999 rezultate për

toci

Njëri u vra e tjetri u plagos, Marsida Qatja tregon çfarë ndodhi në shtëpinë e saj (VIDEO) Marsida Qatja ka rrëfyer për emisionin “Open” në Top Channel dinamikën, sipas saj, të ngjarjes ku mbeti i vrarë shtetasi
Vrasja në Kavajë, jepet vendimi për Bledar Toçin Eshtë dhënë masa e sigurisë “Arrest me burg” për Bledar Toçin, i cili vrau pak ditë më parë Dritan Haxhollin në Kavajë.
Habit babai i Bledar Toçit: Drogën e solla unë Eshtë dhënë para pak minutash masa e sigurisë “Arrest me burg” për vëllain e Bledar Toçit, Bernard Toçin. Gjykata e K
Jepet masa e sigurisë për vëllain e Bledar Toçit që vrau Dritan Haxhollin Gjykata e Kavajës la ne burg vellain e Bledar Tocit per shperndarje te lendeve narkotike. 27-vjeçari Bernard Toçi, u
Marsida Qatja tregon telefonatën nga burgu me bashkëshortin: Më beson për çdo gjë Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila u konsiderua si ‘molla e sherrit’ në lidhje me ngjarjen që ndodhi në Kavajë. Referu
Konsumuan alkool dhe kokainë, çfarë u tha para plasjes së armës në shtëpinë e Marsidës Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e ndodhur në Kavajë, ku mbeti i vrarë Dritan Haxholli në shtëpinë e Marsida Qat
Marsida Qatja: Një nga çunat iku të merrte përsëri kokainë Detaje të reja janë zbardhur nga dëshmia e dytë e Marsida Qatjas. Kjo e fundit ka rrëfyer në Prokurori se në fakt nat
Detaji që shmangu masakrën në Kavajë Ngjarja e djeshme me një të vrarë dhe një të plagosur në Kavajë mund të kishte përfunduar me të tjerë viktima. Tashmë
Tregon Marsida: Çfarë folën Dritani dhe Bledari para se të plaste arma (VIDEO) Ngjarja e rëndë që tronditi ditën e djeshme qytetin e Kavajës, është zbardhur pak nga pak. Në shtëpinë e Marsida Qatj
Zbulohet detaji i rëndë, ngjarja në Kavajë mund të ishte kthyer në tragjedi Qyteti i kavajës u trondit mëngjesin e djeshëm nga një ngjarje e rëndë nga ku mbeti i vrarë Dritan Haxholli dhe i plagos
Zbardhet dëshmia e Bledar Toçit: Pse isha tek shtëpia e Marsida Qatjës, si ndodhi ngjarja Është zbardhur dëshmia e policit Bledar Toçi, i cili qëlloi duke e vrarë në vend Dritan Hoxhollin në orët e para të ditë
3 burra në shtëpi, flet parukierja: Mora oficerin se kisha frikën e fëmijëve Ngjarja e rëndë në Kavajë e cila ndodhi pak minuta pas mesnate, vazhdon të trondisë qytetarët. Pas ngjarjes ku mbeti
DETAJET/ Kartë, lugë, dhe çakmak, çfarë u gjet në shtëpinë e parukieres në Kavajë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Kavajë, në mesnatë ku në banesën e një nënë të 3 fëmijëve është vrarë një shtet
Gënjeu për marrëdhënien me të, çfarë e kishte Marsida policin Marsida Qatja ka gënjyer fillimisht në dëshminë e saj para oficerëve të Policisë Gjyqësore duke thënë se policin Bledar
Motoçikleta përplas të moshuarin në Tiranë Rreth orës 10:40 në rrugën e “Dibrës” një motoçikletë me drejtues ende të paidentifikuar ka përplasur çiklistin P. M.,80
Sherri nisi nga lidhja e dashurisë, kush është viktima në Kavajë (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbardhur nga Kavaja në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi sot në mëngjes qytetin. Nga kjo n
FOTOT/ Hoxholli shkoi me kallash në shtëpinë e ish-të dashurës, polici qëlloi për vetëmbrojtje Detaje të reja kanë dalë në dritë për ngjarjen e rëndë në qytetin e Kavajës. I plagosuri është një efektiv policie i
DETAJE/ Shkoi te shtëpia e ish të dashurës dhe aty gjeti policin, si ndodhi ngjarja në Kavajë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Kavajës. Një person ka humbur jetën ndërsa një tjetër është
U aksidentua me motoçikletë: I riu kosovar gjendet në koma, familja kërkon ndihmë U aksidentua me motoçikletë: I riu kosovar gjendet në koma, familja kërkon ndihmë Bedri Kadrija është i riu kosovar i
Treni përplas drejtuesin e motoçikletës Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të rrugës së Patokut, në Laç. Treni i linjës Vorë-Shkodër, ka përpl