E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
999 rezultate për

tolgahan

Efehani është rritur dhe Almeda sapo na ëmbëlsoi të gjithëve ditën me këtë portret familjar (FOTO LAJM) 3 muaj më parë Almeda dhe partneri i saj, aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër me një djalë të quajtur
I ngacmonjë burrin në Instgram, Almeda Abazi i jep përgjigjen epike (FOTO LAJM) Tolgahan Sayisman është ndër aktorët turq më të pëlqyer të momentit. Falë roleve të tij të suksesshëm, ai ka krijuar
Si duken Almeda dhe Tolgahan në moshën e të birit, krahasohen me Efehan (FOTO LAJM) Dy muaj më parë, bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori i famshëm turk Tolgahan u bënë prindër të një vogëlushi që
Almeda ka një arsye shumë të bukur për të festuar (FOTO LAJM) Almeda Abazi njihet për bukurinë e saj, ajo u kurorëzua disa herë si Miss në Shqipëri. ‘Miss Albania’, ‘Miss Globe Unive
Tolgahan bëhet baba, fjalë të ndjera për Almedën (FOTO LAJM) Almeda Abazi u bë nënë për herë të parë. Ditën e djeshme ajo solli në jetë vogëlushin Efehan dhe të dy gëzojnë shënd
Tolgahan surprizon Almedën me një dhuratë marramendëse Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman, janë ndër çiftet më të dashur të publikut. Ata të dy së shpejti do t
Aktori juaj i preferuar turk gëzon fansat, uron bajramin në gjuhën shqipe Ai është padyshim një prej aktorëve më të njohur jo vetëm në Turqi, por edhe në vendin tonë. Me rolet e tij ka rrëmbyer
Pushimet luksoze me jaht të Tolgës dhe Almedës pushtojnë mediat (FOTO LAJM) Almeda Abazi ka kurorëzuar dashurinë pak kohë më parë me aktorin turk Tolga. Ajo këtë sezon u bë prezantuese e DWS, pran
Pak pasi Almeda akuzoi produksionin, Tolga habit me deklaratën Bëri bujë deklarata e Almeda Abazit kundër produksionit të "Dancing With the stars". Ish-missi shqiptar tha se ishte
Aktori i famshëm turk flet shqip: Të dua Shqipëria Tolgahan Sayisman, një prej aktorëve më të famshëm të serialeve turke. Dje ai ka qënë i ftuari special në finalen e D
Aktori i njohur turk do të vijë në Shqipëri Ish-miss Shqipëria, Almeda Abazi prej pak kohësh është vendosur në Tiranë ku është bërë pjesë e spektaklit “Dancing ëith
Almeda e çmendur pas Tolgës, reagimi për foton e aktorit Almeda Abazi ka kurorëzuar dashurinë pak kohë më parë me aktorin turk Tolga. Tashmë ajo është prezantuese e DWS, prandaj
Pas aksidentit me bashkëshortin e saj, Almeda falenderon Zotin (FOTO) Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman janë përfshirë mbrëmjen e djeshme në një aksident me makinë. Makin
Aksidentohen Almeda Abazi dhe aktori turk (FOTO) Çifti i njohur Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman pas një darke romantike sëbashku ata kanë pësuar një aksident e makinë
Almeda Abazi kthehet në Turqi, por shikoni çfarë bën për Tolgahan! (FOTO LAJM) Almeda Abazi ka kurorëzuar dashurinë pak kohë më parë me aktorin turk Tolga. Tashmë ajo është prezantuese e DWS. Por
Almeda braktis Shqipërinë menjëherë pas spektaklit, Tolgahan përfundon rëndë në spital (FOTO LAJM) Bashkëshorti i bukuroshesh shqiptare Almeda Abazi, Tolgahan Saygir ka pësuar një reaksion të rëndë alergjikë pak para ni
Zbulohet kush do ta prezantojë ''Dancing With The Stars'' Pas dy vitesh ndërprerje në tëlevizion do të rikthet spektali i kërcimit ''Dancing With the Stars''. Kohë më parë ky
Almeda Abazi dhe Tolgahan ndezin atmosferën duke kënduar shqip (VIDEO) Çifti shumë i dashur për publikun Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi së fundmi kanë qenë të ftuar së bashku në një emisi