesfushorit të Ajax, Jan Vertonghen. Pas Arsenal dhe Inter, në garë për 24-vjeçar
Vertonghen pranë kalimit te Arsenal Duke iu referuar gazetës angleze "Daily Express", Arsenal është gati të hedhë hapin vendimtar për të marrë në skuadër mb