999 rezultate për

tomas

Modelja lë pas krahëve skandalin me Gigs, rishfaqet në publik (FOTO LAJM) Modelja britanike Imogen Tomas është rishfaqur sërish në publik pas skandalit me ish-lojtarin e Mançester Junajtid, Raja
Thomasi u përjashtua nga Panucci, flet Foto Strakosha Thomas Strakosha u la jashtë nga Panucci teksa Italiani nuk prefori ta grumbullonte me Kombëtaren shqiptare për arseye d
I braktisur nga prindërit në varfëri, kjo është historia e lojtarit që kërkohet nga Shqipëria Sipas lajmeve më të fundit të gazetës argjentinase “Ole”, trajneri i Kombëtares së shqipërisë, Christian Panucci, duket
Ky është arbitri që do të vendos drejtësinë në finalen e Superkupës së Evropës Arbitri polak Szymon Marciniak do të ndaj drejtësinë mes Real Madridit dhe Atletico Madrid në finalen e Superkupës së Ev
Nostalgji për fëmijërinë, Strakosha tregon kujtime në krahët e të atit (FOTO LAJM) Strakosha duket se ka një lidhje të fortë me babain e tij edhe pa iu bërë kjo pyetje. Dë fundmi gardiani i Lazios ka pos
Zyrtare: Ish-legjenda e Arsenalit pensionohet nga futbolli (FOTO LAJM) Ish-ylli i Arsenalit, Tomas Rosicky, ka njoftuar se është pensionuar nga futbolli në moshën 37-vjeçare. Një karrierë
Zyrtare, Juventusi largon një super lojtar (FOTO) Tomas Rincon është larguar nga Juventusi. Lajmin e bën të ditur Torino përmes një postimi, në të cilin njofton se ka
Gazetari i "AS" feston si i çmendur fitoren e Realit (VIDEO) Gazetari i "AS", i njohur si tifoz i Real Madridit, Tomas Roncero ka dhuruar spektaklin e radhës në redaksinë e gazetës
Studentja lë të dashurin, ai hakmerret duke e shantazhuar me video intime Rikthehen historitë e lidhjeve dhe kërcënimeve me foto e video. Një histori të tillë ka përjetuar një vajzë, ku ish i da
Kantina e verës ku mund të pihet falas në çdo kohë Kantina Dora Sanchese, që ndodhet në regjionin Abruzzo, në afërsi të Romës dhe Ortonës, e ka krijuar një fontanë nga e c
Vdes në moshën 38-vjeçare njeriu më i gjatë në botë Një prej njerëzve më të gjatë në botë, çeku Tomas Pustina ka ndërruar jetë në moshën 38- vjeçare pas një ataku kardiak.
Tomasova: Corrupted judges and prosecutors must be removed During an activity in the city of Shkodra, the Czech Ambassador, Bronislava Tomasova urged for the corrupted judges and
Komisioni i Disiplinës, ja kush e bën drejtësinë në UEFA Më herët UEFA njoftoi nisjen e hetimeve për të dyja federatat, si atë të Serbisë, ashtu edhe atë të Shqipërisë. Kombëtar
Tomasova i kundërpërgjigjet akuzave të PD-së Nga qyteti i Korçës ambasadorja e Republikës çeke, Bronislava Tomasova ka kritikuar sot opozitën sa i përket akuzave lid
Zyrtare: Thomas Vermaelen te Barça (FOTO-VIDEO) Barcelona zyrtarizoi në faqen e saj të internetit transferimin në “Camp Nou” të mbrojtësit belg Thomas Vermaelen nga Ars
Tomasova: Albanians too much polarized Czech Ambassador Bronislava Tomasova said today from Shkodra that the polarization of society that weakens its position
Tomasova: Shqiptarët tepër të polarizuar Ambasadorja çeke Bronislava Tomasova u shpreh sot nga Shkodra se polarizimi i shoqërisë dobëson pozitat e saj në integri
Arsenal eleminon Tottenhamin (VIDEO) Arsenali është kualifikuar në raundin e katërt të Kupës FA duke eleminuar Tottenham Hotspur me rezultatin 2-0. Santi
Studentët polakë kapen me 12 kg drogë Lazarati (FOTO-LAJM) Policia e Kakavijës arreston dy studentë polakë pasi në mjetin me te cilin ata po udhëtonin iu gjetën 12.3 kilogramë mar
Tomasova: Politika të vërë interesat e vendit mbi ato personale Ambasadorja e Çekisë, Bronislava Tomasova duke folur para të rinjve të LRI-së në Akademinë Verore për Politikën në Jalë,