999 rezultate për

tolaj

Rezarta Shkurta "lahet me flori", shikoni dhuratat e shtrenjta që i bën bashkëshorti (FOTOLAJM) Të gjithë e dimë që Rezarta Shkurta është bashkëshortja e nipit të Enver Hoxhës, Ermalit. CCifti ka dhe një vajzë të
21 vjeçarja i bie botës anë e mbanë botës, viziton 196 vende (FOTOLAJM) Lexie Alford është vetëm 21 vjeçe dhe tepçër e apasionuar ndaj udhëtimeve. Aka vizituar tashmë të gjitha 196 vendet e
Adoleshentët e pasur hungarezë, mes luksit dhe shfrenimit (FOTOLAJM) Së fundmi në Instagram është shtuar një llogari ku fëmijët e pasur të Hungarisë postojnë foto dhe janë mijëra persona q
Bukuroshja shqiptare: Napoli është gjithmonë në zemrën time (FOTOLAJM) Erjona Sulejmani duket në formë, edhe pas ndarjes nga Blerim Dzemaili. Shpeshherë bukuroshja nga Shkodra rrëmben vëmendj
Sulmuesi i Juventusit pëson dëmtim të rëndë (FOTOLAJM) Pas barazimit 3 me 3 të Juventusit me Parmën në Serie A, Douglas Costa ka përjetuar një tjetër moment të hidhur. Anës
Irani kap gafil SHBA-të dhe Izraelin në Siri (FOTOLAJM) Forcat ushtarake të Iranit pretendojnë se kanë dërguar 10 dronë të telekomanduar për të sulmuar bazat e të ashtuquajturi
HARTA/ Ndjekje dhe plumba, ky është "Touaregu" i zi që shkaktoi kaos në Tiranë (FOTOLAJM) Ndjekja e një makine të zezë tip Volkswagen Touareg nga policia e Tiranës ka shkaktuar kaos dhe panik në rrugën Jordan
Sëmuret luftëtari i UÇK-së, Haradinaj kërkon ndihmë (FOTO LAJM) Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, ka vizituar mikun dhe bashkëluftëtarin e tij, Halim Tolaj,
Bien akuzat për Ilir Tolajn Ish-sekretari i përhershëm i Ministrisë së Shëndetësisë, Ilir Tolaj është liruar nga gjitha pikat e akuzës, në lidhje me
Sot, ish-gjyqtarja del para togave të zeza Ish-gjyqtarja, Safete Tolaj, e akuzuar për keqpërdorim të detyrës zyrtare do të përballet sërish para Gjykatës në Feriza
Tenton të arratiset vrasësi i policëve Sabahate Tolaj dhe Jusuf Haklaj Burimet mësojnë se personi që ka tentuar të arratisej nga Burgu i Sigurisë së Lartë në fshatin Dyz është Bedri Krasniqi.
Dëshmitari rrëfen rastin e korrupsionit të djalit së ish-gjykatëses Dëshmitari Agim Bajraktaraj, ka deklaruar se djalit të ish-gjykatëses Safete Tolaj, Fisnik Tolaj, ia kishte dhënë 2500 e
Jasmina Tolaj, njihunin me tezen trendy të Rita Orës! Jasmina Tola është gjinekologe e njohur në Kosovë, por ajo nuk njohet vetëm pëer këtë gjë, por njohet edhe si tezja e Ri
Donald Lu humb durimin: Ju dhamë çfarë deshët, shqiptarët duan rezultate konkrete (FOTOLAJM) Në nëntor të vitit të kaluar ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu u shpreh se janari do jetë viti i kapjes së “peshq
Dëshmia tronditëse për vrasjet e pasluftës Tri familje nga rajoni i Dukagjinit, Zemaj, Tolaj dhe Haklaj, familjarët e të cilave janë vrarë në fillim të dekadës së
Reagojnë familjet Zemaj, Tolaj dhe Haklaj për deklaratat e Mehmetit rreth vrasjeve Në një deklaratë të përbashkët të familjeve Zemaj, Tolaj dhe Haklaj, këta të fundit thonë se janë tronditur thellë nga d
Tronditëse: Kush u pagua 25 mijë euro për vrasjen e polices Sebahate Tolaj? Dëshmitar i mbrojtur i Prokurorisë Speciale, Shkumbin Mehmeti, pranon se ishte pjesëtar i një grupi kriminal i cili ka k
Detaje nga gjykimi i Ilir Tolajt Dy ekspertë janë ftuar për t’i ballafaquar ekspertizat, të premten në gjykimin e ish-sekretarit të Ministrisë së Shëndet
Kujdestarët e mbërthejnë tifozin para se t'i afrohet Guardiolës (FOTOLAJM) Në ndeshjen mes Leicester dhe Manchester Cityt, një tifoz u fut në fushë dhe tentoi të ofrohet te Pep Guardiola. Tifo
E dhunoi mizorisht drejtoresha e kopshtit, edukatorja tregon plagët (FOTOLAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një kopësht fëmijësh në Korçë, ku edukatorja e kposhtit Zana Brahimllari është dhunuar