999 rezultate për

titon

"Takimi i fshehtë me Titon", djali i Beqir Ballukut rrëfen sekretet e ish-ministrit Publikohet historia e panjohur e Beqir Ballukut, ish-Ministrit të Mbrojtjes Popullore, deputetit të Kuvendit Popullor, a
Raporti sekret i FBI: Tito u zhduk në vitin 1937 dhe Jugosllavia u drejtua nga një agjent rus Josip Broz, i njohur kryesisht me nofkën e luftës, Tito, ishte pa dyshim një nga revolucionarët më të suksesshëm të shek
Pse të gjithë po mendojnë se Mozzik po ngacmon Kiara Titon? (FOTO LAJM) Mozzik dhe Kiara Tito po përmenden se fundmi bashkë në median rozë, por pse? Tashmë rrjete sociale kanë marrë aq vëmë
Televizion dhe format i ri, zbulohet emisioni që rikthen Kiara Titon në ekran (FOTO LAJM) Pasi bëri një pushim nga ekrani dhe i mungoi publikut, Kiara Tito lajmëroi rikthimin në televizion. U përfol se Kiara
Butrintin e vënë me shpatulla pas murit: Trego që je i lidhur me Kiarën Është kthyer në një telenovelë edhe raporti i Kiara Titos dhe Butrint Imerit edhe për shkak se ata të dy kurrë nuk e kan
Pas "Doktor Plastik", zbulohet projekti i ri ku do të shihni Kiara Titon (VIDEO) E kemi parë nëpër shumë emisione televizive duke intervistuar personazhet tanë më të dashur. Së fundmi u angazhua po ash
Ermal Mamaqi "tall" Kiara Titon për këmbët e palara (FOTO LAJM) Moderatorja Kiara Tito ndodhet me pushime në bregdet. Ajo ka postuar një foto nga shezlongu, por një detaj që jo të gjit
8 fakte interesante që nuk i keni dëgjuar për Titon Sot, më 4 maj 2018, kanë kaluar 38 vjet që nga vdekja e presidentit jugosllav, Josip Broz Tito. Ai vdiq më 4 maj të viti
Thaçi nostalgji për Titon: Atëherë udhëtonim pa viza Zëvendëskryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, ka nostalgji për periudhën e Titos pasi atëherë qytetarët e Kosovës atëher
Lorik Cana kryen vizitat mjekësore me Lotiton Loric Cana ka zhvilluar sot vizitat mjekësore në skuadrën e Lacios. Gjatë ditës së sotme ishin parashikuar vizita për t
Thaçi: Në kohën e Titos shqiptarët udhëtonin pa viza Ministri i Jashtëm Hashim Thaçi në intervistën dhënë WSJ ka thënë se nuk ka ndonjë nostalgji për udhëheqësin jugosllav T
Kosovari që ishte kuzhinieri kryesor i Titos (VIDEO) Shtetasi i Kosoves, 74-vjeçari Arif Selimoviç nga Prizreni ka qenë për shumë vite kuzhinieri kryesor i Titos. Në një
Abidal viziton Barçën: Jam këtu për Titon (FOTO-VIDEO) Eric Abidal ishte sot pjesë e seancës stërvitëse të Barcelonës. Mbrojtësi i Monacos ka befasuar të gjithë kur u pa në qe
Homazhet, 53 mijë persona nderojnë Titon I gjithë populli blaugrana vazhdon që të vuajë ndarjen e parakohshme nga jeta të ish-trajnerit Tito Vilanova, i cili nuk
Lojtarët dhe tifozët ndahen me Titon në "Camp Nou" (FOTO-VIDEO) Të gjithë të pranishëm. Çdo, lojtar që e ka njohur dhe ka luajtur nën urdhrat e tij, drejtues të lartë të klubit dhe tif
Tifozi kërcënon live Lotiton (VIDEO) Claudio Lotito nuk përfundon kurrë së prodhuari lajm në çdo moment: presidenti impulsiv i Lazios, teksa po tregonte në k
Puyol: Do luftojmë edhe për Titon Sëmundja e Tito Vilanovas, që e detyroi trajnerin 44-vjeçar të jepte dorëheqjen nga drejtimi i skuadrës, i ka prekur shu
Sportistë dhe jo vetëm, të gjithë me Titon (FOTO LAJM) Update - Menjëherë sapo u mësua lajmi i largimit të Tito Vilanovas nga drejtimi i Barcelonës për shkak të gjëndjes së ti
Mascherano: Luajmë dhe jetojmë për Titon Tito Vilanova nuk është thjesht trajneri i Barcelonës. Futbollisti argjentinas i Blaugranave Javier Mascherano në një in
Barça kërkon rekordin edhe pa Titon Të tronditur nga sëmundja e trajnerit të tyre, Tito Vilanova, Barcelona zbret në fushë në sfidën e fundit të vitit 2012,