999 rezultate për

toloi

Juventus - Atalanta, formacionet zyrtare: "Zonja e vjetër" kërkon të thellojë diferencën me vendin e dytë Kryendeshja e javës në Serie A luhet në Torino, ku skuadra e Juventus pret Atalantan. Para kësaj ndeshje nuk mund të
Dëmtimi horror i shokut të Gjimshitit (FOTO LAJM) Ndeshja mes Interit dhe Atalantës prodhoi një rezultat surprizues në fund teksa ishte skuadra e Gasperinit që fitoi 4 me
Inter pranë nënshkrimit me qendër mbrojtësin 27-vjeçar Mbrojtësi i Atalantas, Toloi, ka përfunduar në radarin e drejtuesve të Interit. Sipas Calciomercato.com, koordinatori
Formacionet zyrtare/ Juventus – Atalanta Juventus dhe Atalanta do të përballen në “Juventus Stadium” duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje është e vlefshme për
Brazil, supergol nga 30 m (VIDEO) Rafael Toloi, futbollisti brazilian i San Paolos është autor i një supergoli ndaj Universidad de Chile në ndeshjen e vle