999 rezultate për

tiranes

Gafa e vitit ndodh në Superiore, lojtari i Tiranës gabon përballë portës (VIDEO) Tirana është në krizë të thellë dhe rrezikon rënien nga Superiorja. Ekipi bardheblu humi dje kundër Kukësit 0-2. Ba
Mema: Kundërshtari ruajti gabimin tonë dhe e shfrytëzoi Me vetëm 5 pikë epërsi ndaj Kastriotit dhe 6 ndeshje deri në përfundim të kampionatit, trajneri i Tiranës, Ardian Mema n
Gjoka: Shfrytëzuam shanset që krijuam Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka ka rrëfyer pas fitores 0-2 ndaj Tiranës, ato që ishin pikat e forta të verilindorëve, d
Të lidhur... me natyrën! Njihuni me bashkëpunimin më të ri midis ALBtelecom, Bashkisë së Tiranës dhe UNICEF ALBtelecom do të jetë me ju edhe gjatë shëtitjeve pranë liqenit artificial, përmes mbulimit me Wi-Fi falas të parkut më
Kapet personi që urinoi në kryeministri Ka përfunduar në prangat e policisë autori që urinoi pranë derës së Kryeministrisë gjatë protestës së opozitës të shtunë
EMRI/ Kandidati i Tiranës "tradhton" selinë blu, kërkon mandatin në KQZ Vazhdojnë largimet nga radhët e Partisë Demokratike. Në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve ka dorëzuar formularin e dekrim
Pezullohet Rektori i Universiteti të Tiranës, Besa Shahini i kërkon Metës shkarkimin Ministrja e Arsimit Besa Shahini vendos pezullimin e rektorit të Universitetit të Tiranës dhe ia këkon presidentit ta sh
Ish-deputeti i PS: Bashkia e Tiranës një bandë gjobvënësish Ish-deputeti i PS, Arben Malaj me anë të një postimi në profilin e tij të Facebook-ut ka bërë një denoncim ku shprehet s
81-vjeçari aksidentohet me motor në Gjirokastër, niset me urgjencë drejt Tiranës Një i moshuar 81-vjeçare me iniciale H.SH është aksidentuar në rrugët e fshatit “Asim Zeneli” në Gjirokastër duke lëvizu
Rama dhe Veliaj: Bashkia e Tiranës do të rehabilitojë të gjithë godinat në Universitetin Bujqësor Menjëherë pas rikonstruksionit të konvikteve në qytetin Studenti, Bashkia e Tiranës do të nisë punën për rehabilitimin
Bëni kujdes, nesër në këto lagje të Tiranës do të ketë shkëputje të energjisë OSHEE paralajmëron ndërprerje të energjisë nesër në kryeqytet. Sipas njoftimit të publikuar nga OSHEE, ndërprerja e ener
Aeroporti i Tiranës: Nuk jemi i kinezëve por i shqiptarëve, ministria gabon Aeroporti i Tiranës (TIA) ka reaguar pas ngjarjes së ndodhur djë në Rinas, ku grabitës të armatosur morën një sasi të ko
Dalin pamjet, ky është momenti ku Erion Veliaj spërkatet me bojë (VIDEO) Ish-krymenistri, Sali Berisha së fundmi ka shpërndarë një video ku kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj spërkate
FSHF përjashton gjyqtarin e akuzuar nga Tirana Ndeshja e disa javëve më parë mes Kastriotit dhe Tiranës e luajtur në Fushë-Krujë, solli reagime të shumta nga klubi i T
Mbetet në burg Miranda Fortuzi, ekspertja e mashtrimeve Gjykata e Tiranës ka lënë në burg dy “juristët”, që u arrestuan të enjten për mashtrimin e një qytetari, duke u prezantu
Ndërtimi i 17 shkollave vlerësohet nga Samiti i Kryetarëve të Kryeqyteteve të Europës Juglindore Nisma e Bashkisë së Tiranës për ndërtimin e 17 shkollave të reja në kryeqytet u përzgjodh si një nga projektet më të mir
"Po kthejnë fidanishten në shkollë", UBT konflikt me Bashkinë e Tiranës Studentët e UBT si dhe pedogogët prej ditës së djeshme janë në protestë ku kundërshtojnë projektin e Bahskisë së Tiranës
“Më rehat se çdo mbret” Mynyr Koni shpërthen ndaj Ramës Ditën e sotme kryeministri Rama hodhi disa akuza ndaj Rektorit të UT Mynyr Koni ku deklaroi se ai është më rehat se “çdo
Këta zona të Tiranës mbesin pa drita për dy ditë Punimet e kryera nga Operatori i Sistemit të Transmetimit në nënstacionin TEC në zonën e Kombinatit do të sjellë ndërpre
Rama iu rikthehet protestave të studentëve, ka një merak me rektorin Kryeministri Edi Rama ka kritikuar dhe sulmuar sërish rektorin e Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni. Ai tha se pas pro