999 rezultate për

tirja

Grupi i Tires përçahet në gjykatë: Ajo i merrte të gjitha lekët! (FOTO LAJM) Për të dyshuarat e tjera të skandalit korruptiv në spitalin Covid 2, të gjithë fajin e ka Tirja se sipas tyre, paratë aj
"Tirja s'mund të më bëjë shoqe me veten", çfarë tha sanitarja përballë gjykatës Detaje të reja zbardhen nga përballja e punonjëseve të spitali i Sanatoriumit, të cilt akuzohen se janë të përfshira në
Basha: Tirja është produkti i vetëm i qeverisë për shëndetësinë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka folur nga selia blu pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama, të bëra
Saimir Kodra: Tirja nuk është e vetmja, do të publikojmë skandale të tjera nga Infektivi Gazetari investigativ Saimir Kodra ka deklaruar mbrëmjen e sotme gjatë një emisioni se disponon raste të tjera të ngjash
Nuk u ngop me bukë e ujë, vajza e viktimës: Tirja më vrau nënën për herë të dytë Një ditë më parë emisioni Stop në Tv Klan publikoi mesazhet e pacientes që humbi jetën nga koronavirusi tek Sanatoriumi,
I zhvati 8 milion lekë vajzës së pacientes, lihet në burg Tirja Gjykata e Apelit ka lënë në burg sanitaren që u hoq si infermiere dhe i mori 8 mln lekë familjares së një pacienteje të
Përplasja e qeverisë me FSHF për "Air Albania", Braçe: Ky është "Tirja" e futbollit! Qeveria shqiptare vendosi që vaksinimi i qytetarëve me vaksinën anti-covid të ndodhë në stadiumin "Air Albania" duke e k
"Kam COVID-19", Tirja kërkon lirinë Tire Alldervishi, sanitrja që i mori 8 milionë lekë vajzës së një paciente me COVID-19 kërkon lirinë në Apel. Allderv
SKANDAL/ Tirja i zhvati 8 milion Lekë, i biri kërcënon me jetë vajzën e viktimës Sanitarja e spitalit “Shefqet Ndroqi” Tire Alldervishi mori sot masën e sigurisë “arrest me burg”. Kryeministri Rama rea
Dalin bisedat pas vdekjes së nënës së denoncueses, si e zbuloi se Tirja ishte sanitare Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e rëndë në spitalin COVID ku sanitarja Tire Alldervishi hiqej si infermiere dhe
8 milion lekë rryshfet, Tirja përlotet në sallën e gjyqit Gjykata e Tiranës ka caktuar sot masën e sigurisë “Arrest me Burg” për Tire Alldervishin, sanitaren e spitalit “Shefqet
U shtir si infermiere dhe përfitoi 8 milion lekë,Tirja: Jam e tronditur Tire Alldervishi, sanitarja që u shtir si infermiere dhe zhvati tetë milionë lekë nga vajza e një zonje të infektuar me
Gazetari publikon videon e Metës me Priftin: 10 vjet nga skandali, Tirja klonim i kryekusarëve Gazetari Artan Hoxha ka publikuar video-skandalin e Ilir Metës me Dritan Priftin, duke kujtuar se sot bëhen 10 vite nga
Nëna i vdiq nga Covid-19, vajza nxjerr mesazhet: S'më japin ushqimet, mos më lër të vdes! Një rast korruptiv është zbuluar ditën e sotme nga spitali “Shefqet Ndroqi”, i njohur si Covid 2, ku ndërroi jetë një 55
Kurbin/ Qarkullonin pa patentë dhe konsumonin drogë, arrestohen 2 të rinjtë Policia e Kurbinit ka vënë në pranga dy shtetas të cilëve u është gjetur në makinë 3.20 gr lëndë narkotike cannabis-satt
A është shtirja një zgjidhje për kapërcimin e ndarjes? Në një lidhje edhe fenomeni tradhti është i njohur. Madje edhe tek ata çifte që besojnë se e duan njëri tjetrin deri në