999 rezultate për

todorov

Mickoski të ndryshojë ose të bëjë gati valixhet Puna s’e donë kështu çuna. Ndryshoni radikalisht taktikën, luftoni prej brenda dhe përpiquni të ndikoni në kursin e part
Todorov shpërthen ndaj ish-partisë: Janë antiperëndimorë Ish-ministri i Shëndetësisë dhe funksionari i lartë i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Todorov pas largimit nga anëtarësia së part
Deputeti rrëfen prapaskenat e tmerrshme, Sela i maskuar si polic dhe Shekerina si mjeke Nikolla Todorov, deputet i VMRO-DPMNE-së, i cili dëshmoi sot në Gjykatën penale për ngjarjet në Kuvend, tha se më 27 pri
Padi penale ndaj ish-ministrit Todorov Drejtoria e policisë financiare deri te Prokuroria publike ka ngritur kallëzim kundër ish ministrit të Shëndetësisë Niko
Todorov dëshmon për atentatin që u organizua ndaj tij Ish-ministri i Shëndetësisë, Nikolla Todorov, i cili u sulmuar me armë zjarri më 1 qershor të këtij viti (ditën kur duhe
Todorov dëshmon për atentatin që u organizua ndaj tij Ish-ministri i Shëndetësisë, Nikolla Todorov, i cili u sulmuar me armë zjarri më 1 qershor të këtij viti (ditën kur duhe
Maqedonia, qeveri e re me probleme të vjetra Tri të shtëna nga një armë zjarri u dëgjuan në Shkup më 1 qershor, vetëm disa orë pasi ministrat e qeverisë së sapozgjed
30 ditë paraburgim për sulmuesin e Todorovit Ndaj Ljupço S, nga rajoni i Velesit, i cili tentoi që të vriste ish-ministrin e Shëndetësisë, Nikolla Todorov, është cak
Zaev dënon sulmin ndaj Todorovit: Ajo që ndodhi është e palejueshme (VIDEO) Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev, pasi mori detyrën nga Emil Dimitriev, foli para gazetarëve për tema të ndryshme.
Zbulohet motivi i sulmit ndaj ish-ministit Todorov Policia ka arrestuar një 57 vjeçar nga Velesi, i identifikuar si Ljubço S. pasi tentoi të vriste ish ministrin Nikolla T
Dalin pamjet e arrestimit të sulmuesit në Ministrinë e Shëndetësisë (VIDEO) ​Një incident i armatosur ka ndodhur para pak çastesh në Ministrinë e Shëndetësisë. Sipas raportimeve të para
Bashkëpunëtori i Gruevskit heq dorë nga VMRO-DPMNE dhe mandati i deputetit Ministri i shëndetësisë dhe zv. kryeministri në qeverinë e VMRO-DPMNE-së, Nikolla Todorov përmes një postimi në llogari
Todorov: LSDM-ja po planifikon ta marrë pushtetin me dhunë Nikolla Todorov nga rardhët e VMRO-DPMNE-së, gjatë një interviste për "24 vesti" ka theksuar se LSDM-ja po planifikon ta
LSDM po planifikon të marrë pushtetin me dhunë? Anëtari i Komitetit Qendror në VMRO-DPMNE, Nikolla Todorov, i ftuar në TV24 ka folur rreth situatës aktuale në Kuvendin
Tërhiqet VMRO: Nuk kemi asgjë kundër shqiptarëve Antari i i Këshillit Ekzekutiv të VMRO-DPMNE-së Nikolla Todorov, i ftuar në emisionin "Top Tema", ka thënë se partia e t
Todorov: Ziadin Sela përbën rrezikshmëri përderisa nuk njeh identitetin maqedonas Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Todorov i ftuar në emisionin Top Tema ndër të tjera hodhi shumë akuza për Liderin e L
LSDM reagon ndaj deklaratës së Todorovit: Nuk ka kthim pas! LSDM-ja ka reaguar ndaj deklaratës së Nikolla Todorovit të VMRO-DPMNE-së, i cili ka thënë se LSDM-ja po tenton të vjedhë
Reagon Todorov: Vendimi i Gjykatës për LSDM-në është i kundërligjshëm dhe skandaloz VMRO-DPMNE-ja e ka cilësuar si të kundërligjshëm dhe skandaloz vendimin e gjykatës administrative për të pranuar padinë
VMRO nuk pranon vendimin e Administratives: Ne jemi fitues të zgjedhjeve Skenari të vjedhur fitoren e zgjedhjeve na bën edhe më të fortë, më të vendosur në qëllimin tonë për të mbrojtur demokra
Tensione brenda koalicionit të LSDM-së Nënshkrimi i bashkëpunimit parazgjedhor me radikalin serb Dragisha Miletiq i ka trazuar marrëdhëniet brenda partisë më t