E FUNDIT/ Tërmeti trondit Greqinë, lëkundjet e fortë ndihen në Shqipëri
999 rezultate për

tomorr

Shkulte pllaka dekorative nga mali i Tomorrit, arrestohet 43 vjeçari Një 43-vjeçar nga Policani është arrestuar nga Policia e Skraparit pasi nxirrte pllaka dekorative nga mali i Tomorrit.
Bashkia i heq rrugës emrin e heroit të Popullit, i vihet emri i vëllait të ish-kreut të bashkisë Në qytetin e Elbasanit ekziston një rrugë që prej vitesh mban dy emra, atë të Heroit të Popullit Kozma Naska dhe të një
"Roberti i Norës", shpërthen këngëtari: Nuk jam i saj, ja i kujt jam (VIDEO) Këngëtari i njohur Robert Berisha ishte këtë të mërkurë i ftuar në "Soiree" me Jonida Shehun në "Top Channel". Ai ka tre
Alpinisti i plagosur në Tomorr, niset helikopteri i Forcave Ajrore Ministria e Mbrojtjes bën me dije se për alpinistin e plagosur në Malin e Tomorrit ka dërguar një helikopter të Forcave
Alpinisti rrëzohet nga Mali i Tomorrit, pritet të transportohet me helikopter drejt Tiranës Një incident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Malin e Tomorrit, ku një alpinist është rëzuar. Alpinisti ka rrëshqi
Mali i Tomorrit mbulohet nga dëbora, turistët vizitojnë vendin (FOTO LAJM) Me uljen e temperaturave, mund të shijojmë dhe bukuritë që fal natyra ku ajo më e dashura në këtë stinë është një peizas
Partizani do ta mbyllë vitin pa trajner të ri, Kalari-Tomorri dyshja emergjente Drejtuesit e Partizanit nuk po nxitojnë për të emëruar trajnerin e r të të kuqve pas shkarkimit të Franco Lerdas. Madje,
Guroret në Malin e Tomorrit, 130 policë bllokojnë kamionët Policia ka mbyllur çdo rrugë në malin e Tomorrit duke mos lejuar asnjë nga pronarët e guroreve që të ngjiten atje për të
Policia shoqëron 7 shoferë kamionësh 7 shoferë kamionësh të cilët vepronin në nxjerrjen e gurëve dekorativ në Malin e Tomorrit janë shoqëruar në Polici. S
Të gjithë kundër Gjykatës Administrative për malin e Tomorrit Disa ditë pas zbardhjes së vendimit të gjykatës Administrative, që refuzoi vendimin e Këshillit të Ministrave për shpall
Forca të shumta policie dhe dhjetra protestues, çfarë po ndodh në Malin e Tomorrit (FOTO LAJM) Forca të shumta policie dhe dhjetra protestues janë ngritur në Malin e Tomorrit. Protestuesit vijnë nga firmat e nxjerrj
"Mos ma prek Tomorrin", banorët e Baratit në protestë kundër vendimit të Gjykatës Banorët e Beratit u ngritën në protestë kundër vendimit të gjykatës që rrëzoi VKM-në e qeverisë, për zgjerimin e hapësir
Gjakovë, lirimi i Tomorr Morinës u kërkua me protestë Sot në Gjakovë të Kosovës është mbajtur protestë, ku u kërkua lirimi i ish pjesëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës
EMRI/ Kamioni del nga rruga në malin e Tomorrit, vdes shoferi Edhe pse pa licenca firmat e nxjerrjes së gurit në Malin e Tomorrit vijojnë punën. Një aksident i rëndë ka ndodhur so
Kanë ardhur "plakat", legjenda e bareshës që u ngri në malin e Tomorrit pasi shau marsin Pavarësisht se për shumë prej jush mund të duket thjesht një mit, koha ka treguar se “Plakat e prillit” kanë qenë shpesh
Ky ushtarak është i bindur se në Tomorr kanë zbritur UFO-t dhe ne jemi bij të tyre Nga Leonard Veizi UFO-t janë zbritur edhe në Shqipëri. Për këtë ai ka bindje të plotë dhe të patundur. E për t
Meta dhe Kryemadhi vizitojnë Baba Aliun në Tomorr Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka uruar besimtarët bektashinjë për pelgerinazhin në nderi
Sot nisi pelegrinazhi në Tomorr, çfarë duhet të dini Sot, deri më datë 25 gusht, në Berat do të nisë pelegrinazhi në malin e Tomorrit. Nisur nga kjo, burime zyrtare nga p
Nesër nis pelegrinazhi në Tomorr, policia jep detaje që duhet t'i dini Nesër, më datë 19 gusht deri më datë 25 gusht, në Berat do të nisë pelegrinazhi në malin e Tomorrit, ndaj, Drejtoria Ven
"Klubi i Tomorrit ishte shumë afër transferimit të Ronaldos" (FOTO LAJM) Tranferimi i Ronaldos te klubi i Juventus nga shumë persona nuk pritej kurrësesi të realizohej por ja që rezultoi e vërt