999 rezultate për

tokĂs

Gjeti vdekjen në atentatin ndaj Ndojës, Hoxha zbulon si dilte Andi Maloku pronar i madh tokash Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka dhënë detaje të reja për atentatin e ndodhur më 1 nëntor të vitit të kaluar, drejt
Berisha kërcënon hapur socialistin: Ik zgjidh qelinë se atje do shkosh! Deputeti socialist Alket Hyseni ishte një ndër "tabelat e qitjes" sot në Kuvend i cili është akuzuar për vjedhje tokash
Qeveria Rama dëmshpërblen një numër pronarësh tokash Qeveria shqiptare miratoi dje dëmshpërblimin për një numër pronarësh tokash të cilët kishin fituar gjyqin në Gjykatën Eu
Papunësia në Greqi, njerëzit i kthehen punimit të tokës Kriza ekonomike ka detyruar fqinjët tanë grekë ti kthehen punës me tokën dhe bujqësisë. Në veri të Greqisë ku niveli i p